هیتر و گرماساز Super PF250.000

هیتر سوپر پی اف یکی دیگر از مجموعه هیتر های ساخت گروه صنعتی اسکندری می باشد که به منظور استفاده در انواع گلخانه ای سرشاخه ای و صیفی جات، مرغداری ها و واحد های پرورش طیور و حتی واحد های تولیدی و صنعتی طراحی و تولید شده است. این بخاری گلخانه ای از نمونه آلمانی خود الگوبرداری شهد و در ساخت آن تمام استاندارد های لازمه به کار برده شده است، راندمان هیتر تا 90 درصد نیز ثبت شده است و وجود چهار لایه امنیتی و مکانیزم کاملا خودکار از ویژگی های این محصول می باشد، توضیحات تکمیلی در مورد هیتر SUPER PF در ادامه توضیح داده خواهد شد.

هیتر ۲۵۰.۰۰۰
هیتر spf250.000
گزماساز SPF 250.000

خرید محصول

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...

نام و نام خانوادگی :

شهر محل سکونت :

شماره تلفن همراه :

قیمت برای مصرف کننده

قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

‍۱۵٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان


مشخصات فنی هیتر سوپر پی افــ
۲۵۰ هزار کیلو کالری در ساعتقدرت حرارتی
برق ۳ فاز صنعتیبرق مصرفی
۶۰۰ الی ۹۰۰ متر مکعب « بستگی به ارتفاع »فضای قابل پوشش
گاز - گازوئیل - دوگانه سوزنوع سوخت مصرفی
ایران رادیاتور - گرم ایرانمارک مشعل
۲ عدد فن هفت پر ایلیکا مارک دمندهنوع و تعداد فن ها
طول : 210 - عرض : 84 - ارتفاع : 240 سانتیمترابعاد هیتر
۶۰۰ کیلو گرموزن هیتر
کاملا اتوماتیکنحوه کار
فیوز کم آمپر - ترمینال ریلی RTP - ترموستات ایمنی - سوپاپ اطمینانلایه های امنیتی
استیل ۳۰۴ یا ورق گالوانیزه « قابل انتخاب »جنس بدنه بیرونی
ورق گالوانیزه تحت حرارت کوره ایجنس بدنه داخلی
استیل ۳۰۴ یا فولاد مقاوم صنعتی « قابل انتخاب »جنس کوره و پاس ها
پشم سنگ متراکمعایق بندی « در صورت سفارش »
جوش گازی میگ مگ با الکترود استیلنحوه جوشکاری
یکسالگارانتی
ده سالخدمات پس از فروش
مشخصات فنی هیتر سوپر پی افــ
۲۵۰ هزار کیلو کالری در ساعتقدرت حرارتی
برق ۳ فاز صنعتیبرق مصرفی
۶۰۰ الی ۹۰۰ متر مکعب « بستگی به ارتفاع »فضای قابل پوشش
گاز - گازوئیل - دوگانه سوزنوع سوخت مصرفی
ایران رادیاتور - گرم ایرانمارک مشعل
۲ عدد فن هفت پر ایلیکا مارک دمندهنوع و تعداد فن ها
طول : 210 - عرض : 84 - ارتفاع : 240 سانتیمترابعاد هیتر
۶۰۰ کیلو گرموزن هیتر
کاملا اتوماتیکنحوه کار
فیوز کم آمپر - ترمینال ریلی RTP - ترموستات ایمنی - سوپاپ اطمینانلایه های امنیتی
استیل ۳۰۴ یا ورق گالوانیزه « قابل انتخاب »جنس بدنه بیرونی
ورق گالوانیزه تحت حرارت کوره ایجنس بدنه داخلی
استیل ۳۰۴ یا فولاد مقاوم صنعتی « قابل انتخاب »جنس کوره و پاس ها
پشم سنگ متراکمعایق بندی « در صورت سفارش »
جوش گازی میگ مگ با الکترود استیلنحوه جوشکاری
یکسالگارانتی
ده سالخدمات پس از فروش

خصوصیات هیتر 50.000

سایر خصوصیات این هیتر جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- مکانیزم کار کاملا خودکار

این هیتر و تمامی هیتر های ساخته شده توسط گروه صنعتی اسکندری دارای کارکرد کاملا اتوماتیک هستند و با کمترین دخالت کاربر به عملکرد 24 ساعته خود ادامه خواهد داد. وجود ترموستات هایی نظیر ترموستات محیطی، ترموستات فن، ترموستات کوره سبب شده تا فرایند تولید گرما و پخش آن کاملا تحت کنترل باشد و گرمای سالن به صورت پیوسته کنترل شود. به عنوان مثال زمانی که شما هیتر را روشن میکنید و دمای محیط را بر روی 25 درجه سانتی گراد قرار میدهد. مشعل شروع به کار خواهد نمود و به گرم کردن کوره و پاس ها خواهد پرداخت. پس از گرم شدن کوره، فن ها شروع به کار نموده و هوای گرم را وارد سالن خواهد نمود و سنسور محیطی دمای محیط را به صورت پیوسته کنترل خواهد نمود و زمانی که دمای محیط به مقدار تعیین شده توسط شما برسد به سرعت مشعل را خاموش نموده تا از مصرف زیاد انرژی جلوگیری نماید و به صورت خودکار نیز با کاهش دمای محیط مشعل را روشن خواهد نمود . نیازی به حضور مداوم شما در گلخانه یا مرغداری نیست.

2- امکان طراحی به صورت ساندویچ پانل

در صورت درخواست خریدار امکان طراحی هیتر به صورت ساندویچ پانل وجود خواهد داشت بدین صورت امکان باز کردن بدنه بیرونی هیتر و شستشوی راحت کوره، پاس ها و لوله ها برای کاربر فراهم خواهد شد و نهایتا عمر محصول به صورت قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

3- وجود لایه های امنیتی در هیتر گلخانه ای سوپر پی اف

به واسطه وجود چهار لایه امنیتی ساده و فوق العاده حساس می توان ضریب اطمینان محصول را به صورت قابل توجهی افزایش داد. این لایه ها به ترتیب توضیح داده خواهند شد:

 

الف - فیوز کم آمپر :

لایه اول امنیتی تمام هیتر های اسکندری بوده و از ورود برق پر قدرت و اضافه بر سازمان جلوگیری خواهد نمود. فیوز کم آمپر کارکرد بسیار ساده ای دارد و از قیمت ارزانی نیز برخوردار است و در صورت ورود برق پر جریان از کار افتاده و مانع از رسیدن آسیب به قطعات داخلی و موتور ها خواهد شد.

 

ب - ترمینال ریلی RTP :

این ابزار نیز مانند فیوز کم آمپر از قیمت بسیار کمی برخوردار بوده و از رورد برق پر جریان جلوگیری می کند و تنها در صورتی فعال خواهد شد که فیوز کم آمپر متوجه برق پرنوسان نشده باشد، ترمینال ریلی به صورت یکبار مصرف بوده و پس از هر بار قطع اتصال باید آن را تعویض نمود. تعویض ان به سادگی امکان پذیر بوده و قیمت بسیار ارزانی نیز دارد.

 

ج - ترموستات ایمنی (ترموستات کوره) :

این لایه ایمنی که به کوره متصل است، زمانی فعال خواهد شد که دمای کوره به بیش از 300 درجه سانتی گراد رسیده باشد در این صورت بلافاصله مشعل را خاموش نموده و از آسیب رسیدن به محصولات و یا انفجار کوره و هیتر جلوگیری خواهد نمود. افزایش دمای کوره یا به دلیل افزایش ولتاژ برق و یا به دلیل خرابی و یا افزایش فشار شیر مشعل به وجود می آید.

 

د - سوپاپ اطمینان (دریچه تخلیه) :

این دریچه که توسط دستگاه های لیزری فوق العاده دقیق برش داده شده است توسط فنری فولادی به بدنه کوره متصل شده است و زمانی که دمای کوره به شدت افزایش یابد و هیچ یک از لایه های فوق قادر به کنترل یا تشخیص آن نباشد فعال خواهد شد، نحوه فعال شدن بدین شکل می باشد که فشار ناشی از دمای بالا به فنر فشار اورده و فنر سوپاپ به عقب رانده می شود و بدین صورت گرمای اضافی از طریق همان دریچه تخلیه خواهد شد و از آسیب رسیدن به محصولات و یا انفجار کوره جلوگیری خواهد نمود.

4- جنس بدنه داخلی و خارجی و نحوه عایق بندی

بدنه خارجی هیتر در حالت پیش فرض از ورق های گالوانیزه ضد زنگ با پوششی از رنگ کوره ای ساخته می شود ولی در صورت درخواست مشتری امکان ساخت بدنه با ورق های استیل نیز امکان پذیر خواهد بود، بدنه داخلی نیز از همان ورق های گالوانیزه با خاصیت ضد زنگ و ضد پوسیدگی ساخته می شود در صورت درخواست مشتری در بین این دو بدنه لایه ای از پشم سنگ فوق العاده متراکم و محکم نیز قرار داده خواهد شد که به منظور عایق بندی محصول می باشد. لازم به ذکر است که پشم سنگ قادر به تحمل دمای بالای 750 درجه سانتی گراد می باشد و به منظور عایق بندی و ضد حریق نمودن اسکلت ساختمانی نیز استفاده می شود.

5- جنس پاس ها، لوله ها و کوره

در حالت پیشفرض کوره از ورق های استیل ضخیم و اتش خوار با درجه کیفی 304 ساخته می شود و پاس ها و لوله ها نیز از ورق های فولادی فوق العاده مقاوم در برابر حرارت و پوسیدگی تهیه می شوند، که در صورت سفارش مشتری می توان تمامی این قطعات را نیز از ورق های استیل 304 ساخت که در این صورت در قیمت، عمر و کیفیت محصول را افزایش خواهد داد.

6- مشعل بکار رفته در هیتر

خریدار گرامی هنگام سفارش محصول باید نوع مشعل و نوع سوخت مورد نظر خود را تعیین نماید تا طبق درخواست ایشان مشعل مورد نظر نصب گردد. مشعل های قابل نصب ایران رادیاتور و گرم ایران خواهند بود که از لحاظ راندمان می توان گفت که دارای بیشترین راندمان و بازدهی هستند و از لحاظ مصرف انرژی نیز در درجه A قرار دارند و کمپانی های سازنده این مشعل ها نیز نهایت استاندارد ها و دقت را در ساخت آنها به کار برده است.

7- فن های بکار رفته در بخاری گلخانه ای SUPER PF

ورود هوای گرم به درون سالن منوط به وجود فن های با کیفیت و با دوام می باشد زیرا اگر فن ها دچار آسیب یا خرابی شوند، اسیب بسیار شدیدی به محصولات گلخانه ای وارد خواهد آمد، زیرا تعویض آنها نیاز به متخصص دارد. بر همین اساس فن های استفاده شده در هیتر از بهترین نوع موجود در بازار می باشند، مارک دمنده تولید کننده بهترین، با کیفیت ترین و استاندارد ترین فن ها در ایران می باشد که در ساخت محصولات خود استاندارد های گوناگون ملی و بین المللی را رعایت میکند.

8- گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر صنعتی سوپر پی اف

این محصول نیز مانند سایر هیتر های گروه صنعتی اسکندری از دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش برخوردار است و نمایندگان و اکیپ های نصب این کارخانه در اکثر نقاط کشور حضور دارند که جوابگوی تمام نیاز های شما در هر لحظه و هر مکانی می باشند. وجود نمایندگان مختلف در سراسر کشور جهت نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش هیتر ها بر کیفیت محصول افزوده و آن را نسبت به رقبا بهتر و بالاتر نموده است.


روش خرید محصول

 برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...

با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری

۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی