دستگاه جوجه کشی 336 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 336 تایی

دستگاه جوجه کشی ۳۳۶ تایی
دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور دارای امکاناتی فراتر از ماشین های جوجه کشی ساخت ایران است. طراحی این ماشین جوجه کشی به گونه ای انجام گرفته تا تمامی نیازهای هموطنان گرامی را پوشش دهد. صد البته که استفاده از دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور با توجه به خصوصیات خود برای افرادی که برای کسب درآمد اقدام به خرید ماشین جوجه کشی میکنند بسیار مناسب است. از مزایای استفاده از این ماشین جوجه کشی میتوان به دریافت بالاترین راندمان ممکن برای جوجه گیری از انواع پرندگان گوشتی ، خانگی و زینتی اشاره کرد. دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپرمینیاتور از 3 طبقه ستر و 1 طبقه هچر تشکیل شده و مجموعا از قابلیت جایگیری 6 شانه جوجه کشی برخوردار است.
ماشین جوجه کشی 336 تایی به قابلیت هایی مانند بدنه پی وی سی ، شانه های سایزیک همه کاره ، سنسور دقیق SHT Sensirion ، برد جوجه کشی با قابلیت بروزرسانی و ... برخوردار است و این قابلیت ها باعث افزایش کیفیت و رضایت مندی استفاده کنندگان گردیده است. سنسور SHT در واقع یکی از برترین حسگرهای کنترل دما بوده و از دقت انداره گیری 0.00001 درجه برخوردار می باشد. شانه های سایزیک از قابلیت جوجه گیری از تخم های نطفه دار تمامی پرندگان برخوردار بوده و توسط این شانه ها میتوان از تمامی تخم های نطفه دار طیور ( تخم ها با اندازه کوچک ، متوسط و بزرگ ) جوجه کشی کرد. بدنه پی وی سی ماشین جوجه کشی 336 تایی با توجه به قابلیت هایی نظیر شستشوی آسان و عدم اتلاف انرژی به افزایش راندمان نهایی دستگاه کمک شایانی میکند. در ادامه به توضیحات کامل این دستگاه جوجه کشی اشاره شده است.
در ادامه با خصوصیات بیشتر این ماشین جوجه کشی آشنا خواهید شد. پیشنهاد ما این است که در صورت داشتن هرگونه ابهام برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور:
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۳۳۶ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۷۶۸ عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۱۵۰ عدد
* دستگاه توانایی جوجه کشی از هر نوع تخم نطفه دار را دارد.

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 336 تایی سوپر مینیاتور:
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول ۸۱ سانتی متر ، عرض ۶۹ سانتی متر ارتفاع ۸۱ سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  بدنه پی وی سی
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۳٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

ماشین جوجه کشی 336 تایی
دستگاه جوجه کشی 336 تایی
دستگاه جوجه کشی برای تخم نطفه دار
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 336 تایی :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- بهره گیری از 3 سنسور
دستگاه جوجه کشی ارائه شده در این وبسایت برای بالا بردن راندمان تولید و تضمین بیشتر سلامت نطفه ها از 3 سنسور که به طور همزمان مقادیر دمای و رطوبتی را تخمین می زنند، بهره گرفته است. لازم به یادآوری است که سنسور اصلی محصول با نام SHT به عنوان برترین حسگر دما و رطوبت در سطح جهان است که در کارخانه سنسورین سوئیس تنها یکبار و برای همیشه کالیبره می شود.
دومین سنسور تعبیه شده در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور با ظرفیت 336 تایی یک حسگر ثانویه است. چنانچه تحت هر شرایطی در نحوه کارکرد سنسور SHT اختلالاتی به وجود آید ، موقتا و تا زمان رفع نقص سنسور اولیه وظایف آن را بر عهده می گیرد.
سنسوری هم در خارج از دستگاه به کار رفته است که موظف است دمای بیرون دستگاه را اندازه گیری کند. تا اگر دستگاه  در محیط سردتری قرار گرفته باشد، هیچ اختلافی در مقیاس اندازه گیری دمای داخلی آن به وجود نیاید.
سیستم انتخاب پرنده دستگاه جوجه کشی 336 تایی
2- ذخیره اطلاعات تا 60 روز
قابلیت ذخیره اطلاعات کاکرد دستگاه تا 60 روز مزیت دیگری است که گروه صنعتی اسکندری، تمام دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی خود را من جمله، دستگاه جوجه کشی 336 تایی ، به آن مجهز کرده است. یعنی تا زمانی که دستگاه به انجام فرآیند جوجه کشی مشغول است، تمامی اطلاعات مورد نیاز از قیبل میزان رطوبت ، میزان دما ، میزان اکسیژن ، چرخش و… در حافظه آن ثبت و ظبط می شود تا چنانچه اگر در یک دوره از جوجه کشی، راندمان تولید کاهش داشته باشد میتوانید به این اطلاعات ثبت شده مراجعه کنید و از علت اصلی آن مطلع باشید.
ضمن اینکه دکمه ای بر روی دستگاه تعبیه شده است که با فشار دادن آن، تمامی اطلاعات مر بوط به مقادیر دمایی و رطوبتی را در طی 24 ساعت گذشته، به صورت نموداری گزارش می دهد.
سیستم روزشمار جوجه کشی
3- سیستم تامین رطوبت التراسونیک
سیستم تولید و تامین رطوبت این دستگاه جوجه کشی بوسیله سیستم رطوبت ساز التراسونیک انجام میپذیرد. سیستم رطوبت ساز التراسونیک به واسطه تکنولوژی خاص خود قادر به تولید رطوبت می باشد. استفاده از سیستم رطوبت ساز التراسونیک دستگاه جوجه کشی 336 تایی بالاترین راندمان ممکنه را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
سیستم رطوبت ساز التراسونیک بیشتر در دستگاه های جوجه کشی سری سوپرمینیاتور استفاده میشود و ماشین های جوجه کشی غیراستاندارد از ظرف آب برای تامین رطوبت استفاده میکنند. به همین علت راندمان جوجه دهی این گونه دستگاه ها پایین بوده و استفاده از آنها توصیه نمیشود.
رطوبت ساز التراسونیک دستگاه جوجه کشی 336 تایی
4- سیستم کنترل از راه دور جوجه کشی
ماشین جوجه کشی 336 تایی سوپرمینیاتور به سیستم کنترل از راه دور مجهز است. بوسیله سیستم کنترل از راه دور میتوانید به وسیله تلفن همراه خود تمامی تنظیمات و پارامترهای دستگاه جوجه کشی را کنترل نموده و اطلاعات کاملی از شرایط دما و رطوبت داخلی و روزهای باقیمانده از دوره جوجه کشی بدست آورید. لازم به توضیح است که سیستم تنها در صورت درخواست استفاده کننده بر روی دستگاه نصب خواهد شد.
سیستم کنترل از راه دور
5- قابلیت استفاده از اینورتر برق
دستگاه جوجه کشی 336 تایی قابلیت استفاده از سیستم برق اضظراری ( اینورتر برق ) را در زمان قطعی برق دارد. اینورتر برق وسیله ای است که جریان DC را به جریان AC تبدیل میکند. این وسیله قیمتی در حدود 100 الی 250 هزار تومان داشته و درصورت نیاز باید جداگانه خریداری شود.
اینورتر برق
کارکرد دستگاه جوجه کشی با باتری ماشین
6- فناوری هوش مصنوعی
دستگاه جوجه کشی 336 تایی به فناوری هوش مصنوعی مجهز می باشد. این فناوری قادر به کنترل و تنظیم هوشمند دمای دستگاه جوجه کشی در هر نوع شرایط آب و هوایی می باشد. سیستم هوش مصنوعی دستگاه جوجه کشی 336 تایی تحولی بزرگ در تکنولوژی ساختار ماشین های جوجه کشی ساخت ایران بشمار میرود.
فناوری هوش مصنوعی دستگاه جوجه کشی 336 تایی

فیلم محصول
دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد