جت هیتر مرغداری 110.000

جت هیتر یا بخاری موشکی از محصولات تولیدی گروه صنعتی اسکندری می باشد که دارای راندمان 100 درصد و بدون نیاز به دودکش جهت کار در مرغداری ها، واحد های پرورش طیور، سالن های پرورش قارچ و در کل محیط هایی که دارای سیستم تهویه قوی هستند، طراحی و تولید شده است. این هیتر جت در سه نوع گازی ، گازوئیلی و دو گانه سوز به بازار عرضه می شود و دارای میزان مصرف سوخت کاملا بهینه و در سطح A می باشد. هیتر جت یا هیتر موشکی 110.000 تماماً از قطعات استیل نگیر و نسوز با درجه کیفی بالا ساخته شده که عمر دستگاه را بسیار افزایش خواهد داد. هم چنین این جت هیتر دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری و دارای استاندارد ملی ایران و گواهی نامه بین المللی ISO 9001 می باشد.
جت هیتر گازی مرغداری
جت هیتر کم مصرف مرغداری
جت هیتر مرغداری
قیمت برای مصرف کننده
قیمت نوع گازوئیلی ۴٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید نوع گازوئیلی
قیمت نوع گازی ۴٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید نوع گازی

مشخصات فنی جت هیتر مرغداری 110.000
الکتروموتور 55/0  تک فاز 8/2 آمپر موتوژنموتور گرداننده فن
6 پر ضد زنگ آکسیال دمنده با برچسب انرژی Aفن هیتر
استنلس الکتروموتورجنس توری محافظ
استیل نسوز و غیر مغناطیسی با درجه 304جنس کوره
شیر برقی گاز کروم شرودر آلمانجنس شیر برقی
مارک دانفوس دارای کیفیت بالانوع پمپ مکنده
الکترونیکی کاملا اتوماتیک از جنس پلی کربناتتابلو برق
استیل خالص ضد زنگ و نسوزجنس بدنه
محیطی رایگانترموستات
بسیار فوق العاده جهت احتراق صد در صدیسیستم مکنده
دارای پایه چرخ دارسیستم حرکتی
ترمینال ریلی RTP، فیوز کم آمپرسیستم ایمنی
دارای چشمی الکترونیکی و شیر برق بدون نیاز به کانال کشیسایر امکانات
یکسالگارانتی
مشخصات فنی جت هیتر مرغداری 110.000
الکتروموتور 55/0  تک فاز 8/2 آمپر موتوژنموتور گرداننده فن
6 پر ضد زنگ آکسیال دمنده با برچسب انرژی Aفن هیتر
استنلس الکتروموتورجنس توری محافظ
استیل نسوز و غیر مغناطیسی با درجه 304جنس کوره
شیر برقی گاز کروم شرودر آلمانجنس شیر برقی
مارک دانفوس دارای کیفیت بالانوع پمپ مکنده
الکترونیکی کاملا اتوماتیک از جنس پلی کربناتتابلو برق
استیل خالص ضد زنگ و نسوزجنس بدنه
محیطی رایگانترموستات
بسیار فوق العاده جهت احتراق صد در صدیسیستم مکنده
دارای پایه چرخ دارسیستم حرکتی
ترمینال ریلی RTP، فیوز کم آمپرسیستم ایمنی
دارای چشمی الکترونیکی و شیر برق بدون نیاز به کانال کشیسایر امکانات
یکسالگارانتی
خصوصیات جت هیتر 110.000
سایر خصوصیات این هیتر جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- مصرف بهینه هیتر جت 110.000 اسکندری
این جت هیتر دارای استاندارد ملی ایران و استاندارد های بین المللی ایزو 9001 می باشد که از لحاظ میزان مصرف سوخت کاملا بصرفه و بهینه می باشد. هم چنین وجود ترموستات محیطی از افزایش بیش از حد دمای محیط و در نتیجه مصرف زیاد سوخت در هیتر جلوگیری می کند.
2- کارایی در تمامی سالن های دارای تهویه
از مزیت های خوبی که هیتر موشکی 110 هزار دارد، امکان استفاده در انواع مرغداری ها، سالن های پرورش طیور دارای سیستم تهویه، سالن های کارگاهی دارای تهویه و بعضا گلخانه های دارای سیستم تهویه می باشد، لطفا توجه فرمایید به دلیل عدم وجود دودکش در هیتر، سالن مورد نظر حتما باید دارای سیستم تهویه قوی و مطمئن باشد تا گازهای ساطح شده در محیط جمع نگردد.
3- راندمان 100 درصد جت هیتر اسکندری
به دلیل عدم وجود دودکش در هیتر موشکی 110.000 اسکندری بنابراین امکان هدر رفت دما به صفر خواهد بود و تمامی گرمای تولیدی بوسیله فن پر قدرت دمنده به دورن سالن منتقل می شود. البته در صورت تقاضای مشتری امکان نصب دودکش نیز فراهم خواهد شد ولی با کاهش 20 الی 30 درصدی راندمان رو به رو خواهید شد، یعنی 30 درصد از گرمای تولید شده از دودکش به بیرون از سالن منتقل خواهد شد.
4- نحوه کار جت هیتر 110.000 اسکندری
پس از تعیین دمای محیط و استارت دستگاه بوسیله شما، سیستم هوش مصنوعی تابلو برق، پمپ مکنده سوخت را فعال نموده و سوخت به دورن مشعل مکیده می شود، سپس هوش مصنوعی هیتر سیستم جرقه زن مشعل را فعال نموده و جرقه زن به مدت 30 ثانیه شروع جرقه زدن خواهد نمود، سپس در صورت مشاهده جرقه توسط چشمی مشعل راه سوخت آزاد خواهد شد و مشعل شروع به اشتعال خواهد نمود، همزمان با آن فن 6 پر آکسیال نیز با قدرت تمام شروع به دمیدن هوا خواهد نمود.
به محض رسیدن دمای سالن به مقدار تنظیم شده توسط شما هیتر خاموش خواهد شد تا از مصرف زیاد سوخت و افزایش دمای بیش از حد محیط جلوگیری نماید، ولی تا زمانی که دمای کوره به مقدار پایینی برسد فن همچنان به کار خود ادامه خواهد داد. وجود ترموستات محیطی رایگان در هیتر این امکان را برای شما فراهم خواهد نمود و به محض کاهش بیش از حد دما، هیتر دوباره شروع بکار خواهد نمود.
5- جنس بدنه و کوره جت هیتر اسکندری
به دلیل مرطوب بودن محیط مرغداری بنابراین امکان زنگ زدگی بدنه هیتر وجود خواهد داشت، گروه صنعتی اسکندری برای حل این مشکل تمام اجزای بیرونی هیتر اعم از بدنه، شعله پوش، میله ها، پایه ها و... را از استیل نگیر و نسوز درجه یک ساخته تا محصول برای سالیان متمادی دوام داشته باشد. فلز استیل دارای آلیاژی از کروم و نیکل می باشد که در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی بسیار بسیار مقاوم است.
دمای کوره تا 700 الی 800 درجه سانتی گراد افزایش خواهد یافت بنابراین گروه صنعتی اسکندری به منظور ارائه یک محصول با کیفیت و با دوام به مشتری جنس کوره را از استیل فوق العاده مقاوم و نسوز و ضد مغناطیسی با درجه کیفی 304 ساخته است تا این هیتر جت بدون کمترین مشکل تا سالیان زیادی امکان کار برای شما داشته باشد.
6- نوع فن بکار رفته در جت هیتر 110.000
فن مورد استفاده در هیتر مدل آکسیال از مارک معروف دمنده بوده که قدرت پرتاب هوا تا عمق سالن را دارد. این فن دارای 6 پر استنلس و کاملا سبک بوده که با قدرت تمام و با 1400 دور در دقیقه شروع به دمیدن هوا خواهد نمود و سرعت پخش هوا را تا 4000 متر مکعب در ساعت دارد.
7- موتور گرداننده فن
موتور گرداننده هیتر از مارک موتوژن تبریز بوده که در نوع خود بهترین می باشد و کاملا مناسب هیتر جت ها می باشد، بدنه این موتور از آلیاژ آلومینیوم و نیکل بوده که امکان خوردگی و پوسیدگی در آن عملا وجود ندارد. هم چنین این موتور دارای برچسب انرژی A می باشد که میزان مصرف برق را تا حد توجهی کاهش خواهد داد.
8- سیستم ایمنی جت هیتر 110.000
وجود ایمنی در یک سیستم گرمایشی مهم و حیاتی می باشد زیرا یک لحظه نوسان برق یا فوران سوخت باعث انفجار در بخاری خواهد شد و خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد. گروه صنعتی اسکندری برای جلوگیری از بروز حوادث ناگوار تعابیر امنیتی مهمی را در هیتر های خود بکار برده است. وجود فیوز کم آمپر و ترمینال ریلی RTP، هم چنین وجود چشمی دارای هوش مصنوعی از تکنولوژی امنیتی بکار رفته در هیتر می باشند.
هنگام نوسان برق فیوز کم آمپر یا ولتاژ پایین و در مرحله وخیم تر ترمینال RTP از کار خواهد افتاد و مانع از آسیب به قطعات داخلی هیتر می شود. چشمی جرقه زن قبل از آزاد نمودن خروجی سوخت از صحت کارکرد سیستم جرقه زن اطمینان حاصل خواهد نمود و پس از حصول اطمینان اجازه ورود سوخت چه گاز و چه گازوئیل را خواهد داد.
9- پایه های فولادی و چرخ های مقاوم
به منظور راحتی شما عزیزان و امکان جا به جایی راحت هیتر پایه های ضد زنگ و فولاددی همراه با چرخ های با دوام و فوق العاده با کیفیت بر روی هیتر نصب شده است که این محصول را از محصولات سایر رقبا متمایز می کند. هم چنین در صورت درخواست مشتری امکان نصب محلی مخصوص جهت حمل مخزن سوخت امکان پذیر خواهد بود.

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری

۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد