فرم ثبت سفارش خرید آنلاین

خرید شما با موفقیت ثبت شد ...

سوالات مهم بعد از خرید دستگاه جوجه کشی

۱- زمان تحویل مرسوله پستی چند روز است؟

بعد از فرایند خرید از سایت ، گروه صنعتی اسکندری در اولین روز کاری اقدام به ارسال مرسولات پستی « اعم از دستگاه جوجه کشی و سایت محصولات مرغداری » مینماید. لطفاً به این مورد توجه داشته باشید که با توجه به سیاست های شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ، مرسولات در طی محدوده زمانی ۳ الی ۵ روزه به دست مشتریان عزیز میرسد.

بروزرسانی : با توجه به همه گیر شدن ویروس کرونا و ضدعفونی بسته های پستی توسط اداره پست ، معمولاً ارسال محموله های پستی چند روز دیرتر به دست خریداران میرسد. با عنایت به سیاست جدید پست زمان تحویل دادن مرسولات به ۵ الی ۷ روز افزایش پیدا کرده است.

۲- روش استفاده از دستگاه های جوجه کشی را از کجا فرا بگیرم؟

در کنار ماشین های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری ، CD آموزشی و دفترچه راهنما نیز گنجانده شده و خریدار با مطالعه آنها میتواند روش صحیح استفاده از دستگاه ها را فرا بگیرد.

۳- از کجا میتوان میزان دما و رطوبت پرنده های مختلف را فهمید؟

جدول میزان دما و رطوبت پرنده های مختلف هم در سایت و هم در دفترچه آموزشی ذکر شده است. همچنین برخی از پرندگان کمیاب و گران قیمت که در سایت ذکر نشده اند را میتوانید از سورس های خارجی پیدا کنید.

۴- سوالات بیشتری در مورد نحوه کاکرد و شرایط گارانتی دارم

برای دریافت پاسخ سوالات و همچنین راهنمایی های کلی در مورد نحوه جوجه کشی و گارانتی دستگاه ، میتوانید با شماره تلفن گویای ۳۲۳۸۷۷۸۷-۰۴۴ تماس حاصل فرمایید.

۵- سوالات بیشتری در مورد ثبت سفارش و ارسال مرسوله دارم

برای دریافت پاسخ سوالات و همچنین راهنمایی های در مورد ثبت سفارش و ارسال مرسوله خود ، میتوانید با شماره تلفن ۲۶۲۰۱۶۰۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

۶- برای مشاهده نسخه بروز دفترچه راهنمای دستگاه های جوجه کشی به کجا مراجعه کنم

برای مشاهده دفتر چه راهنما ، همچنین فیلم های آموزشی استفاده از ماشین های جوجه کشی به این قسمت مراجعه کنید

بازگشت به صفحه مشاهده دستگاه های جوجه کشی

استفاده از مطالب این وبسایت برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط گروه صنعتی اسکندری می باشد

تمامی حقوق محفوظ است ۱۳۹۰-۱۳۹۹

طراحی شده با