دستگاه جوجه کشی 1008 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 1008 تایی

دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۸ تایی
دستگاه جوجه کشی 1008 تایی همانطور که انتظار آن میرود از نمونه ماشین های جوجه کشی صنعتی به شمار میرود. این دستگاه جوجه کشی دارای ابعادی بزرگتر از سایر ماشین های جوجه کشی تولید این شرکت به شمار رفته و استفاده از آن برای شروع یک کسب و کار موفق در حیطه جوجه کشی از طیور برای علاقه مندان پیشنهاد میگردد. این دستگاه جوجه کشی به برد هوشمند JDR900 ، تنها برد جوجه کشی هوشمند مجهز بوده و از قابلیت جوجه گیری از 1008 تخم نطفه دار مرغ ، 2304 تخم نطفه دار بلدرچین ، 1536 تخم نطفه دار کبک ، 600 عدد تخم نطفه دار غاز و 864 ععدد تخم نطفه دار اردک برخوردار است. ظرفیت های ذکر شده تنها بخشی از هزاران نوع تخم نطفه دار پرندگان بوده و شما به کمک این دستگاه جوجه کشی میتوانید از تمامی تخم های نطفه دار پرندگان و ماکیان مانند بوقلمون وحشی ، مرغ های زینتی ، انواع طوطی سانان ، انواع نژادهای قو و ... جوجه کشی نمایید.
یکی از قابلیت های ماشین جوجه کشی 1008 تایی سیستم انتخاب پرنده است ؛ این قابلیت به اپراتور دستگاه این امکان را میدهد تا بدون داشتن اطلاعات فنی جوجه کشی ( نظیر دما ، رطوبت ، چرخش و ... ) اقدام به جوجه کشی از تخم های نطفه دار پرندگان مختلف نماید.
دومین قابلیت بارز این ماشین جوجه کشی ، استفاده از بهترین سنسور کنترل دمای دیجیتالی می باشد. این سنسور که SHT Sensirion نام دارد ، از دقت انداره گیری بالایی برخوردار بوده و در آن هیچ گاه مشکل برهم خوردن کالیبره بوجود نمی آید. سنسور ذکر شده یک بار در کارخانه تولیدی محصول کالیبره میشود و در دفعات استفاده هیچ گاه کالیبره خود را از دست نمیدهد.
دستگاه جوجه کشی 1008 تایی را میتوان در زمان های مختلف اقدام به بروزرسانی نرم افزاری نمود. بروزرسانی نرم افزاری باعث بهبود عملکرد دستگاه جوجه کشی شده و کیفیت آن را ارتقاء میدهد. نمونه این قابلیت در تلفن های همراه قابل مشاهده است ، سازندگان سیستم های نرم افزاری تلفن همراه نیز در دوره های متوالی برای بهبود کارایی آنها اقدام به ارائه بروزرسانی نرم افزاری میکنند. قابلیت مذکور در تنها در انحصار دستگاه جوجه کشی سری سوپرمینیاتور بوده و در هیچ کدام از ماشین های جوجه کشی ایرانی وجود ندارد.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 1008 تایی سوپر مینیاتور:
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۱۰۰۸ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۲۳۰۴ عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۶۰۰ عدد
* دستگاه توانایی جوجه کشی از هر نوع تخم نطفه دار پرندگان مختلف برخوردار می باشد.

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 1008 تایی سوپر مینیاتور:
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول ۸۱ سانتی متر ، عرض ۶۹ سانتی متر ارتفاع ۸۱ سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  بدنه پی وی سی
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۵٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

دستگاه جوجه کشی غول پیکر
دستگاه جوجه کشی 1008 تایی
ماشین جوجه کشی 1008 تایی
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 1008 تایی :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- تکنولوژی هوش مصنوعی
دستگاه جوجه کشی 1008 تایی مجهز به سیستم هوش مصنوعی می باشد. این سیستم که تنها در ماشین های جوجه کشی هوشمند خارجی ( مانند دستگاه جوجه کشی آرکام و ویکتوریا ) وجود دارد باعث افزایش راندمان جوجه دهی ماشین جوجه کشی میگردد. کارکرد هوش مصنوعی در دستگاه جوجه کشی 1008 تایی سوپر مینیاتور بدین صورت است که این دستگاه بصورت کاملاً هوشمند قادر به تنظیم اتوماتیک تمامی المان های لازم برای جوجه کشی میباشد.
مثالی که در مورد هوش مصنوعی میتوان عنوان نمود این است که دستگاه با بهره گیری از این تکنولوژی قادر به تنظیم دما با درب باز نیز میباشد ؛ بدین صورت که میزان دمای بیرون و داخل را محاسبه کرده و نسبت به شارش هوای گرم از داخل دستگاه به بیرون پرتکلی تنظیم کرده و اعمال مینماید و به این صورت دمای داخلی دستگاه را حتی در صورتیکه درب دستگاه باز باشد نیز تنظیم میکند.
تکنولوژی هوش مصنوعی
هوش مصنوعی دستگاه جوجه کشی
2- یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش
این دستگاه جوجه کشی دارای یک سال گارانتی معتبر و ده سال خدمات پس از فروش واقعی می باشد. گارانتی محصولات بدینصورت است که درصورتیکه یکی از قطعات دستگاه جوجه کشی آسیب ببیند ، کارخانه آن را با قطعه نو تعویض ( و نه تعمیر ) میکند ؛ ضمانت خدمات پس از فروش هم ، بدین معنیست که تا ۱۰ سال ، هر قطعه از دستگاهتان معیوب گردید میتوانید تنها با یک تماس با کارخانه ، آن قطعه را دریافت کنید. تمامی پروسه تولید و خرید در سیستم گارانتی کارخانه بصورت مکتوب بایگانی شده و با کد نه رقمی روی دستگاه قابل بازیابی فراخوانی میباشد و خریدار حتی اگر پس از گذشت سالهای متوالی با کارخانه تماس بگیرد ، مهندسان کارخانه به کمک بارکد محصول و پیگیری از سیستم ، قطعه معیوب را برایتان ارسال خواهند کرد.
برگ گارانتی دستگاه 1008 تایی
کارت گارانتی دستگاه 1008 تایی
3- استفاده از برد جوجه کشی حرفه ای
در دستگاه جوجه کشی 1008 تایی از سه سنسور اصلی و یک سنسور مجزا بهره گرفته اند که هر یک وظایف به خصوصی را در تکمیل فرآیند جوجه کشی بر عهده گرفته است. اولین سنسور با نام SHT که در واقع اصلی  ترین حسگر  تعبیه شده در دستگاه جوجه کشی است، قوی ترین و دقیق ترین سنسور شناخته شده در دنیاست و قابلیت این را دارد تا مقادیر دمایی و رطوبتی  را به صورت همزمان تخمین بزند. طراحی این حسگر به صورت رباتیک و SMD است بدون شک هر اختلالی که در مقادیر دمایی و رطوبتی اتفاق می افتد توسط آن سازماندهی می شود  تا شرایط حساس نطفه ها به خطر نیفتد. قدرت و توانایی  سنسورهای SHT به قدری بالاست که حتی در ساخت انکوباتورهای نوزادی و تجهیزات نظامی، مورد بهره برداری قرار می گیرد.

سنسور اول
اولین سنسور در واقع حسگر اصلی دستگاه بوده که بسیار دقیق می باشد و همچنین این توانایی را دارد تا بتواند میزان دما و رطوبت را به صورت همزمان اندازه گیری نماید. این سنسور عنوان دقیق ترین حسگر دما و رطوبت را برای بارها به خود اختصاص داده است. به دلیل دقت فوق العاده SHT از این محصول در لوازم نظامی و پزشکی استفاده می نمایند. اندیشه سبز از این حسگر در دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی خود از جمله 1008 تایی استفاده کرده است.

سنسور دوم
با وجود سنسور ثانویه، دستگاه جوجه کشی بدون هیچ وقفه ای عملیات جوجه کشی را به پایان می رساند. در واقع این سنسور  به عنوان پشتیبان سنسور SHT  در دستگاه جوجه کشی طراحی و سازماندهی شده است و به صورت تمام اتوماتیک عملیات سنجش  ( میزان دما و رطوبت) را بر عهده گرفته است تا نطفه ها با کمبود رطوبت یا شک های دمایی مواجه نشوند.
حسگر دوم یا همان سنسور ثانویه برای اطمینان از کارکرد دقیق سنسور اصلی تعبیه شده است. زمانی که سنسور اصلی به هر دلیلی از کار بیافتد در این صورت حسگر ثانویه به کار خواهد افتاد ، در اصل حسگر دوم نیز همان کار حسگر اول را انجام می دهد اما فقط در مواقعی شروع به کار می نماید که سنسور اصلی آسیب دیده باشد و یا قادر به سنجش دما و رطوبت نباشد. به این صورت امکان خطا در سنجش دما و رطوبت به حداقل میزان خود خواهد رسید.

سنسور سوم
حسگر سوم یا سنسور lm35، سومین حسگری است که در بیرون دستگاه و دقیقا در پشت برد کنترلر  آن را طراحی کرده اند. این سنسور قادر است دمای محیط پیرامون دستگاه را به درستی و مرتبا تخمین بزند و به برد اصلی دستگاه مخابره کند تا حسگرهایی که در داخل دستگاه به کار رفته اند دقیق ترین دما و رطوبت که مورد نیاز نطفه ها را تنظیم کنند. در واقع دستگاه جوجه کشی  با حسگر  lm35  قادر است در هر محیطی، مناسب ترین دما را اندازه گیری کند.

سنسور چهارم
و چهارمین سنسوری که برای اولین بار در ایران، توسط گروه گروه صنعتی اسکندری طراحی شده است، قابلیت دارد، حجم دی اکسید کربن موجود را در داخل دستگاه تخمین بزند. تا در مواقع خطر و بر اثر کمبود اکسیژن نطفه از بین نروند
نا گفته نماند که سنسور دی اکسید کربن به صورت مجزا و با هزینه ای جدا ( هزینه نصب و راه اندازی معادل 1.000.000 تومان است.) بر روی دستگاه قابل نصب است که اگر بتوانید محصول خریداری شده خود را به این سنسور مجهز کنید قطعا راندمان تبدیل تخم به جوجه افزایش خواهد یافت.
برد جوجه کشی JDR950
برد JDR950
4- شانه های همه کاره جوجه کشی
این دستگاه جوجه کشی مجهز به شانه های همه کاره می باشد. شانه های همه کاره ( نام دیگر شانه های سایزیک یا کره ای ) در ایران تنها توسط کارخانه گروه صنعتی اسکندری تولید شده و عرضه میگردند. به کمک شانه های همه کاره میتوان از تخم نطفه دار تمامی پرندگان ( پرندگان ریز تخم و درشت تخم ) جوجه کشی کرد. شانه های همه کاره محدودیت شانه های معمولی را برطرف میکنند.
در شانه های معمولی شما مجبور هستید برای هر نوع تخم نطفه دار شانه مخصوص آن را خریداری کنید ؛ بعنوان نمونه برای جوجه کشی از تخم بلدرچین نیازمند چندین عدد شانه جوجه کشی بلدرچین ، برای جوجه کشی از تخم نطفه دار مرغ نیازمند چندین عدد شانه مرغی ، یا برای جوجه کشی از غاز و اردک نیازمند چندین عدد شانه مربوط به این پرندگان هستید ؛ خرید شانه ها علاوه بر هزینه مضاعف نیازمند مکان برای نگهداری آنها نیز می باشد. ، اما با داشتن شانه سایزیک یا همان همه کاره ، دیگر نیازی به شانه های اضافه نیست و با یک شانه میتوانید از تخم نطفه دار تمامی پرندگان جوجه کشی کنید.
شانه های سایزیک جوجه کشی
5- سیستم ستر - هچر همزمان
سیستم ستر-هچر همزمان یکی از خصوصیات خوب ماشین های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور می باشد. این قابلیت به شما کمک میکند تا هر چند تخم نطفه دار که در اختیار دارید ( با توجه به ظرفیت دستگاه ) روزانه داخل ماشین جوجه کشی قرار دهید و عمل ستر و هچر را در یک ماشین جوجه کشی بصورت یکجا انجام دهید.
لازم به توضیح است که تخم های نطفه دار درصورتی که تازه باشند احتمال جوجه شدن آنها نزدیک به صد درصد است ، اما اگر چند روز از زمان تولید آنها گذشته باشد احتمال نطفه دار بودن آنها کاهش پیدا کرده و نزدیک به صفر میشود. قابلیت ستر ، هچر همزمان به این علت به این ماشین جوجه کشی اضافه شده است که شما بتوانید تخم های نطفه دار را تازه و روزانه داخل ماشین جوجه کشی قرار دهید و به همین طریق راندمان جوجه گیری را افزایش دهید. ( اطلاعات بیشتر )
ستر هچر همزمان دستگاه 1008 تایی
6- بدنه پی وی سی
دستگاه جوجه کشی 1008 تایی از بدنه با جنس پی وی سی ساخته شده است. این بدنه به دلیل جنس خود و دو جداره بودن از ثبات دما و رطوبت بسیار بالایی برخوردار است .
لازم به توضیح است که اکثر قریب به اتفاق دستگاه های جوجه کشی ایرانی از بدنه گالوانیزه ساخته میشوند. ساختار این دستگاه ها بدینصورت است که دو لایه گالوانیزه و یک لایه یونولیت کنار هم قرار گرفته و عایق بندی دستگاه را شکل میدهند. اشکال کار زمانی پیش می آید که بعد از چند دوره جوجه کشی یونولیت موجود در بین دو لایه توسط باکتری های تولید شده در داخل دستگاه آلوده شده و این آلودگی باعث کاهش راندمان جوجه کشی می گردد.
دستگاه های جوجه کشی بدنه پی وی سی چنین مشکلاتی را ندارند و از کارایی و دوام بالایی برخوردار هستند.
بدنه ماشین جوجه کشی 1008 تایی
بدنه دستگاه جوجه کشی 1008 تایی

فیلم محصول
دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد