بسته آموزش جوجه کشی از پرندگان مختلف

« خرید و مشاهده این محصول برای عموم توصیه میگردد »

سی دی آموزش صفر تا صد جوجه کشی

درصورتی که علاقه مند به مبحث جوجه کشی از پرندگان مختلف هستید و یا میخواهید بصورت کاملاً تصصی و حرفه ای اقدام به جوجه کشی کنید ، مطالعه کتاب ها و مشاهده سی دی های آموزش جوجه کشی از پرندگان مختلف برایتان بسیار سودمند خواهد بود. اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که درصورتی که اندوخته های خود را از منابع غیرمطمعن و غیر مرجع به دست آورید ممکن است توفیقی برایتان حاصل نشود و جوجه کشی موفقی نداشته باشید.

گروه صنعتی اسکندری با توجه به درخواست مکرر و نیاز هموطنان گرامی به یک منبع مطمئن ، اقدام به ساخت اختصاصی مجموعه ۱۸۰ ساعته "سی دی آموزش جوجه کشی" نموده است. بسته آموزشی جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری با توجه به ۳ دهه تجربه تخصصی این شرکت در حیطه جوجه کشی گردآوری شده است و در قالب چند حلقه CD و DVD برای فروش قرار داده شده است. این سی دی آموزشی بصورت گام به گام ، جوجه کشی از پرنده های مختلف » مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، کبک ، غاز ، اردک و ... « را آموزش داده و ابهامات شما را در این زمینه برطرف میکند.

 

هدف از تولید ، تدوین و انتشار این سی دی آموزش جوجه کشی تنها و تنها حمایت از مصرف کننده ایرانی ، افزایش توانایی ها و دانش فردی تک به تک شما کاربران گرامی می باشد. با صحبت های صورت گرفته با مدیریت گروه صنعتی اسکندری هزینه این بسته آموزشی مبلغ بسیار مناسبی انتخاب گردید. این هزینه تنها و تنها به عنوان هزینه ضبط ، تدوین ، تکثیر و ارسال محصول می باشد و همان طور که اطلاع دارید فیلم برداری حرفه ای ، جمع آوری مطالب ، مدیریت تیم طراحی و انتشار یک ویدیو سه ساعته بسیار زمان بر و پر هزینه تر از این موارد گفته شده می باشد. ناگفته نماند در صورت خرید دستگاه جوجه کشی این کارخانه این بسته آموزشی در بسته بندی محصول خریداری شده به رایگان تقدیم شما خواهد گردید.

سرفصل های بسته آموزش جوجه کشی

نکات مهم و کلیدی در تهیه تخم نطفه دار

آموزش جوجه کشی با دستگاه و نصب ، راه اندازی دستگاه جوجه کشی

نکات مهم و کلیدی در مورد شرایط و محیط نگهداری دستگاه جوجه کشی

نکات مهم در مورد نحوه تامین آب مناسب برای تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی

نکات مهم در مورد نحوه قرار دهی شانه ها درون دستگاه و ایجاد تعادل در راک ها

نکات مهم و حساس در افزایش راندمان جوجه کشی

و ...

پیش نمایش ویدیو آموزش جوجه کشی

توضیحات تکمیلی فیلم آموزش جوجه کشی

سی دی CD آموزش جوجه کشی

استفاده از مطالب این وبسایت برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط گروه صنعتی اسکندری می باشد

تمامی حقوق محفوظ است ۱۳۹۰-۱۳۹۹

طراحی شده با