هیتر و گرماساز PF110.000

هیتر 110.000 PF از مجموعه هیتر های ساخت گروه صنعتی اسکندری میباشد که با تکنولوژی آتش درون یعنی از طریق کوره هوای گرم و فن های پر قدرت دمنده به گرمایش محیط می پردازند و در انواع واحد های پرورش طیور، کارگاه های صنعتی وی تولیدی، سالن های وررزشی، مسجد و هر مکانی که نیاز به گرمی پاک دارند، امکان استفاده از هیتر وجود خواهد داشت. بدنه بیرونی هیتر از ورق های گالوانیزه ضد زنگ و با پوشش رنگ کوره ای بده که هیچ گاه اماکن زنگ زدگی و پوسیدگی در آن  به وجود نخواهد آمد، همچنین در ساخت کوره، لوله های رادیاتور و پاس ها از استیل درجه یک و کاملا ضد زنگ با قابلیت تحمل دمای بالای چند هزار استفاده شده است که هیچ گاه اماکن پوسیدگی و یا سوراخ شدگی در آن به وجود نخواهد آمد.

گزماساز PF 110.000
هیتر PF 110.000
هیتر ۱۱۰.۰۰۰

خرید محصول

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...

نام و نام خانوادگی :

شهر محل سکونت :

شماره تلفن همراه :

قیمت برای مصرف کننده

قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

۹٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان


مشخصات فنی هیتر گلخانه و مرغداری ۱۱۰٫۰۰۰
۱۵۰ کیلوگرموزن هیتر
۱۷۰ طول ۹۵ عرض ۱۱۰ ارتفاعابعاد هیتر
۱۱۰ هزار کیلوکالری در ساعتانرژی تولیدی
ایران رادیاتور گرم ایران (بنا به سفارش مشتری)نوع مشعل
گاز یا گازوئیل (بستگی به مشعل)نوع سوخت مصرفی
تکفاز خانگیبرق مصرفی
ورق گالوانیزه ضد زنگ با پوشش رنگ کوره ایجنس بدنه خارجی
ورق استیل درجه ۳۰۴ کاملا ضد زنگ و ضد پوسیدگیجنس کوره
فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر حرارت و پوسیدگیجنس کوئل ها و پاس ها
۱ عدد فن آکسیال با مهر استاندارد ملی و برچسب انرژی Aنوع و تعداد فن ها
پشم سنگ بسیار با کیفیت در صورت انتخاب مشتریعایق بندی
جوش گازی میگ مگ با کمک گاز آرگون و دی اکسید کربننحوه جوشکاری
۲ سالگارانتی
۱۰ سالخدمات پس از فروش
مشخصات فنی هیتر گلخانه و مرغداری ۱۱۰٫۰۰۰
۱۵۰ کیلوگرموزن هیتر
۱۷۰ طول ۹۵ عرض ۱۱۰ ارتفاعابعاد هیتر
۱۱۰ هزار کیلوکالری در ساعتانرژی تولیدی
ایران رادیاتور گرم ایران (بنا به سفارش مشتری)نوع مشعل
گاز یا گازوئیل (بستگی به مشعل)نوع سوخت مصرفی
تکفاز خانگیبرق مصرفی
ورق گالوانیزه ضد زنگ با پوشش رنگ کوره ایجنس بدنه خارجی
ورق استیل درجه ۳۰۴ کاملا ضد زنگ و ضد پوسیدگیجنس کوره
فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر حرارت و پوسیدگیجنس کوئل ها و پاس ها
۱ عدد فن آکسیال با مهر استاندارد ملی و برچسب انرژی Aنوع و تعداد فن ها
پشم سنگ بسیار با کیفیت در صورت انتخاب مشتریعایق بندی
جوش گازی میگ مگ با کمک گاز آرگون و دی اکسید کربننحوه جوشکاری
۲ سالگارانتی
۱۰ سالخدمات پس از فروش

خصوصیات هیتر 110.000

سایر خصوصیات این هیتر جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- کارکرد کاملا اتوماتیک

به دلیل وجود ترموستات های دمایی موجود در این گرماساز گلخانه ای ، تمامی عملکردهای ان کاملا هوشمند بوده و هرگز اجاره تولید گرمای بیش از حد و مصرف بیش از نیاز سوخت را نخواهد داد. بنابراین نیازی به کنترل و سرکشی های پی در پی کاربر وجود نخواهد داشت، هم چنین این بخاری گلخانه ای طوری طراحی شده که با افزایش دما به صورت خودکار خاموش شده و به محض کاهش دما به صورت خودکار و اتوماتیک نیز روشن خواهد شد.

2- وجود چهار لایه امنیتی در هیتر 110.000 PF

در گرماساز گلخانه ای 110 هزار چهار لایه امنیتی بسیار قدرتمند و دقیق وجود دارد که امکان هرگونه خطر آفرینی را از بین برده است. لایه اول امنیتی که فیوز کم آمپر میباشد زمانی فعال خواهد شد که برق ورودی دستگاه دچار نوسان شود، این برق باعث از کار افتادن فیوز شده و از رسیدن آسیب به دیگر قطعات جلوگیری خواهد نمود. همچنین همانطور که می دانید در صورت افزایش نوسان برق میزان اشتعال مشعل نیز افزایش خواهد یافت و بدین ترتیب دمای کوره و در نتیجه دمای سالن یا گلخانه نیز بسیار افزایش خواهد یافت که موجب از بین رفتن محصولات و یا انفجار آن خواهد شد که فیوز کم آمپر از این خطر جلوگیری میکند.

دومین لایه امنیتی ترمینال ریلی RTP می باشد که در صورت عمل نکردن فیوز کم آمپر و رسیدن برق پر ولتاژ عملکرد خود  را نشان خواهد داد. ترمینال ریلی قادر به عبور جریان برق پر ولتاژ از خود نبوده و به محض افزایش جریان برق پل ها را از هم جدا خواهد نمود.

سومین لایه امنیتی ترموستات کوره یا همان ترموستات ایمنی می باشد که در صورت افزایش بیش از حد دمای کوره فعال شده و بلافاصله مشعل را خاموش خواهد نمود تا از خطرات احتمالی جلوگیری نماید، چهارمین لایه ایمنی نیز با اینکه طراحی و عملکرد بسیار ساده ای دارد ولی بسیار حیاطی بوده و بسیاری از تولیدکنندگان از طراحی آن غافل مانده اند، سوپاپ اطمینان می باشد. این دریخچه گرمای زیاد کوره را از خود خارج خواهد ساخت و از انفجار کوره و یا افزایش دمای بیش از حد سالن جلوگیری خواهد نمود.

3- جنس بدنه داخلی و خارجی و نحوه عایق بندی

بدنه خارجی این هیتر گلخانه ای از ورق های گالوانیزه چکشی ساخته شده است و توسط رنگ کوره ای تحت حرارت بالا قرار گرفته اند بنابراین کاملا ضد زنگ و ضد پوسیدگی خواهند بود، همچنین در صورت سفارش مشتری می توان از لایه ورق گالوانیزه در درون هیتر و عایق پشم سنگ نیز در آن استفاده نمود تا از هدر رفت گرما تا 99 درصد جلوگیری نمود. با توجه به اینکه اکثر خریداران از این هیتر ها درون گلخانه و یا سالن استفاده می کنند نیازی به عایق بندی ندارند ولی در مقابل افرادی نیز هستند که هیتر را در بیرون از سالن قرار داده و گرمای تولیدی را به کمک دریچه هایی به درون سالن انتقال می دهند که در این صورت نیاز به عایق بندی احساس خواهد شد.

4- فن به کار رفته در هیتر گلخانه ای 110.000

با توجه به اینکه سیستم کار این هیتر به صورت آتش درون می باشد بنابراین برای انتقال گرمای تولیدی به درون سالن به یک فن قدرتمند و با دوام احتیاج خواهد بود. فن بکار رفته در این هیتر از برند دمنده بوده که در طراحی و ساخت از استاندارد های روز دنیا بهره برده شده است و از لحاظ مصرف انرژی نیز در درجه A قرار دارد، بنابراین میزان مصرف برق بسیار پایینی خواهد داشت و علاوه بر این با توجه به اینکه هیتر از عملکرد کاملا اتوماتیکی برخوردار است، تنها زمانی شروع به کار خواهد نمود که نیاز به تولید گرما وجود داشته باشد.

5- جنس کوره، پاس و لوله ها

کوره گرم ترین بخش این هیتر را تشکیل می دهد که دمای آن گاها تا 300 درجه سانتی گراد نیز پیش خواهد رفت، بنابراین کاملا مقاوم و آتش خوار ساخته شده است. ضخامت آن 3 میلی متر بوده و از جنس استیل درجه یک و کاملا ضد زنگ (STAINLESS) می باشد و عمر محصول تا 50 سال تضمین شده است. پاس و لوله های درون هیتر نیز بنا به سفارش مشتری از فولاد یا استیل ساخته خواهد شد، فولاد علاوه بر اینکه قیمت ارزانتری دارد در برابر گرما مقاومت بالایی از خود نشان داده و هرگز دچار پوسیدگی یا خوردگی نخواهد شد.

6- نحوه جوشکاری قطعات

با توجه به اینکه وجود اکسیژن درون لایه های جوشکاری شده امکان پوسیدگی و سوراخ شدگی را در آینده ممکن خواهد ساخت. بنابراین برای جوشکاری قطعات از شیوه جوش میگ مگ استفاده شده که ابتدا اکسیژن موجود در محل جوش به وسیله گاز های آرگون و دی اکسید کربن تخلیه شده و سپس تحت حرارت بالا به وسیله سیم جوش های استیل، محل مورد نظر جوش داده می شود.

7- گارانتی و خدمات پس از فروش

به منظور ارائه محصولی فوق العاده با کیفیت و بی رقیب، تمامی محصولات گروه صنعتی اسکندری از گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر برخوردار می باشد. در ساخت این بخاری گلخانه ای نیز علاوه بر اینکه تمامی قطعات و موتور ها از نمونه های با کیفیت و درجه یک موجود در بازار می باشد. وجود گارانتی 2 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله نیز بر کیفیت و ضمانت عمر این محصول افزوده است.علاوه بر این وجود نمایندگان معتبر در سراسر ایران امکان ارائه خدمات رایگان را برای خریداران گرامی فراهم خواهد آورد.

گالری عکس
عکس-هیتر-110.000-1
عکس-هیتر-110.000-2
عکس-هیتر-110.000-3
عکس-هیتر-110.000-4
عکس-هیتر-110.000-5
عکس-هیتر-110.000-6

روش خرید محصول

 برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...

با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری

۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی