هیتر 250.000 سوپر آرارات Super Ararat

هیتر سوپر آرارات با نام انگلیسی Super Ararat یکی دیگر از مجموعه هیتر های ساخت گروه صنعتی اسکندری میباشد که دارای کارکردی کاملا اتوماتیک و چهار لایه امنیتی می باشد، این هیتر دارای چهار خروجی در بالا و دو فن دمنده فوق العاده پر قدرت در قسمت پایین خود می باشد که نهایت عملکرد و راندمان را در تبدیل هوای سرد به هوای گرم خواهد داشت. این هیتر از نمونه اسپانیایی خود نمونه برداری شده و استاندارد های معتبر بین المللی نظیر 9001 iso ، 5991 bs - برخوردار است و از  بهترین قطعات و موتورها در ساخت آن استفاده شده در ادامه توضیح داده خواهد شد.

هیتر سوپر آرارات
هیتر 250.000 سوپر آرارات
هیتر super ararat

خرید محصول

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...

نام و نام خانوادگی :

شهر محل سکونت :

شماره تلفن همراه :

قیمت برای مصرف کننده

قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان


مشخصات فنی هیتر ۲۵۰٫۰۰۰ سوپر آرارات
۲۵۰ هزار کیلو کالری در ساعتقدرت تولید حرارت
سه فاز صنعتینوع برق مصرفی
ایران رادیاتور - گرم ایراننوع مشعل
گاز - گازوئیل - دو گانه سوزنوع سوخت مصرفی
بین ۶۰۰ الی ۹۰۰ متر مربع بستگی به ارتفاعفضای قابل پوشش
ورق گالوانیزه ضد زنگ با پوششی از رنگ کوره ایجنس بدنه بیرونی
پشم سنگ متراکمعایق بندی (سفارشی)
استیل ۳۰۴ نگیر و نسوز با درجه کیفی Aجنس کوره
استیل نسوز و نگیر - فولاد صنعتی آتش خوار «‌ سفارشی »جنس پاس ها و لوله ها
۲ عدد فن برند دمنده مدل ۷ پر ایلیکافن
طول : ۲۰۰ - عرض : ۹۵ - ارتفاع : ۱۸۵ سانتیمترابعاد هیتر
حدود ۵۰۰ کیلوگرموزن هیتر
یکسالگارانتی
ده سالخدمات پس از فروش
مشخصات فنی هیتر ۲۵۰٫۰۰۰ سوپر آرارات
۲۵۰ هزار کیلو کالری در ساعتقدرت تولید حرارت
سه فاز صنعتینوع برق مصرفی
ایران رادیاتور - گرم ایراننوع مشعل
گاز - گازوئیل - دو گانه سوزنوع سوخت مصرفی
بین ۶۰۰ الی ۹۰۰ متر مربع بستگی به ارتفاعفضای قابل پوشش
ورق گالوانیزه ضد زنگ با پوششی از رنگ کوره ایجنس بدنه بیرونی
پشم سنگ متراکمعایق بندی (سفارشی)
استیل ۳۰۴ نگیر و نسوز با درجه کیفی Aجنس کوره
استیل نسوز و نگیر - فولاد صنعتی آتش خوار «‌ سفارشی »جنس پاس ها و لوله ها
۲ عدد فن برند دمنده مدل ۷ پر ایلیکافن
طول : ۲۰۰ - عرض : ۹۵ - ارتفاع : ۱۸۵ سانتیمترابعاد هیتر
حدود ۵۰۰ کیلوگرموزن هیتر
یکسالگارانتی
ده سالخدمات پس از فروش

خصوصیات هیتر 250.000

سایر خصوصیات این هیتر جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- کارکرد کاملا اتوماتیک هیتر سوپر آرارات

به واسطه وجود ترموستات های کاملا دقیق و تابلو برق خودکار (طرح ریتال آلمان) عملکرد هیتر کاملا اتوماتیک بوده و برای شروع به کار هیتر فقط نیاز به تنظیم دمای محیط خواهید داشت. پس از باز نمودن خروجی سوخت و زدن دکمه استارت ابتدا به مدت چند ثانیه مشعل شروع به هواگیری نموده سپس با جرقه زدن های ممتد اشتعال شروع خواهد شد و پس از چند ثانیه نیز فن ها شروع به دمیدن هوای گرم به درون سالن خواهند کرد. ترموستات محیطی متصل به هیتر به صورت مداوم دمای محیط را مورد بررسی قرار داده و به محض رسیدن دمای محیط به مقدار تنظیم شده توسط شما، مشعل را خاموش خواهد نمود تا از مصرف بیش از اندازه سوخت جلوگیری نماید، اما فن ها همچنان به کار خود ادامه خواهند داد تا تمام گرمای موجود در هیتر را به محیط منتقل کند. با کاهش دمای سالن مشعل دوباره روشن خواهد شد.

2- وجود لایه های امنیتی در بخاری سوپر آرارات

در بخاری گلخانه ای سوپ ارات 4 لایه امنیتی فوق العاده کاربردی و در عین حال ساده وجود دارد که امنیت هیتر را کاملا تضمین نموده و ضریب اطمینان کاربر به بخاری را افزایش میدهد، بنابراین با وجود چنین سیستم هایی احتمال خطر آفرینی آن به صفر رسیده و محصول از عمر بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. این لایه های امنیتی عبارتند از :

 

1-  فیوز کم آمپر :

این فیوز در لایه اول امنیتی قرار دارد و همانطور که از نامش پیداست قادر به عملکرد در آمپر پایین می باشد و به محض افزایش ولتاژ برق از کار می افتد و بدین ترتیب از آسیب رسیدن به قطعات دستگاه جلوگیری خواهد نمود.

 

2- ترمینال ریلی :

این ترمینال اتصالات فاز و نول را به یکدیگر متصل می سازد و در صورت وارد عمل خواهد شد که فیوز کم آمپر متوجه برق پرفشار نشده باشد و برق به این نقطه رسیده باشد، در این حالت برق پر فشار در اتصالات ترمینال اختلال ایجاد خواهد نمود و مانع از رسیدن این برق خطرناک به موتور ها و مشعل خواهد شد.

 

3- ترموستات کوره (ترموستات ایمنی) :

این ابزار ساده و فوق العاده با دوام در برابر حرارت بالا بسیار مقاوم بوده و دمای کوره را به صورت مداوم تحت نظارت دارد و در صورتی که دمای کوره از 300 درجه سانتیگراد بیشتر شود، مشعل را به صورت خودکار خاموش نموده و از وارد آمدن تلفات احتمالی جلوگیری خواهد نمود.

 

4- سوپاپ اطمینان (دریچه تخلیه) :

در حالی که بسیاری از رقبا از تعبیه سوپاپ اطمینان در هیتر های خود غافل مانده اند، مهندسان گروه صنعتی اسکندری با نهایت تلاش خود و با بهره گیری از تکنولوژی روز دریچه هایی بسیار دقیق و محکم را بر روی هیتر های خود نصب نموده اند. این دریچه که متصل به کوره می باشد زمانی فعال خواهد شد که دمای کوره به صورت قابل توجهی افزایش یافته و هیچ یک از سیستم های امنیتی فوق عمل نکند، بنابراین حرارت فوق العاده بالای کوره موجب عقب رانده شدن دریچه شده و گرمای اضافی از طریق این دریچه تخلیه خواهد شد.

3- جنس بدنه بیرونی ، داخلی و نحوه عای بندی

بنا به سفارش خریدار امکان ساخت بدنه بیرونی هیتر از ورق های گالوانیزه ضد زنگ و ضد ضربه با پوششی از رنگ کوره ای و هم چنین استیل نگیر و نسوز با درجه 304 و ضخامت کمتر وجود خواهد داشت، که در صورت استفاده از ورق های استیل عمر محصول بسیار افزایش یافته و میزان رضایت از محصول نیز به صورت قابل توجهی بیشتر خواهد یافت. عایق بندی داخلی هیتر نیز در حالت پیشفرض از ورق های گالوانیزه ضد زنگ حاوی رنگ کوره ای ساخته می شود و به منظور عایق بندی هیتر، لایه ای از پشم سنگ در بین این دو بدنه قرار خواهد گرفت که از هدر رفت دمایی به شدت جلوگیری خواهد نمود.

جالب است بدانید که پشم سنگ الیافی از سنگ بازالت و چند سنگ دیگر می باشد و قادر به تحمل دمای بالای 750 درجه سانتی گراد می باشد. عایق بندی هیتر کاملا سفارشی بوده و به درخواست خریدار نصب خواهد شد.

4- سه پاس کامل و تعداد لوله های استاندارد

به منظور افزایش راندمان هیتر از سه عدد پاس کامل در هیتر استفاده شده است، همچنین تعداد 24 لوله یا کوئل در بین پاس ها وجود دارد که گرمای تولید شده حاصل از احتراق کوره را در بین پاس ها و لوله ها پخش خواهد کرد، در این صورت هم مصرف سوخت کاهش خواهد یافت و هم گرما به مدت طولانی تری درون هیتر باقی خواهد ماند.

5- جنس کوره، لوله ها و پاس ها

در حالت پیشفرض کوره و پاس اول از استیل درجه 304 با ضخامت بالا بوده که کاملا در برابر آتش مقاوم خواهد بود و اصطلاحا آتشخوار نامیده می شود و سایر پاس ها و لوله ها از فولاد صنعتی فوق العاده با دوام در برابر حرارت و پوسیدگی ساخته می شود که در صورت درخواست امکان ساخت سایر لوله ها و پاس ها نیز از استیل وجود خواهد داشت.

6- راندمان مشعل به کار رفته در هیتر سوپر آرارات

مشعل های تست شده و استاندارد قابل نصب بر روی هیترهای گروه صنعتی اسکندری ایران رادیاتور و گرم ایران هستند که در صورت درخواست خریدار اماکن نصضب سایر مشعل ها نیز وجود خواهد داشت که قبل از نصب باید تست های لازم در مورد مشعل صورت بگیرد.

اما مشعل های اشاره شده یعنی ایران رادیاتور و گرم ایران هر دو دارای بالاترین کیفیت بوده و راندمان آنها تا 90 درصد نیز رکورد شده است، همچنین کمپانی های سازنده در ساخت این مشعل ها استاندارد های بین المللی و اروپایی مربوطه را مد نظر قرار میدهند که بر عمر و کیفیت محصول افزوده است.

7- نوع فن های بکار رفته در هیتر

همانطور که مطلع هستید سیستم کارکرد این هیتر ها به صورت آتش درون می باشد بنابراین برای پخش گرمای تولیدی به درون محیط نیاز به فن های دمنده پرقدرت خواهد بود که در این هیتر نیز به منظور تولید محصولی فوق العاده با دوام و با کیفیت از دو عدد فن 7 پر فلزی ایلیکا از برند معروف و نام آشنای دمنده استفاده شده که پرها کاملا فلزی، با دوام ضد زنگ و ضد پوسیدگی می باشند که قادر به تحمل گرمای بسیار بالایی هستند. همچنین در ساخت قطعات و موتور این فن ها نهایت دقت به کار برده شده و از استاندارد های بین المللی و مطرح جهانی تبعیت شده است.

8- امکان استفاده چند منظوره از بخاری سوپر آرارات

علاوه بر اینکه از این هیتر در انواع گلخانه های صیفی جات و گل های سرشاخه ای می توان استفاده نمود. به منظور استفاده در مرغداری ها و انواع سالن های پرورش طیور، کارگاه ها و واحد های صنعتی مناسب به نظر می رسد چون هوایی کاملا پاک تولید می کند.

9- گارانتی و خدمات پس از فروش

مضاف بر اینکه در ساخت این هیتر نهایت دقت بکار برده شده و از بهترین قطعات و موتور ها در آن استفاده شده، وجود گارانتی 2 ساله و تعهد خدمات پس از فروش 10 ساله گواهی بر با کیفیت بودن محصول می باشد و راز موفقیت گروه صنعتی اسکندری نیز در  طی چندین سال فعالیت مستمر، تعهد به وظایف و ارائه خدمات با کیفیت بوده است. همچنین لازم به ذکر است ک نمایندگان گروه صنعتی اسکندری در تمامی مراکز استانی کشور مستقر بوده و آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش می باشد.


روش خرید محصول

 برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...

با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری

۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی