دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی

ماشین جوجه کشی 64 تایی شترمرغی بزرگترین دستگاه جوجه کشی شترمرغی ساخت گروه صنعتی اسکندری است. این دستگاه جوجه کشی نیز مانند دستگاه های جوجه کشی دیگر این شرکت ، برای جوجه گیری از تخم نطفه دار شترمرغ ساخته شده و میتوان گفت ، دستگاه جوجه کشی 64 تایی شترمرغی اسکندری اولین ماشین جوجه کشی مخصوص جوجه گیری از تخم شترمرغ ، طراحی شده توسط مهندسین ایرانی می باشد.

 

احتمالاً برای بسیاری از علاقه مندان به صنعت پرورش طیور این سوال پیش آمده است که آیا دستگاه های جوجه کشی طیور همه از یک نوع قابلیت برخوردار هستند ؟ پاسخ قاطع کارشناسان گروه صنعتی اسکندری به این دسته از افراد این است: خیر! دستگاه جوجه کشی شترمرغی دارای تغییرات زیادی نسبت به ماشین جوجه کشی سایر طیور می باشد. درصورتیکه قوانین مربوط به جوجه شدن تخم شترمرغ در ماشین جوجه کشی رعایت نشود امکان جوجه گیری از آن پرنده مقدور نخواهد بود.

 

در کشور ایران ، افراد بسیاری بدون دانستن اطلاعات فنی و جوجه کشی از تخم شترمرغ ، اقدام به ساخت ماشین جوجه کشی میکنند. در دستگاه های جوجه کشی ساخته شده توسط این افراد از هیچگونه مهندسی برای جوجه کشی تخم نطفه دار شترمرغ بهره گرفته نشده است. ماشین جوجه کشی شترمرغی باید از قابلیت سیستم رطوبت گیری در دوران ستر و سیستم رطوبت دهی در دوران هچر برخوردار باشد. همچنین دستگاه جوجه کشی شترمرغی نیازمند اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن مورد نیاز تخم شترمرغ می باشد.

 

در هنگام انتخاب و خرید ماشین جوجه کشی شترمرغی دقت کنید که در صورت عدم رعایت موارد بالا در ساخت دستگاه ، امکان جوجه کشی از تخم نطفه دار شترمرغ بوسیله آن مقدور نبوده و نهایتاً شما میتوانید از تخم های نطفه دار پرندگانی چون مرغ ، بلدرچین ، بوقملون ، غاز و اردک با پایین ترین راندمان ممکن جوجه کشی کنید...!

 

از قابلیت های ماشین جوجه کشی 64 تایی شترمرغی ، استفاده از سنسور سوئیسی SHT Sensirion در ساخت برد دستگاه می باشد. سنسور SHT از کیفیت ساخت و دقت بسیار  بالایی برخوردار بوده نیازی به کالیبره ندارد. این سنسور به دلیل دقت بالای آن در اندازه گیری دما ، در عملیات حساس مانند مصارف پزشکی و انکوباتورهای انسانی مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید محصول

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...

نام و نام خانوادگی :

شهر محل سکونت :

شماره تلفن همراه :

قیمت برای مصرف کننده

قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

۱۲٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان


دستگاه جوجه کشی ۶۴ تایی شترمرغی
دستگاه جوجه کشی شترمرغی
دستگاه جوجه کشی مخصوص شترمرغ
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول

برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه

جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.


دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...

مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی