هیتر و گرماساز PF220.000

هیتر 220.000  PF یکی دیگر از مجموعه محصولات گروه صنعتی اسکندری می باد که در طراحی و ساخت آن نهایت دقت و ظرافت به کار برده شده است. قدرت تولید گرمایی ای هیتر نسبت به نمونه قبلی خود یعنی هیتر 110.000 PF بیشتر می باشد زیرا در آن از دو عدد فن دمنده استفاده شده است. از این بخاری نیز می توان در واحد پرورش طیور، کارگاه های تولیدی و صنعتی، ورزشگاه ها و سالن های بزرگ می توان استفاده نمود. مشخصات و توضیحات کامل محصول در ادامه توضیح داده خواهد شد.

هیتر ۲۲۰.۰۰۰
هیتر PF 220.000
گزماساز PF 220.000

خرید محصول

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...

نام و نام خانوادگی :

شهر محل سکونت :

شماره تلفن همراه :

قیمت برای مصرف کننده

قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

۱۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان


مشخصات فنی هیتر گلخانه و مرغداری ۲۲۰٫۰۰۰
۲۲۰ هزار کیلوکالریقدرت گرمایی
سه فاز صنعتینوع برق مصرفی
۱۸ هزار متر مکعب در ساعتقدرت هوا دهی
طول‌ : ۱۷۰ - عرض : ۹۵ - ارتفاع : ۱۱۰ سانتیمترابعاد هیتر
۱۶۰ کیلوگرموزن هیتر
حدود ۳۰۰ الی ۵۰۰ مترمکعبفضای قابل گرما دهی
ورق گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ایجنس بدنه بیرونی
پشم سنگنحوه عایق بندی (در صورت سفارش)
فولاد مقاوم نسوز و یا استیل ۳۰۴جنس کوره
فولاد مقاوم و نسور با ضخامت ۲ میلجنس پاس و لوله ها
جوش ارگون و دی اکسید کربن میگ مگنحوه جوشکاری
فیوز کم آمپر ، ترمینال RTP ، ترموستات ایمنی ، سوپاپ اطمینانلایه های امنیتی
ایران رادیاتور - گرم ایراننوع مشعل
گاز - گازوئیلنوع سوخت مصرفی
۲ عدد آکسیال از مارک دمنده با برچسب انرژی Aنوع و تعداد فن ها
یکسالگارانتی
ده سالخدمات پس از فروش
مشخصات فنی هیتر گلخانه و مرغداری ۲۲۰٫۰۰۰
۲۲۰ هزار کیلوکالریقدرت گرمایی
سه فاز صنعتینوع برق مصرفی
۱۸ هزار متر مکعب در ساعتقدرت هوا دهی
طول‌ : ۱۷۰ - عرض : ۹۵ - ارتفاع : ۱۱۰ سانتیمترابعاد هیتر
۱۶۰ کیلوگرموزن هیتر
حدود ۳۰۰ الی ۵۰۰ مترمکعبفضای قابل گرما دهی
ورق گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ایجنس بدنه بیرونی
پشم سنگنحوه عایق بندی (در صورت سفارش)
فولاد مقاوم نسوز و یا استیل ۳۰۴جنس کوره
فولاد مقاوم و نسور با ضخامت ۲ میلجنس پاس و لوله ها
جوش ارگون و دی اکسید کربن میگ مگنحوه جوشکاری
فیوز کم آمپر ، ترمینال RTP ، ترموستات ایمنی ، سوپاپ اطمینانلایه های امنیتی
ایران رادیاتور - گرم ایراننوع مشعل
گاز - گازوئیلنوع سوخت مصرفی
۲ عدد آکسیال از مارک دمنده با برچسب انرژی Aنوع و تعداد فن ها
یکسالگارانتی
ده سالخدمات پس از فروش

خصوصیات هیتر 50.000

سایر خصوصیات این هیتر جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- مکانیزم کاملا خودکار هیتر گلخانه ای PF 220

این بخاری گلخانه ای طوری طراحی شده تا علاوه بر تولید بیشترین مقدار گرما، کمتری میزان مصرف انرژی را نیز داشته باشد. بنابراین در این هیتر از سنسورهایی استفاده شده که پیوسته دمای محیط را کنترل میکند و به محض افزایش دما به بیش از مقدار مورد نظر شما، برق ورودی مشعل قطع خواهد شد در نتیجه مشعل خاموش شده و از افزایش مصرف سوخت جلوگیری خواهد نمود، اما به منظور انتقال حداکثر گرمای تولید شده به داخل سالن، پس از قطع شدن مشعل نیز فن ها همچنان به کار خود ادامه خواهند داد در نتیجه راندمان و بهینگی هیتر تا حد قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

2- چهار لایه امنیتی در هیتر pf 220

مهندسان گروه صنعتی اسکندری همواره به امنیت محصول خود اندیشیده اند. بنابراین به منظور افزایش ضریب اطمینان کاربر، محصول از چهار لایه امنیتی ساده و حساس برخوردار است که هر کدام در مرحله ای ایفای نقش خواهند کرد.

لایه اول فیوز کم آمپر نام دارد که در صورت افزایش نوسان برق فعال خواهد شد، این فیوز از عبور برق پر ولتاژ جلوگیری نموده و بدین صورت از آسیب رسیدن به قطعات داخلی هیتر جلوگیری به عمل خواهد آورد.

لایه دوم امنیتی ترمینال ریلی RTP نام دارد که در مرحله پس از فیوز کم آمپر قرار دارد و زمانی فعال خواهد شد که فیوز کم آمپر بنا به هر دلیلی برق پر ولتاژ را از خود عبور داده باشد، در این صورت ترمینال ریلی اتصال برق را قطع خواهد نمود و از رسیدن آسیب به قطعات الکترونیکی، موتور ها و مشعل جلوگیری خواهد نمود.

لایه سوم امنیتی نیز ترموستات ایمنی نام دارد که به کوره متصل است و به صورت لحظه ای دمای کوره را چک می کند و در صورت افزایش دما و تجاوز از مقدار 300 درجه سانتی گراد فعال خواهد شد و بلافاصله برق ورودی مشعل را قطع خواهد نمود تا از انفجار کوره و در نتیجه رسیدن خسارت به محصولات جلوگیری نماید.

لایه چهارم که ساده ترین و کاربردی ترین شکل ممکن را دارد، سوپاپ اطمینان یا دریچه تخلیه حرارت می باشد، این سوپاپ که شامل یک ورق استیل دایره ای شکل و یک فنر محکم می باشد زمانی فعال خواهد شد که دمای کوره به صورت انفجاری افزایش یافته و به فنر سوپاپ فشار آورد. در این صورت دریچه باز شده و گرمای اضافی از کنار هیتر تخلیه خواهد شد و از تلفات احتمالی جلوگیری به عمل خواهد آورد.

3- جنس بدنه بیرونی و درونی و نحوه عایق بندی

در حالت پیشفرض بدنه بیرونی هیتر از ورق های گالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای ساخته خواهد شد که با مواد استاتیک کاملا ضد زنگ و ضد پوسیدگی شده اند ولی در صورت درخواست خریدار گرامی امکان ساخت بدنه بیرونی از استیل 304 فوق العاده با کیفیت و ضد زنگ نیز وجود خواهد داشت.

بدنه درونی نیز از ورق های گالوانیزه ضد زنگ و مقاوم در برابر حرارت ساخته شده اند و بنا به درخواست مشتری می توان بدنه درونی را نیز از فلز استیل ساخت، با اینکه عمر محصول به صورت قابل توجهی افزایش خواهد یافت ولی قیمت آن نیز بنا به درجه استیل به کار رفته افزایش خواهد یافت.

هم چنین برخی از مشتریان تمایل دارند تا هیتر مورد نظرشان را عایق بندی کنند تا از مصرف بیش از اندازه سوخت و از هدر رفت گرما جلوگیری نمایند، در این صورت می توان از عایق پشم سنگ استفاده نمود که قدرت و تحمل فوق العاده بالایی در برابر گرما خواهد داشت و قدرت تحمل دمای بالای 750 درجه را نیز خواهد داشت. لطفا توجه فرمایید که در صورتی که قصد دارید هیتر را درون سالن قرار دهید نیازی به عایق بندی نخواهید داشت زیرا گرمای ساطح شده از بدنه نیز به گرمایش سالن کمک خواهد کرد.

4- جنس کوره، پاس و لوله ها

کوره هیتر که مخزن آتش دورن هیتر میباشد تحت حرارت مستقیم قرار خواهد گرفت بنابراین از فلز استیل فوق العاده با کیفیت و با دوام با درجه سختی بسیار بالا ساخته شده است، استیل مورد استفاده در ساخت کوره از نوع 304 بوده و ضخامت آن نیز 3 میلیمتر می باشد بنابراین تا چندین هزار درجه سانتیگراد را تحمل خواهد کرد. پاس و لوله های هیتر نیز از جنس فولاد صنعتی می باشد که دوام و طاقت بالایی در برابر حرارت خواهد داشت ولی در صورت درخواست مشتری می توان آنها را نیز از استیل ساخت که قیمت آن کمی افزایش خواهد یافت.

5- مشعل بکار رفته در هیتر

مشعل های قابل نصب بر روی این هیتر و تمام هیتر های گروه صنعتی اسکندری از نوع ایران رادیاتور یا گرم ایران خواهد بود، این دو مشعل از مصرف انرژی بسیار پایینی برخوردار بوده و میزان تولید حرارت آنها نیز از نمونه های مشابه موجود در بازار بیشتر است، علاوه براین این مشعل ها دارای برچسب انرژی A و استاندارد های ملی و بین المللی می باشد که نشان از اعتبار کارخانه تولید کننده محصول دارد.

6- فن های بکار رفته در هیتر  220 PF

از 2 عدد فن آکسیال با مارک دمنده در ساخت این هیتر استفاده شده است. فن های بکار رفته دارای پرهای فلزی بسیار مقاوم در برابر حرارات بوده و می توان گفت که با فولاد برابری می کند. همچنین موتور فن ها نیز از برچسب انرژی A برخوردار می باشد که میزان راندمان فن ها را بالا برده است. لازم به ذکر است که کارکرد فن ها کاملا اتوماتیک بوده و در صورت گرم بودن کوره شروع به کار خواهند نمود و در صورت سرد شدن کوره متوقف خواهند شد.

7- گارانتی و خدمات پس از فروش

تمامی محصولات گروه صنعتی اسکندری همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش روانه بازار می شوند ، هیتر گلخانه ای pf 220 نیز از گارانتی 2 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله برخوردار می باشد و همراه با محصول برای خریدار ارسال خواهد گردید، خریدار پس از تحویل کالا موظف به فعالسازی گارانتی می باشد. گارانتی 2 ساله هیتر گلخانه ای پی اف 220 شامل تمامی قطعات خواهد شد و خدمات پس از فروش 10 ساله نیز جهت تضمین تامین قطعات با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت می باشد. همچنین لازم به ذکر است که نمایندگان گروه صنعتی اسکندری در اکثر استانهای کشور مستقر بوده و آماده ارائه خدمات به خریداران گرامی خواهد بود.

گالری عکس
عکس-هیتر-220.000-1
عکس-هیتر-220.000-2
عکس-هیتر-220.000-3
عکس-هیتر-220.000-4
عکس-هیتر-220.000-5
عکس-هیتر-220.000-6

روش خرید محصول

 برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...

با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری

۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی