جت هیتر مرغداری 55.000

جت هیتر یا بخاری موشکی 55.000 از دیگر تولیدات گروه صنعتی اسکندری می باشد که در کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب تولید و عرضه می گردد. میزان راندمان یا بازدهی این بخاری مرغداری 100 درصد می باشد و به دلیل عدم وجود دودکش در هیتر، هدر رفت گرما صفر خواهد بود. به وسیله این هیتر موشکی شما قادر به گرم کردن انواع سالن ها و پرورش گاه ها مانند مرغداری، واحد پرورش سایر طیور مانند بلدرچین، غاز، اردک و سالن های پرورش قارچ، سالن های ورزشی و بعضا گلخانه خواهید بود. مصرف این هیتر کاملا بهینه بوده و دارای برچسب انرژی A می باشد زیرا از ترموستات محیطی بسیار دقیقی برخوردار است که از افزایش بیش از حد دمای محیط و در نتیجه افزایش مصرف سوخت جلوگیری خواهد. این هیتر صنعتی دارای استاندارد ملی ایران و استاندارد های بین المللی مانند ISO 9001 می باشد هم چنین این دستگاه شامل یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش واقعی گروه صنعتی اسکندری می باشد و بسته به سفارش مشتری در سه نوع گازی، گازوئیلی و دو گانه قابل عرضه است.
جت هیتر کوچک
جت هیتر اسکندری
جت هیتر مرغداری
قیمت برای مصرف کننده
قیمت نوع گازوئیلی ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید نوع گازوئیلی
قیمت نوع گازی ۲٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید نوع گازی

مشخصات فنی جت هیتر مرغداری 55.000
55 هزار کیلو کاری در ساعتمیزان گرمای خروجی
100% بدون نیاز به دودکشراندمان
A  پر ضد زنگ آکسیال دمنده با برچسب انرژی 6فن هیتر
استنلس الکتروموتورجنس توری محافظ
استیل نسوز و غیر مغناطیسی با درجه 304جنس کوره
شیر برقی گاز کروم شرودر آلمانجنس شیر برقی
مارک دانفوس دارای کیفیت بالانوع پمپ سوخت رسان
الکترونیکی کاملا اتوماتیک از جنس پلی کربناتتابلو برق
استیل خالص ضد زنگ و نسوزجنس بدنه
محیطی رایگانترموستات
دارای پایه چرخ دارسیستم حرکتی
ترمینال ریلی RTP، فیوز کم آمپرسیستم ایمنی
دارای چشمی الکترونیکی و شیر برق بدون نیاز به کانال کشیسایر امکانات
یکسالگارانتی
مشخصات فنی جت هیتر مرغداری 55.000
55 هزار کیلو کاری در ساعتمیزان گرمای خروجی
100% بدون نیاز به دودکشراندمان
A  پر ضد زنگ آکسیال دمنده با برچسب انرژی 6فن هیتر
استنلس الکتروموتورجنس توری محافظ
استیل نسوز و غیر مغناطیسی با درجه 304جنس کوره
شیر برقی گاز کروم شرودر آلمانجنس شیر برقی
مارک دانفوس دارای کیفیت بالانوع پمپ سوخت رسان
الکترونیکی کاملا اتوماتیک از جنس پلی کربناتتابلو برق
استیل خالص ضد زنگ و نسوزجنس بدنه
محیطی رایگانترموستات
دارای پایه چرخ دارسیستم حرکتی
ترمینال ریلی RTP، فیوز کم آمپرسیستم ایمنی
دارای چشمی الکترونیکی و شیر برق بدون نیاز به کانال کشیسایر امکانات
یکسالگارانتی
خصوصیات جت هیتر 55.000
سایر خصوصیات این هیتر جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- طرز کاز جت هیتر 55.000
این بخاری مرغداری دارای کارکردی کاملا اتوماتیک و بهینه می باشد و نحوه شروع به کار هیتر بدین صورت می باشد که شما ابتدا باید دمای مورد نظر خود را از طریق عقربه موجود در تابلو برق تعیین کنید و سپس دکمه استارت را بزنید. سیستم هوش مصنوعی موجود در تابلو برق دستور جرق را به جرقه زن می دهد و جرقه زن به مدت 30 ثانیه شروع به جرقه زدن خواهد نمود. در این فاصله پمپ مکنده موتوژن سوخت مورد نیاز را به درون مشعل انتقال می دهد و چشمی هوشمند به محض دیدن جرقه راه سوخت راه آزاد نموده و اشتعال آغاز می شود، چند ثانیه بعد فن آکسیال 6 پر استیل نیز با قدرت تمام شروع دمیدن هوای سرد می نماید و در نتیجه این هوای سرد به هوایی داغ تبدیل شده و از طریق خروجی به داخل سالن انتقال می یابد.
2- ایمنی جت هیتر مرغداری 55 هزار اسکندری
به منظور افزایش امنیت بخاری سنسور هایی در آن تعبیه شده است که شامل فیوز کم آمپر، ترمینال RTP، ترموستات محیطی، چشمی هوشمند و ... می باشد. کارایی فیوز کم آمپر، ترمینال rtp زمانی خواهد بود که برق ورودی دچار نوسان شدید شود و این دو وسیله برای جلوگیری از آسیب رسیدن به قطعات تابلو برق، موتور، مشعل و ... به سرعت از کار می افتند. ترموستات محیطی نیز وظیفه تنظیم دمای محیط را دارد و هرگاه میزان دما به مقدار دلخواه شما رسید، هیتر را خاموش می کند و چشمی هوشمند نیز روشن بودن جرقه زن را به صورت پیوسته رصد می کند و در صورت عدم مشاهده آتش درون کوره بلافاصله ورودی سوخت را می بندد تا از تجمع سوخت و انفجار هیتر جلوگیری شود.
3- قابلیت کار هیتر جت 55.000 در انواع سالن ها
به وسیله این هیتر می توانید گرمای مورد نیاز سالن خود را بدون هیچ گونه نگرانی تامین کنید، زیرا این هیتر اولا دارای راندمان 100 درصد بوده و دوما در تمامی سالن ها اعم از سالن پرورش طیور، سالن پرورش قارچ، سالن های تولیدی و سالن های ورزشی کاربرد خواهد داشت اما به شرطی که سالن مورد نظر دارای سیستم تهویه مداوم باشد تا گاز های تولید شده در اثر احتراق بخاری به بیرون از سالن منتقل شود.
4- راندمان هیتر اسکندری 55 هزار و بهینه بودن آن
همانطور که در مشخصات محصول نیز ذکر شد این بخاری موشکی دارای راندمان صد در صد می باشد یعنی تمامی انرژی مصرف شده را تبدیل به سوخت نموده سپس توسط فن دمنده تا عمق سالن پرتاب می شود. بنابراین از لحاظ راندمان آن هیچ گونه نگرانی وجود ندارد هم چنین با وجود ترموستات محیطی نصب شده بر روی هیتر به هیچ وجه امکان مصرف بیش از حد سوخت را مشاهده نخواهید نمود.
5- فن و موتور بکار رفته در جت هیتر 55 هزار اسکندری
فن بکار رفته در این موتور از جنس ضد زنگ و مارک آکسیال بوده و دارای 6 پر کاملا مقاوم و سبک می باشد که قدرت بالایی در دمیدن هوا دارد. هم چنین موتور قرار گرفته در هیتر از مارک موتوژن تبریز بوده که قدرت تحمل گرمای زیادی را دارد و به منظور جلوگیری از خوردگی و پوسیدگی، بدنه آن از آلومینیوم آلیاژی کروم و نیکل ساخته شده است. دوام و طول عمر این موتور و فن بسیار بالا بوده و شامل یکسال گارانتی و دو سال خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری می شود.
6- جنس بدنه و کوره جت هیتر موشکی اسکندری
به دلیل مرطوب بودن محیط گلخانه یا مرغداری بدنه هیتر، توری محافظ، شعله پوش، لوله ها و... تماما از استیل نسوز، ضد زنگ و ضد مغناطیسی ساخته شده و کوره نیز از استیل آتش خوار نگیر و نسوز با درجه کیفی 304 بسیار بسیار با کیفیت ساخته شده و دوام هیتر را تا 20 سال یا بیشتر افزایش خواهد داد. نحوه جوشکاری نیز با ترکیبی از گاز آرگون و دی اکسید کربن و الکترود های استیل انجام شده تا احتمال پوسیدگی در محل های جوش نیز به صفر برسد.
7- صرفه جویی در مصرف سوخت و برق
به جهت تولید دستگاهی کاملا بهینه و مطابق با استاندارد های جهانی کلیه قطعات به کار رفته در هیتر اعم از موتور گرداننده، مشعل، تابلو برق و ... دارای استاندارد های ملی و بین المللی بوده و برچسب انرژی A می باشد، بنابراین قطعاً می توان گفت که جت هیتر 55 هزار مصرفی کاملا بهینه و عقولانه خواهد داشت.
8- جابجایی راحت جت هیتر های اسکندری
نه تنها جت هیتر 55.000 بلکه تمامی هیتر های تولید شده گروه صنعتی اسکندری دارای پایه های فولادی ضد زنگ و چرخ خای مقاوم درجه یک می باشد تا امکان جا به جایی راحت برای شما فراهم شود، این چرخ ها و پایه ها تا سالیان سال دوام خواهند داشت. هم چنین به جهت راحتی شما مشتریان عزیز امکان نصب مکان مخصوص مخزن سوخت نیز وجود دارد که بنا به انتخاب شما بر روی پایه ها نصب خواهد شد.
در نهایت می توان گفت که با وجود چنین هیتری عملا هیچ نیازی به خرید بخاری اضافی نخواهید داشت و بخاری همه کاره موشکی تا سالیان سال برای شما کار خواهد کرد.

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری

۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد