هیتر و گرماساز 250.000 آرارات

هیتر گلخانه ای آرارات از پرطرفداران محصولات گروه صنعتی اسکندری می باشد که با تولید حداکثر میزان انرژی و حداقل مصرف برق و سوخت در رده بندی A قرار داشته و از استاندارد های مختلف ملی و بین المللی برخوردار است. هیتر گلخانه ای آرارات قابل استفاده در تمامی گلخانه های سرشاخه ای و صیفی جات می باشد و همچنین در انواع مرغداری ها و سالن های پرورش قارچ و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش معتبر اسکندری می باشد.

هیتر ۱۱۰.۰۰۰
هیتر PF 110.000
گزماساز PF 110.000

خرید محصول

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...

نام و نام خانوادگی :

شهر محل سکونت :

شماره تلفن همراه :

قیمت برای مصرف کننده

قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان


مشخصات فنی هیتر گلخانه و مرغداری ۲۵۰٫۰۰۰
۲۵۰ هزار کیلو کالری در ساعتقدرت حرارتی
بین ۶۰۰ الی ۹۰۰ متر مکعب بنا به ارتفاع سالنفضای پوششی
۳ فاز صنعتینوع برق مصرفی
ایران رادیاتور یا گرم ایران « قابل انتخاب »مشعل قابل استفاده
گاز یا گازوئیل و یا دوگانهنوع سوخت مصرفی
طول : ۱۹۳ - عرض : ۸۲ - ارتفاع : ۲۰۰ سانتیمترابعاد بخاری
۵۰۰ کیلوگرموزن بخاری
پشم سنگ فشردهنوع و تعداد فن ها
۲ عدد فن ایلیکا مارک دمنده دارای برچسب  Aجنس بدنه بیرونی و داخلی
نبشی های آلومینیومی چرمی با رنگ کوره اینوع عایق
پروفیل های فولادی ضد زنگ و مقاومشاسی بیرونی
استیل نگیر و نسوز با درجه کیفی 304شاسی های داخلی
آلومینیومی چرمی با پوشش رنگ کوره ایجنس کوره
استیل نگیر و نسوز ۳۰۴ یا فولاد صنعتی مقاوم در برابر حرارت « قابل انتخاب »جنس پاس ها
فولاد صنعتی آتشخوار و ضد پوسیدگی با لایه ای از رنگ کوره جنس لوله ها
جوش استیل میگ مگ با ترکیب گاز آرگون و دی اکسید کربننحوه جوشکاری
یکسالگارانتی
ده سالخدمات پس از فروش
مشخصات فنی هیتر گلخانه و مرغداری ۲۵۰٫۰۰۰
۲۵۰ هزار کیلو کالری در ساعتقدرت حرارتی
بین ۶۰۰ الی ۹۰۰ متر مکعب بنا به ارتفاع سالنفضای پوششی
۳ فاز صنعتینوع برق مصرفی
ایران رادیاتور یا گرم ایران « قابل انتخاب »مشعل قابل استفاده
گاز یا گازوئیل و یا دوگانهنوع سوخت مصرفی
طول : ۱۹۳ - عرض : ۸۲ - ارتفاع : ۲۰۰ سانتیمترابعاد بخاری
۵۰۰ کیلوگرموزن بخاری
پشم سنگ فشردهنوع و تعداد فن ها
۲ عدد فن ایلیکا مارک دمنده دارای برچسب  Aجنس بدنه بیرونی و داخلی
نبشی های آلومینیومی چرمی با رنگ کوره اینوع عایق
پروفیل های فولادی ضد زنگ و مقاومشاسی بیرونی
استیل نگیر و نسوز با درجه کیفی 304شاسی های داخلی
آلومینیومی چرمی با پوشش رنگ کوره ایجنس کوره
استیل نگیر و نسوز ۳۰۴ یا فولاد صنعتی مقاوم در برابر حرارت « قابل انتخاب »جنس پاس ها
فولاد صنعتی آتشخوار و ضد پوسیدگی با لایه ای از رنگ کوره جنس لوله ها
جوش استیل میگ مگ با ترکیب گاز آرگون و دی اکسید کربننحوه جوشکاری
یکسالگارانتی
ده سالخدمات پس از فروش

خصوصیات هیتر 250.000

سایر خصوصیات این هیتر جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- کارکرد کاملا اتوماتیک بخاری گلخانه ای آرارات

به دلیل وجود ترموستات های پیشرفته و دقیق در این هیتر می توان گفت که دستگاه از عملکرد کاملا اتوماتیکی برخوردار است و به محض افزایش دمای سالن به مقدار خیلی زیاد به صورت خودکار خاموش خواهد شد و در صورت کاهش دما به مقدار کمتر از میزان تنظیم شده به صورت اتوماتیک نیز روشن خواهد شد و بدین ترتیب از مصرف زیاد انرژی جلوگیری خواهد نمود و در عین حال بر طول عمر دستگاه نیز خواهد افزود. از جمله ترموستات های بکار رفته در هیتر گلخانه ای آرارات می توان به ترموستات محیطی تنظیم دمای سالن، ترموستات تنظیم دمای کوره و ترموستات کنترل برق فن ها اشاره نمود.

2- وجود چهار لایه امنیتی دقیق در هیتر گلخانه آرارات

به منظور تولید و عرضه محصولی کاملا ایمن و افزایش ضریب اطمینان کاربر از چهار لایه امنیتی ساده و بسیار کاربردی در این هیتر بهره برده شده است. که به ترتیب زیر عبارتند از:

 

1- لایه اول فیوز کم آمپر:

این فیوز که ابزار ساده ای برای کنترل قطع و وصل برق ورودی می باشد در حین حال بسیار حساس بوده و از ورود برق پر ولتاژ به درون هیتر جلوگیری خواهد نمود و از رسیدن آسیب به قطعات داخلی هیتر، موتورها و مشعل جلوگیری خواهد نمود.

 

2- لایه دوم ترمینال ریلی rtp :

این ابزار که به صورت ریلی عمل می کند و کنترل برق ورودی دستگاه را بر عهده دارد در لایه پس از فیوز کم آمپر قرار دارد و در صورتی که فیوز کم آمپر به خوبی عمل نکند وارد عمل شده و بلافاصله برق دارای جریان بالا را قطع خواهد نمود و از رسیدن آسیب ناگهانی به قطعات داخلی جلوگیری خواهد نمود.

 

3- لایه سوم ترموستات کوره :

این لایه امنیتی نیز به کوره متصل است و دائما دمای کوره را مانیتورینگ می کند و به محض افزایش دمای کوره از میزان تعیین شده توسط شما یا دستگاه به صورت خودکار مشعل را خاموش خواهد نمود تا از افزایش دمای کوره و خطرات ناشی از آن جلوگیری نماید. افزایش دمای کوره زمانی اتفاق خواهد افتاد که سیستم عملکرد مشعل دچار اشکال شده و سوخت زیادی را وارد کوره سازد.

 

4- لایه چهارم سوپاپ اطمینان :

این لایه امنیتی که ابزار ساده و دقیقی می باشد زمانی فعال خواهد شد که دمای کوره به صورت انفجاری افزایش یافته و ترموستات کوره نیز متوجه این خطر نشده باشد، در این صورت فشار ناشی از حرارت بالا دریچه (سوپاپ) را به عقب خواهد راند و بدین صورت گرمای اضافی از کوره تخلیه خواهد شد و از وارد آمدن خسارت به محصولات شما جلوگیری خواهد نمود.

بنابراین با وجود چنین سیستم هایی به راحتی می توان هیتر را به صورت 24 ساعته روشن گذاشت تا دائما در حال فعالیت باشد، زیرا هیتر بدون دخالت کاربر به کنترل و تنظیم دمای محیط خواهد پرداخت و تا زمانی که برق شهری و سوخت مورد نظر (گاز شهری یا گازوئیل) وجود داشته باشد می توان از این سیستم استفاده نمود.

3- جنس بدنه داخلی و خارجی و نحوه عایق بندی

بدنه خارجی هیتر از ورق های گالوانیزه با پوششی از رنگ کوره ای ساخته شده اند، بنابراین علاوه بر این کاملا ضد زنگ و ضد پوسیدگی هستند، حالتی چکشی داشته و ضربه احتمالی را دفع خواهد نمود. رنگ کوره ای به حالتی گفته می شود که فلز توسط الیاژهایی از روی و قلع در دمای بالا پخته می شود بنابراین کاملا مقاوم در برابر حرارت خواهد و عمر آن نیز به صورت قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

بدنه داخلی هیتر نیز از همان ورق های گالوانیزه ساخته شده با این تفاوت که حالت چکشی ندارد و در بین او دو لایه می توان لایه ای از پشم سنگ را به عنوان عایق حرارتی قرار داد تا از هدر رفت دمایی جلوگیری شود. البته در صورت سفارش مشتری این عایق نصب خواهد شد زیرا بسیاری از مشتریان این بخاری را درون گلخانه یا مرغداری قرار میدهند و نیازی به عایق بندی نخواهد بود. لازم به ذکر است که پشم سنگ الیاف هایی از سنگ بازالت می باشد که قدرت تحمل دمای بالای 750 درجه سانتیگراد را دارد.

4- جنس کوره و پاس ها و لوله ها

در هیتر آرارات و سایر هیتر های اسکندری کوره از استیل درجه یک فوق العاده مقاوم در برابر حرارت و کاملا آتش خوار ساخته شده است، همچنین پاس اول از استیل و پاس دوم و سوم و لوله ها نیز از فولاد صنعتی مقاوم در برابر حرارت بالا و پوسیدگی ساخته شده است که در صورت سفارش مشتری می توان تمامی پاس ها و لوله ها را از استیل ساخت ، بدین صورت قیمت محصول نهایی افزایش خواهد یافت و عمر محصول نیز به شدت افزایش خواهد یافت.

جالب است بدانید که استیل 304 بهترین نوع استیل بوده از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردار است و قادر به تحمل دمای بالای 800 درجه سانتی گراد می باشد، همچنین فولاد به کار رفته در این هیتر و سایر هیتر های اسکندری نیز از نوع مقاوم و اتش خوار بوده که با آلیاژهایی از کروم و نیکل کاملا ضد زنگ و ضد پوسیدگی شده اند.

5- فن های بکار رفته در هیتر گلخانه ای آرارات

فن های مورد استفاده در این هیتر از نوع آیلیکا بوده که ساخت گروه تولیدی دمنده می باشد، شرکت دمنده تولید کننده بهترین فن ها در ایران می باشد و در ساخت محصولات خود از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده می کند و تمامی محصولات این شرکت از استاندارد های ملی و اروپایی برخوردار است. فن ایلیکا نیز از کیفیت بالایی برخوردار است و در ساخت پرهای پروانه و بدنه موتور از فولاد صنعتی با قدرت تحمل حرارت بالا ساخته شده است بنابراین عمر بسیار بالایی خواهد داشت.

6- مشعل های مورد استفاده در بخاری آرارات

مهندسان گروه صنعتی اسکندری به صورت پیشفرض از مشعل 80.2 ایران رادیاتور در این هیتر ها استفاده می کنند ولی انتخاب نوع گازی، گازوئیلی و یا دوگانه آن بر عهده خریدار خواهد بود. هم چنین مشعل گرم ایران نیز بنا به سفارش مشتری قابل نصب خواهد بود که هر دوی این موتورها دارای استاندارد های گوناگون ملی و اروپایی هستند بنابراین راندمان بسیار بالایی خواهند داشت و طبق آزمایشات انجام شده راندمان این هیترها 85 درصد برآورد شده است که در نوع خود واقعا کار و اصولی خواهد بود.

7- گارانتی و خدمات پس از فروش

تمامی هیتر های تولید شده در گروه صنعتی اسکندری شامل 2 سال گارانتی معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که خریدار تا یک هفته پس از خرید محصول موظف به فعالسازی آن می باشد. نمایندگان گروه صنعتی اسکندری در تمامی مراکز استانی کشور آماده ارائه خدمات نصب، تعمیر و خدمات پس از فروش می باشند.


روش خرید محصول

 برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...

با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری

۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی