دستگاه جوجه کشی 672 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 672 تایی

دستگاه جوجه کشی 672 تایی سوپر مینیاتور دارای ابعادی بزرگتر از ماشین های جوجه کشی معرفی شده می باشد. این دستگاه جوجه کشی قادر به جوجه گیری از 672 عدد تخم مرغ ، 1344 عدد تخم بلدرچین ، 350 عدد تخم غاز ، 504 عدد تخم اردک ، 896 عدد تخم کبک ، 350 عدد بوقلمون و… میباشد.

دومین قابلیت ماشین جوجه کشی 672 تایی سوپر مینیاتور قالیت هوش مصنوعی می باشد. این قابلیت به شما کمک میکند تا بالاترین راندمان ممکنه را از دستگاه جوجه کشی خود کسب کنید. یکی از مثال هایی که برای هوش مصنوعی ماشین جوجه کشی 672 تایی میتوان ذکر کرد این است که هوش مصنوعی ابتدا مقدار دمای داخل و بیرون ، همچنین میزان شارش هوای گرم از داخل دستگاه به بیرون از آن را مورد سنجش قرار میدهد ، سپس پروتکلی تنظیم کرده و بر روی دستگاه اعمال مینماید. طبق این پرتکل میزان دما و رطوبت داخل دستگاه حتی با درب باز نیز ثابت خواهد ماند
سومین قابلیت دستگاه جوجه کشی 672 تایی جنس درب و بدنه محصول می باشد. درب و بدنه این دستگاه جوجه کشی از پی وی سی ساخته شده است و در مقابل عوامل طبیعی مانند ضربه خوردگی بسیار مقاوم می باشد. همچنین بدنه این دستگاه جوجه کشی قابل شستشو بوده و شما میتوانید بعد از هر دوره جوجه کشی اقدام به شستشوی سیستم داخلی دستگاه نمایید.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 672 تایی سوپر مینیاتور:
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۶۷۲ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۱۳۴۴ عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۳۵۰ عدد
* دستگاه توانایی جوجه کشی از هر نوع تخم نطفه دار پرندگان مختلف برخوردار می باشد.

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 672 تایی سوپر مینیاتور:
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول -----  سانتی متر ، عرض -----  سانتی متر ارتفاع -----  سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  بدنه پی وی سی
دستگاه جوجه کشی ۶۷۲ تایی
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

دستگاه جوجه کشی بزرگ
دستگاه جوجه کشی 672 تایی
ماشین جوجه کشی 672 تایی
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 672 تایی :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- وجود سه سنسور روی برد
سنسور اصلی دستگاه : اصلی ترین سنسوری که در دستگاه جوجه کشی 672 تایی تعبیه شده است جزو بهترین، دقیق ترین و با کیفیت ترین سنسورهای مطرح در جهان، و از نوع سنسور SHT است. این سنسور فوق العاده حساس، قابلیت این را دارد که مقادیر دمایی و رطوبتی  که برای رشد و ادامه حیات نطفه لازم است را، به طور همزمان و در کمترین زمان ممکن سنجیده و تنظم کند. قدرت و توانایی  سنسورهای SHT به قدری بالاست که حتی در ساخت انکوباتورهای نوزادی و تجهیزات نظامی، از آن استفاده می کنند. از آنجایی که طراحی این حسگر به صورت رباتیک و SMD است، هر اختلالی که در مقادیر دمایی و رطوبتی اتفاق می افتد توسط آن سازماندهی می شود  تا شرایط حساس نطفه ها به خطر نیفتد.
سنسور ثانویه : زمانی که به هر دلیل در سنجش مقادیر دمایی و رطوبتی سنسور اصلی اختلا لی به وجود آید، هیچ وقفه ای در عملیات جوجه کشی ایجاد نمی شود چرا که به غیر از سنسور SHT، یک  سنسور دومی هم به عنوان پشتیبان در دستگاه جوجه کشی طراحی شده است که به صورت اتوماتیک تمام عملیات سنجش را بر عهده خواهد گرفت تا سلامت نطفه ها به خطر نیفتد.
سنسور سوم : سنسور lm35، سومین حسگری است که در بیرون دستگاه آن را طراحی کرده اند و وظیفه دارد، دمای محیط پیرامون دستگاه را به درستی تخمین بزند تا حسگرهایی که در داخل دستگاه تعبیه شده اند، در سنجش مقادیر دمایی و رطوبتی داخل دستگاه، دچار اشتباه نشوند. با وجود این سنسور( سنسور محیطی) دقیق ترین دما و رطوبتی که مورد نیاز نطفه هاست،  قابل تنظیم  است. در واقع زمانی که دستگاه جوجه کشی  با حسگر  lm35 تجهیز می شود، قابلت دارد تا در هر محیطی ( سرد یا گرم فرقی نمی کند)که قرار گرفت، مناسبترین دما را تشخیص و به برد کنترلر  دستگاه مخابره کند.
سنسور دستگاه
سنسور دستگاه
2- سیستم ستر - هچر همزمان
یکی از مزیت های دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری سیستم ستر هچر همزمان می باشد. این سیستم به استفاده از دستگاه این امکان را میدهد تا هر زمانی که بخواهد ، هر چه مقدار تخم نطفه دار که برداشت میکند داخل ماشین جوجه کشی قرار دهد. بعنوان مثال استفاده کننده از ماشبن جوجه کشی 672 تایی در روز اول 100 تخم نطفه دار داخل ماشین جوجه کشی قرار میدهد و در روزهای آتی نیز میتواند تخم های تازه را داخل ماشین جوجه کشی قرار دهد. در زمان هچر نیز تخم هایی که زودتر وارد دستگاه شده اند در قسمت هچر قرار میگیرند تا دوران هچ برای آنها سپری گردد و بدین ترتیب عملیات ستر و هچر بصورت واحد در یک دستگاه جوجه کشی انجام میپذیرد. ( اطلاعات بیشتر در مورد سیستم ستر - هچر همزمان )
سیستم ستر - هچر
سیستم ستر - هچر اهمزمان
3- کارکرد با باتری خودرو
قطعی برق دستگاه جوجه کشی می تواند سلامت نطفه ها را به خطر بیندازد چون با پایین آمدن دمای داخل دستگاه نطفه ها،با شک دمایی مواجه می شوند که می تواند منجربه تلف شدن آنها باشد. تمامی دستگاه هایی که در وب سایت ارائه شده است ، قابلیت این را دارند که در چنین شرایط اضطراری و غیر قابل پیش بینی ، توسط اینورتر تعبیه شده به باطری ماشین و یا یا هر وسیله دیگری که برق تولید می کند، متصل شده و ادامه عملیات جوجه کشی را سازماندهی کند. در واقع دستگاه اینورتر برق 12 ولت را به 220 ولت تبدیل می کند.
راهنمای صوتی 672 تایی
4- مجهز به شانه های سایزیک جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی 672 تایی به شانه های جوجه کشی سایزیک مجهز می باشند. شانه های سایزیک که به شانه های همه کاره نیز مشهور است محدودیت شانه های تکی را ندارند و توسط این شانه ها میتوان از تخم نطفه دار هر نوع پرنده ای جوجه کشی کرد. با استفاده از شانه های همه کاره دیگر نیازی به خرید هیچ گونه شانه اضافی نداشته و فقط کافیست شانه را طبق سایز تخم ها تنظیم نمایید.
شانه های سایزیک
5- ذخیره اطلاعات جوجه کشی تا 60 روز
گروه صنعتی اسکندری ، برای داشتن یک جوجه کشی موفق و آگاهی از مشکلاتی که ممکن است در حین جوجه کشی اتفاق بیفتد، یک متد جدید و فوق العاده ای طراحی کرده است که با وجود آن هر پرورش دهنده ای می تواند، از عملیات جوجه کشی باخبر شود تا در دوره های بعد نسبت به رفع آنها آگاهی بیشتری داشته باشید  چرا که در دستگاه جوجه کشی با ظرفیت 672 تایی به راحتی امکان ضبط و ثبت اطلاعات تا 60 وجود دارد یعنی  تمامی اطلاعات از قبیل مقدار دما و رطوبتی که در داخل دستگاه جریان می یابد، حجم  اکسیژن دی اکسید کربن ، نحوه کارکردفن ها ، چرخش تخم ها و… هر آن ثبت می شود. علاوه بر این دکمه ای بر روی دستگاه وجود دارد که وقتی آن را فشار می دهید، هر لحظه  و تا 24 ساعت گذشته، می توانید، افت و خیز مقادیر دمایی و رطوبتی را مشاهده کنید.
ذخیره اطلاعات تا 60 روز
6- قابلیت اتصال به رایانه
دستگاه جوجه کشی 672 تایی از قابلیت اتصال به رایانه شخصی برخوردار است. توسط این قابلیت اپراتور میتواند تاریخچه جوجه کشی های خود را با گزارش لحظه به لحظه مشاهده و بررسی نماید. همچنین به واسطه اتصال این دستگاه جوجه کشی به رایانه ، امکان بروزرسانی نرم افزاری نیز محیاست ؛ شما میتوانید دستگاه جوجه کشی 672 تایی را بروزرسانی نرم افزاری نمایید. بروزرسانی نرم افزاری باعث افزایش کارایی کلی دستگاه جوجه کشی گردیده و عملکرد آن را افزایش میدهد.
قابلیت اتصال به رایانه
اتصال به رایانه

فیلم محصول
دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد