دستگاه جوجه کشی 2016 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی پیشرفته ترین و صنعتی ترین ماشین جوجه کشی سری سوپر مینیاتور بوده و در یک جمله میتوان گفت این دستگاه جوجه کشی بهترین ماشین جوجه کشی صنعتی در ایران می باشد. دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور برای جوجه گیری از تمامی پرندگان مناسب بوده و میتوان گفت پرنده ای نیست که به کمک این دستگاه جوجه کشی نتوان از آن جوجه کشی کرد! سیستم تولید و تامین رطوبت این دستگاه جوجه کشی به کمک دستگاه التراسونیک بصورت تمام اتوماتیک صورت میپذیرد. برد جوجه کشی استفاده شده در ساخت ماشین جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور مانند سایر ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور از نوع JDR900 می باشد. این برد جوجه کشی کامل ترین و بی نقص ترین برد برای جوجه کشی از پرندگان بوده و در میان بردهای جوجه کشی ایرانی ( و حتی خارجی ) بی رقیب است. این ماشین جوجه کشی یکی از معدود دستگاه هایی میباشد که قادر است تمامی عملیات جوجه کشی نظیر اکسیژن گیری ، گردش راکها ، تنظیم رطوبت و دما و… را کاملاً اتوماتیک انجام دهد.
دومین قابیلت دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سیستم ستر
هچر همزمان می باشد. این سیستم شما را قادر می سازد تا تخم های نطفه داره تازه را به مرور زمان روزانه داخل دستگاه جوجه کشی قرار دهید و تخم های نطفه دار اولیه داخل دستگاه را در زمان هچ ، به بخش هچر دستگاه وارد کنید و عملیات ستر - هچر را در آن واحد ، یکجا انجام دهید.
سومین قابلیت دستگاه جوجه کشی 2016 تایی ، استفاده از سنسور با کیفیت SHT Sensirion ساخت سوئیس است. این سنسور از دقت اندازه گیری دمای بالایی برخوردار است و نیازی به کالیبره ندارد. سنسور SHT یکبار در کارخانه سازنده حسگر ( واقع در سوئیس ) کالیبره میشود و در دفعات استفاده از دستگاه جوجه کشی نیازی به کالیبره مجدد ندارد.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور:
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۲۰۱۶ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۳۰۷۲ عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۱۲۰۰ عدد
* دستگاه توانایی جوجه کشی از تخم تمامی پرندگان برخوردار می باشد.

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 2016 تایی سوپر مینیاتور:
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول ۸۱ سانتی متر ، عرض ۶۹ سانتی متر ارتفاع ۸۱ سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  بدنه پی وی سی
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۹٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

دستگاه جوجه کشی ۲۰۱۶ تایی
دستگاه جوجه کشی برای کسب درآمد
دستگاه جوجه کشی 2016 تایی
ماشین جوجه کشی 2016 تایی
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 2016 تایی :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- سنسور SHT ساخت سوئیس
دستگاه جوجه کشی 2016 تایی به سنسور SHT Sensirion مجهز می باشد. این سنسور ساخت سوئیس بوده و جزو دقیق ترین حسگرهای ساخت جهان است. سنسور SHT ماشین جوجه کشی 2016 تایی یکبار در کارخانه تولیدکننده محصول ( SHT سوئیس ) کالیبره میشود و در دفعات استفاده از دستگاه ، کالیبره خود را از دست نمیدهد.
حسگر اغلب دستگاه های جوجه کشی ارزان موجود در بازار ایران از نوع LM35 است. این سنسور ارزان قیمت بسیار پرخطا بوده و برای کارهای حساس مانند جوجه کشی اصلاً مناسب نیست ؛ به همین علت راندمان جوجه دهی این دستگاه ها زیر 50 درصد بوده و برای جوجه کشی مخصوصاً برای کسب درآمد اصلا مناسب نیستند.
سنسور SHT ساخت سوئیس
سنسور سوئیسی SHT
2- وجود شانه های همه کاره جوجه کشی
بدون شک با خرید شانه های همه کاره می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید چرا که با وجود شانه های همه کاره، نیاز شما برای داشتن شانه های غیر متعارف و بی کیفیت برآورده می شود. شانه های سایزیک یا کره ای ، جزو  کارآمدترین و با کیفیت ترین شانه هایی است که گروه صنعتی اسکندری به تبعیت از کمپانی آرکام، آن را طراحی و تولید کرده است. به بزرگی یا کوچکی تخم توجه نکنید چون با شانه های همه کاره و جدا کننده های مخصوصی که دارند،می توان انواع تخم ها را با اندازه متفاوت، وارد دستگاه جوجه کشی کرد. علاوه بر آن یک پرورش دهنده حرفه ای می تواند چندین نوع تخم نطفه دار را حتی اگر نژاد متفاوتی داشته باشند، در این شانه ها قرار دهد.
سبدهای همه کاره
3- وجود پورت اتصال به رایانه
دستگاه جوجه کشی 2016 تایی مجهز به پورت اتصال به رایانه می باشد. کاربرد پورت اتصال به رایانه بیشتر برای مشاهده تاریخچه جوجه کشی مورد استفاده قرار میگیرد. با اتصال رایانه رومیزی به ماشین جوجه کشی 2016 تایی میتوان تمامی عملیات جوجه کشی را مشاهده و بررسی کرد. همچنین این پورت برای بروزرسانی نرم افزاری هم مورد استفاده قرار میگیرد. بروزرسانی نرم افزاری که در بازه های زمانی مختلف توسط گروه صنعتی اسکندری منتشر میشود ، باعث بهبود عملکرد نرم افزاری دستگاه شده و قابلیت های جدیدی به آن اضافه میکند. قابلیت بروزرسانی نرم افزاری تنها با پورت اتصال به رایانه امکان پذیر می باشد.
لازم به توضیح است که تاکنون پورت اتصال به رایانه در هیچ کدام از ماشین های جوجه کشی ساخت ایران تعبیه نگردیده است.
درگاه اتصال به رایانه
پورت اتصال به رایانه
4- وجود فن تهویه و فن اضطراری
دستگاه جوجه کشی 2016 تایی به سیستم تهویه خودکار مجهز می باشد. سیستم تهویه این دستگاه جوجه کشی از فن های آکسیال ، فن های اضطراری و دریچه هچر تشکیل شده است. کارکرد فن های اکسیال بعنوان فن های اصلی دستگاه ، فن های اضطراری برای زمانی که مشکلی در سیستم تهویه اصلی به وجود آید ، دریچه اکسیژن گیری زمان هچر نیز برای اکسیژن گیری بهتر در زمان هچر می باشد.
فن تهویه و اضطراری دستگاه جوجه کشی
فن تهویه دستگاه 2016 تایی
فیلم محصول

دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد