دستگاه جوجه کشی 672 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 672 تایی

دستگاه جوجه کشی 672 تایی سوپر مینیاتور دارای ابعادی بزرگتر از ماشین های جوجه کشی معرفی شده می باشد. این دستگاه جوجه کشی قادر به جوجه گیری از 672 عدد تخم مرغ ، 1344 عدد تخم بلدرچین ، 350 عدد تخم غاز ، 504 عدد تخم اردک ، 896 عدد تخم کبک ، 350 عدد بوقلمون و… میباشد. ماشین جوجه کشی 672 تایی به سیستم سخنگو مجهز بوده و این سیستم پشتیبان شما در دوره جوجه کشی می باشد. سیستم سخنگو در هر مرحله که شما نیاز به راهنمایی های بیشتری داشته باشید تمامی اطلاعات در مورد آن مرحله را در اختیار شما قرار میدهد.
دومین قابلیت ماشین جوجه کشی 672 تایی سوپر مینیاتور قالیت هوش مصنوعی می باشد. این قابلیت به شما کمک میکند تا بالاترین راندمان ممکنه را از دستگاه جوجه کشی خود کسب کنید. یکی از مثال هایی که برای هوش مصنوعی ماشین جوجه کشی 672 تایی میتوان ذکر کرد این است که هوش مصنوعی ابتدا مقدار دمای داخل و بیرون ، همچنین میزان شارش هوای گرم از داخل دستگاه به بیرون از آن را مورد سنجش قرار میدهد ، سپس پروتکلی تنظیم کرده و بر روی دستگاه اعمال مینماید. طبق این پرتکل میزان دما و رطوبت داخل دستگاه حتی با درب باز نیز ثابت خواهد ماند
سومین قابلیت دستگاه جوجه کشی 672 تایی جنس درب و بدنه محصول می باشد. درب و بدنه این دستگاه جوجه کشی از پی وی سی ساخته شده است و در مقابل عوامل طبیعی مانند ضربه خوردگی بسیار مقاوم می باشد. همچنین بدنه این دستگاه جوجه کشی قابل شستشو بوده و شما میتوانید بعد از هر دوره جوجه کشی اقدام به شستشوی سیستم داخلی دستگاه نمایید.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 672 تایی سوپر مینیاتور:
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۶۷۲ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۱۳۴۴ عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۳۵۰ عدد
* دستگاه توانایی جوجه کشی از هر نوع تخم نطفه دار پرندگان مختلف برخوردار می باشد.

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 672 تایی سوپر مینیاتور:
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول -----  سانتی متر ، عرض -----  سانتی متر ارتفاع -----  سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  بدنه پی وی سی
دستگاه جوجه کشی ۶۷۲ تایی

دستگاه جوجه کشی بزرگ
دستگاه جوجه کشی 672 تایی
ماشین جوجه کشی 672 تایی
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 672 تایی :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- سیستم انتخاب پرنده
دستگاه جوجه کشی 672 تایی به سیستم انتخاب پرنده مجهز می باشد. این سیستم بدین منظور بر روی این ماشین جوجه کشی اضافه شده است که افرادی که تجربه ای در زمینه جوجه کشی ندارند نیز بتوانند عملیات جوجه کشی را به نحو احسنت انجام دهند. برای استفاده از این قابلیت فقط کافیست نوع پرنده جوجه کشی را از منوی پرندگان انتخاب کرده و اقدام به جوجه کشی از تخم نطفه دار همان پرنده کنید ؛ بعنوان نمونه در صورتی که مایل به جوجه کشی از تخم نطفه دار بلدرچین باشید تنها کافیست پرنده بلدرچین را از لیست پرندگان تعبیه شده بر روی برد دستگاه انتخاب کرده و تخم های نطفه دار را داخل دستگاه قرار دهید. سیستم انتخاب پرنده بصورت کاملاً خودکار تمامی عملیات جوجه کشی از قبیل دما ، رطوبت و ... را بر روی ماشین جوجه کشی اعمال میکند. صد البته که امکان جوجه کشی از تخم پرندگانی چون طوطی ، قناری ، کاسکو ، مرغ عشق و ... به کمک سیستم جوجه کشی حرفه ای امکان پذیر می باشد.
انتخاب پرنده دستگاه جوجه کشی
سیستم انتخاب پرنده دستگاه جوه کشی 672 تایی
2- سیستم ستر - هچر همزمان
یکی از مزیت های دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری سیستم ستر هچر همزمان می باشد. این سیستم به استفاده از دستگاه این امکان را میدهد تا هر زمانی که بخواهد ، هر چه مقدار تخم نطفه دار که برداشت میکند داخل ماشین جوجه کشی قرار دهد. بعنوان مثال استفاده کننده از ماشبن جوجه کشی 672 تایی در روز اول 100 تخم نطفه دار داخل ماشین جوجه کشی قرار میدهد و در روزهای آتی نیز میتواند تخم های تازه را داخل ماشین جوجه کشی قرار دهد. در زمان هچر نیز تخم هایی که زودتر وارد دستگاه شده اند در قسمت هچر قرار میگیرند تا دوران هچ برای آنها سپری گردد و بدین ترتیب عملیات ستر و هچر بصورت واحد در یک دستگاه جوجه کشی انجام میپذیرد. ( اطلاعات بیشتر در مورد سیستم ستر - هچر همزمان )
سیستم ستر - هچر
سیستم ستر - هچر اهمزمان
3- راهنمای صوتی و سیستم سخنگو
سیستم سخنگو و راهنمای صوتی ماشین جوجه کشی 672 تایی احتمال خطای استفاده کنندگان از این ماشین جوجه کشی را تا حد چشمگیری کاهش داده است. این سیستم بصوت کاملاً صوتی تمامی مراحل جوجه کشی را برای اپراتور دستگاه جوجه کشی شرح داده آموزش میدهد. شما میتوانید در هر مرحله که نیاز به اطلاعات و راهنمایی های بیشتری داشتید دکمه HELP را فشرده و تمامی مطالب و راهنمایی ها را به صورت تمام و کمال در مورد آن مرحله بصورت شفاهی بشنوید.
برد دستگاه جوجه کشی 672 تایی
راهنمای صوتی 672 تایی
4- مجهز به شانه های سایزیک جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی 672 تایی به شانه های جوجه کشی سایزیک مجهز می باشند. شانه های سایزیک که به شانه های همه کاره نیز مشهور است محدودیت شانه های تکی را ندارند و توسط این شانه ها میتوان از تخم نطفه دار هر نوع پرنده ای جوجه کشی کرد. با استفاده از شانه های همه کاره دیگر نیازی به خرید هیچ گونه شانه اضافی نداشته و فقط کافیست شانه را طبق سایز تخم ها تنظیم نمایید.
شانه های همه کاره
شانه های سایزیک
5- سنسور SHT Sensirion ساخت سوئیس
سنسور این دستگاه جوجه کشی از نوع SHT Sensirion ساخت کشور سوئیس می باشد. این سنسور جزو دقیقترین و حساس ترین حسگرهای ساخت جهان می باشد. سنسور یجیتالی SHT Sensirion از دقت اندازه گیری دمای بسیار بالا برخوردار بوده و در مصارف حساس چون انکیباتور های انسانی ( صنایع پزشکی ) و صنایع نظامی مورد استفاده قرار میگیرد. این سنسور به هیچ وجه نیازی به کالیبره ندارد و در دفعات استفاده از ماشین جوجه کشی کالیبره خود را از دست نمیدهد.
سنسور سوئیسی
سنسور ساخت سوئیس
6- قابلیت اتصال به رایانه
دستگاه جوجه کشی 672 تایی از قابلیت اتصال به رایانه شخصی برخوردار است. توسط این قابلیت اپراتور میتواند تاریخچه جوجه کشی های خود را با گزارش لحظه به لحظه مشاهده و بررسی نماید. همچنین به واسطه اتصال این دستگاه جوجه کشی به رایانه ، امکان بروزرسانی نرم افزاری نیز محیاست ؛ شما میتوانید دستگاه جوجه کشی 672 تایی را بروزرسانی نرم افزاری نمایید. بروزرسانی نرم افزاری باعث افزایش کارایی کلی دستگاه جوجه کشی گردیده و عملکرد آن را افزایش میدهد.
قابلیت اتصال به رایانه
اتصال به رایانه
فیلم محصول

دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۴٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد