دستگاه جوجه کشی 504 تایی

دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی

دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور دارای ابعادی بزرگتر از سایر ماشین های جوجه کشی تاکنون معرفی شده می باشد. این دستگاه جوجه کشی به گونه ای طراحی شده است که پاسخگوی تمامی استفاده های خانگی و صنعتی باشد. یکی از خصوصیات بارز دستگاه جوجه کشی 504 تایی راندمان جوجه دهی بالای آن می باشد. این دستگاه جوجه کشی طبق بررسی های بعمل آمده قادر به جوجه کردن 99 تخم از 100 تخم قرار گرفته در داخل آن می باشد که این میزان به نوبه خود یک رکورد محسوب میگردد. دستگاه جوجه کشی 504 تایی با توجه به ظرفیت مرغی آن نامگذاری شده است ، بدینصورت که شما میتوانید از 504 عدد تخم مرغ ، 1152 عدد تخم بلدرچین ، 768 عدد تخم کبک ، 300 عدد تخم بوقلمون و غاز و ... جوجه کشی کنید. این دستگاه جوجه کشی به قابلیت های مهمی که دستگاه های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور به آن مجهز هستند ، مجهز می باشد. قابلیت هایی مانند بدنه پی وی سی قابل شستشو ، سنسور دقیق SHT ساخت سوئیس ، شانه های همه کاره جوجه کشی سری ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور را نسبت به نمونه های مشابه بی رقیب ساخته است.

بدنه پی وی سی این دستگاه جوجه کشی با توجه به قابلیت شست و شوی آسان یکی از نکات مهم این ماشین جوجه گیری می باشد. همچنین با توجه به نوع ساختار این نوع بدنه امکان اتلاف انرژی در دستگاه وجود ندارد و این موضوع باعث افزایش راندمان جوجه دهی میگردد. سنسور SHT Sensirion نیز به دلیل دیجیتالی بودن و دقت بالای آن در تشخیص دما و رطوبت سیستم داخل ماشین جوجه کشی ، باعث افزایش کارایی دستگاه میگردد. این سنسور ساخت کشور سوئیس بوده و در دفعات استفاده از دستگاه نیازی به کالیبره ندارد. شانه های جوجه کشی نیز با توجه به ساختار آنها میتوان تخم های نطفه دار هر نوع پرنده را در داخل آنها جای داد و بدون نیاز به شانه های اضافه ، فقط بایک شانه اقدام به جوجه کشی نمود.

 

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور:

  • مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۵۰۴ عدد

  • بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ریز تخم : ۱۱۵۲ عدد

  • غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۳۰۰ عدد

دستگاه توانایی جوجه کشی از هر نوع تخم نطفه دار پرندگان مختلف برخوردار می باشد.

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 504 تایی سوپر مینیاتور:

  • گارانتی : یکسال

  • نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری

  • ابعاد : طول ۹۹ سانتی متر ، عرض ۸۶ سانتی متر ارتفاع ۸۱ سانتی متر

  • کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه

  • بدنه پی وی سی

خرید محصول

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...

نام و نام خانوادگی :

شهر محل سکونت :

شماره تلفن همراه :

قیمت برای مصرف کننده

قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

۶٫۰۵۰٫۰۰۰ تومان


ماشین جوجه کشی 504 تایی
دستگاه جوجه کشی 504 تایی
دستگاه جوجه کشی با شانه همه کاره
نمای کلّی دستگاه
نمای کی دستگاه جوجه کشی 504 تایی
ظرفیت دستگاه

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ۵۰۴ تایی

 ۵۰۴ عدد

تخم مرغ

 ۱۱۵۲ عدد

تخم بلدرچین

 ۳۰۰ عدد

تخم بوقلمون

 ۷۶۸ عدد

تخم کبک

 ۴۳۲ عدد

تخم اردک

 ۷۶۸ عدد

تخم قرقاول

 ۳۰۰ عدد

تخم غاز

 ۳۰۰ عدد

تخم طاووس

ظرفیت ستر و هچر

 ۳۳۶ عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

 ۱۶۸ عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

 ۸ عدد

تعداد سبد برای ستر

 ۴ عدد

تعداد سبد برای هچر

بررسی کامل دستگاه
مجهز به قابلیت سیستم ستر - هچر همزمان

بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 504 تایی :

سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- سیستم ستر - هچر همزمان

سیستم ستر هچر همزمان دستگاه جوجه کشی 504 تایی یکی از کاربردی ترین قابلیت های یک ماشین جوجه کشی هوشمند محسوب میگردد. این سیستم به استفاده کننده از دستگاه کمک میکند که تخم های نطفه دار تازه را بصورت روزانه داخل دستگاه جوجه کشی قرار داده و عملیات ستر و هچر را بصورت همزمان انجام دهد. تخم های نطفه دار تازه احتمال جوجه شدن آنها بسیار زیاد بوده و سیستم ستر و هچر همزمان برای رفع این موضوع مهم طراحی و بر روی دستگاه های جوجه کشی سوپرمینیاتور راه اندازی گردیده است. ( اطلاعات بیشتر )


2- درب و بدنه ای از جنس آلیاژ PVC

دستگاه جوجه کشی 504 تایی به بدنه ای از جنس پی وی سی مجهز است. استفاده از عنصر پی وی سی در ساخت بدنه دستگاه دارای ویژگی ها و برتری های بیشماری نسبت به بدنه فلزی می باشد. برخی از این خصوصیات عبارتند از : دوام و طول عمر بالا ، عدم زنگ زدگی ، عدم اتلاف انرژی داخل دستگاه جوجه کشی و ...

درب این دستگاه جوجه کشی علاوه بر ساختار پی وی سی به شیشه ای از جنس پلی کربنات نیز مجهز شده است. شیشه پلی کربنات مانع نفوذ نورهای مضر خورشیدی به داخل ماشین جوجه کشی میگردد. همچنین دوام شیشه پلی کربنات در مقابل ضربه بسیار بالا می باشد.

درب و بدنه ای از جنس آلیاژ PVC

3- استفاده از سنسور SHT ساخت سوئیس

دستگاه جوجه کشی 504 تایی به سنسور SHT ساخت کشور سوئیس مجهز گردیده است. این سنسور جزو دقیقترین حسگرهای سوئسی بوده و از آن در صنایع حساس مانند انکیباتورهای انسانی و صنایع نظامی استفاده میگردد. استفاده از سنسور SHT در ماشین جوجه کشی 504 تایی سوپرمینیاتور باعث افزایش چشمگیر راندمان جوجه دهی این دستگاه جوجه کشی گردیده است ؛ بصورتیکه میتوان گفت بدلیل نبود خطای اندازه گیری دما ، از 50 تخم نطفه دار داخل دستگاه ، 49 تاای آنها به جوجه تبدیل میشوند. سنسور SHT Sensirion جزو معدود سنسورهایی است که تنها یکبار در کارخانه تولیدی محصول ( واقع در سوئیس ) کالیبره میگردد و در دفعات استفاده از ماشین جوجه کشی نیازی به کالیبره مجدد ندارد.

استفاده از سنسور SHT ساخت سوئیس

مجهز به برد پیشرفته JDR950

4- برد پیشرفته JDR950

برد های فوق پیشرفته JDR950 برای اولین بار در ایران بر روی دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور مورد بهره برداری قرار گرفت که در نوع خود جزو  قوی ترین و دقیق ترین کنترلرها به حساب می آیند و نقش مهمی در افزایش راندمان تولید دارند. برد کنترلر JDR950 که کاملا به صورت رباتیک و SMD طراحی و تولید شده است، قابلیت این را دارد تا تمام نویزهایی که ممکن است باعث برهم زدن عملکرد صحیح سایر اجزای دستگاه شود، به صفر برساند  ضمن اینکه کنترلر مجهز به ریز پردازنده های بسیار قوی است که  می تواند در کمتر از یک ثانیه مقادیر دمایی و رطوبتی را طبق فرآیند تولید تنظیم و به مرحله اجرا در بیاورد.

نکته : یک سوئیچ یدکی هم  تعبیه شده است که می توانید از آن در زمان خرابی هر یک از سوئیچ های فن ، هیتر ، موتور و... استفاده کنید.

نکته : یک فیوز محافظ هم وجود دارد که در مواقع قطعی برق یا نوسانات برقی از  قطعات دستگاه محافظت می کند.


5- شانه های همه کاره جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی 504 تایی به شانه های همه کاره جوجه کشی مجهز است ، این شانه ها از قابلیت جوجه کشی از تمامی تخم های نطفه دار برخوردار بوده و بوسیله این شانه ها میتوان بدون نیاز به شانه اضافه از هر نوع تخم نطفه دار جوجه کشی کرد. شانه های سایزیک از قابلیت تنظیم با توجه به ابعاد تخم مرغ برخوردار بوده و با آنها میتوان به سادگی هرچه تمام از تخم های نطفه دار با سایز کوچک ، متوسط و بزرگ جوجه کشی کرد.

مجهز به شانه های همه کاره جوجه کشی

6- خدمات پس از فروش واقعی

دستگاه جوجه کشی با ظرفیت 504 تایی دارای گارانتی 12 ماهه است که بدون هیچ قید و شرطی در اختیار مشتری قرار می گیرد. پشتیبانی و خدمات 10 ساله تولید و تعویض تمام قطعات یدکی دستگاه نیز به همرا گارانتی  ارائه می شود. طبق همین ضمانت نامه( خدمات 10 ساله) شرکت سازنده موظف است، بعد از اتمام گارانتی یکساله، تا ده سال دیگر تعهدات خود را در مقابل محصولی که به مشتری فروخته است، برای تعمیر و تعویض قطعات یدکی، عملی کند. یعنی شما میتوایند حتی بعد از 10 سال با کارخانه  ایزی باتور تماس بگیرید و خواهان قطعات یدکی محصول خود باشید.

فیلم دستگاه
گالری تصاویر محصول

----- برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید -----

CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول

برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه

جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.


دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...

مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی