دستگاه جوجه کشی 252 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 252 تایی

دستگاه جوجه کشی ۲۵۲ تایی
دستگاه جوجه کشی 252 تایی سوپر مینیاتور از نمونه ماشین های جوجه کشی نیمه صنعتی به شمار میرود. این ماشین جوجه کشی به دلیل طراحی اصولی خود دارای راندمان جوجه دهی بالای 95 درصد بوده و برای کسب درآمد از صنعت جوجه کشی بسیار مناسب می باشد. شما به کمک ماشین جوجه کشی 252 تایی میتوانید از تمامی تخم های نطفه دار مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، غاز ، اردک و ... جوجه کشی نمایید.
جنس بدنه ماشین جوجه کشی 252 تایی از پی وی سی تشکیل شده است ، بدنه PVC در مقابل ضربه بسیار بادوام بوده و یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در راندمان جوجه دهی این ماشین جوجه کشی می باشد. بدنه پی وی سی عیب ها و اشکالات وارده بر بدنه فلزی را ندارد. به همین علت بسیاری از کمپانی های مطرح جهان ( مانند جیمز وی ) از این نوع بدنه در ساخت ماشین های جوجه کشی خود استفاده میکنند.
برد دستگاه جوجه کشی 252 تایی از نوع JDR900 می باشد. برد JDR900 اولین برد جوجه کشی هوشمند در ایران بوده و از قابلیت انتخاب پرنده برخوردار است. شما به کمک سیستم انتخاب پرنده این دستگاه جوجه کشی می توانید بدون داشتن تجربه جوجه کشی ، اقدام به جوجه گیری از تخم های نطفه دار پرندگان مختلف نمایید.
از دیگر خصوصیات دستگاه جوجه کشی 252 تایی میتوان به سنسور استفاده شده در ساخت آن اشاره کرد. سنسور استفاده شده در ساخت این ماشین جوجه کشی از نوع Sensirion بوده و از دقت انداره گیری دما و رطوبت بالایی برخوردار است. سنسور SHT Sensirion ساخت سوئیس بوده و یکی از پنج سنسور مطرح در جهان است. این سنسور نیازی به کالیبره ندارد و در نتیجه شما نیازی به کالیبره مجدد دستگاه جوجه کشی در هر دوره جوجه کشی نخواهید داشت.
در ادامه با خصوصیات بیشتر این ماشین جوجه کشی آشنا خواهید شد. پیشنهاد ما این است که در صورت داشتن هرگونه ابهام برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
ظرفیت دستگاه جوجه کشی 252 تایی سوپر مینیاتور:
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۲۵۲ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۵۷۲ عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۱۵۰ عدد
* دستگاه توانایی جوجه کشی از هر نوع تخم نطفه دار پرندگان مختلف برخوردار می باشد.

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 252 تایی سوپر مینیاتور:
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول ۸۱ سانتی متر ، عرض ۶۹ سانتی متر ارتفاع ۷۱ سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  بدنه پی وی سی
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

ماشین جوجه کشی 252 تایی
دستگاه جوجه کشی 252 تایی
دستگاه جوجه کشی برقی
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 252 تایی :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- سیستم راهنمای صوتی
دستگاه جوجه کشی ارائه شده در وبسایت اینترنتی easy-bator.com برای بالا بردن راندمان تولید و تضمین بیشتر سلامت نطفه ها از 3 سنسور  که به طور همزمان مقادیر دمای و رطوبتی را تخمین می زنند، بهره گرفته است. لازم به یادآوری است که سنسور اصلی محصول با نام SHT به عنوان برترین حسگر دما و رطوبت در سطح جهان است که در کارخانه سنسورین سوئیس تنها یکبار و برای همیشه کالیبره می شود.
دومین سنسور تعبیه شده در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور با ظرفیت 336 تایی یک حسگر ثانویه است. چنانچه تحت هر شرایطی در نحوه کارکرد سنسور SHT اختلالاتی به وجود آید ، موقتا و تا زمان رفع نقص سنسور اولیه وظایف آن را بر عهده می گیرد.
سنسوری هم در خارج از دستگاه به کار رفته است که موظف است دمای بیرون دستگاه را اندازه گیری کند. تا اگر دستگاه  در محیط سردتری قرار گرفته باشد، هیچ اختلافی در مقیاس اندازه گیری دمای داخلی آن به وجود نیاید.
سیستم راهنمای صوتی دستگاه جوجه کشی 252 تایی
سیستم سخنگوی دستگاه جوجه کشی 252 تایی
2- سیستم ستر - هچر همزمان جوجه کشی
سیستم ستر-هچر همزمان جهت رفع یکی از مهمترین نیازهای استفاده کنندگان به این ماشین جوجه کشی اضافه شده است. قبل از توضیح کامل سیستم ستر هچر همزمان به این موضوع اشاره میکنیم که یکی از مهمترین دلایل کاهش راندمان جوجه کشی استفاده از تخم های نطفه دار کهنه می باشد. موضوع تازه بودن تخم نطفه دار به قدری مهم است که اگر شما بهترین دستگاه جوجه کشی دنیا را هم داشته باشید ، درصورتی که از تخم نطفه دار کهنه جهت انجام فرآیند جوجه کشی استفاده کنید راندمان جوجه دهی رضایت بخشی نخواهید داشت.
سیستم ستر و هچر همزمان همانگونه که از نام آن پیداست دو وظیفه را در لحظه انجام میدهد. این سیستم به شما کمک میکند تا تخم های نطفه دار تازه را روزانه داخل دستگاه جوجه کشی قرار دهید و عمل ستر و هچر را در آن واحد و بصورت یکجا انجام دهید. ( توضیحات بیشتر در مورد سیستم ستر - هچر همزمان )
دستگاه جوجه کشی 252 تایی ستر - هچر همزمان
سیستم ستر و هچر دستگاه جوجه کشی 252 تایی
3- بدنه از جنس PVC
دستگاه جوجه کشی 252 تایی سوپر مینیاتور از بدنه پی وی سی بهره مند است. بدنه پی وی سی نسبت به دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی مزایای بیشماری دارد. ماشین جوجه کشی بدنه پی وی سی با توجه به قابلیت هایی مانند کاهش اتلاف انرژی و کاهش مصرف برق بسیار و ... بهتر از دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی می باشد. بدنه پی وی سی این ماشین جوجه کشی علاوه قابلیت های ذکر شده ، این امکان را به شما میدهد تا به راحتی اقدام به شستشو و نظافت بخش داخلی سیستم جوجه کشی خود نمایید. این موضوع باعث میشود تا بسیاری از آلودگی های مضر جوجه کشی بواسطه شستشوی دستگاه از آن خارج شوند.
بدنه پی وی سی
4- سنسور SHT ساخت سوئیس
دستگاه جوجه کشی 252 تایی به بهترین سنسور کنترل دما و رطوبت مجهز می باشد. سنسور این دستگاه جوجه کشی از نوع SHT Sensirion است. سنسور SHT ساخت سوئیس بوده و دقیقترین و با کیفیت ترین حسگر جهت کنترل دما می باشد. این سنسور تنها یک بار در کارخانه سازنده محصول ( در سوئیس ) کالیبره میشود ؛ در نتیجه در هر بار استفاده نیازی به کالیبره ندارد. همچنین از این سنسور در دماسنج های کالیبره بدلیل دقت بالای آن استفاده میشود. ( اطلاعات بیشتر )
حسگر دستگاه جوجه کشی 252 تایی
سنسور دستگاه جوجه کشی 252 تایی
5- شانه های همه کاره جوجه کشی
شانه های همه کاره ( نام دیگر : شانه های سایزیک ) دستگاه جوجه کشی 252 تایی از قابلیت جوجه کشی از تخم های نطفه دار ریز و درشت برخوردار می باشند. این شانه ها در دستگاه های جوجه کشی خارجی ( مانند آرکام کره ) نیز به دلیل کارایی بالا مورد استفاده قرار میگیرند.
از مزایای شانه های همه کاره میتوان به حذف شانه های متعدد و اضافه جهت جوجه کشی از پرندگان مختلف اشاره کرد و با شانه همه کاره میتوان اقدام به جوجه کشی از انواع پرندگان ( مانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک و ... ) نمود.
عکس شانه سایزیک
شانه های ماشین جوجه کشی 252 تایی
6- ارسال به سرتاسر کشور
این کارخانه با باربری های وطن ، کالارسان ، پیشتاز بندر ، تی پاکس و پست پیشتاز قرارداد داشته و تمامی شهرهای ایران زیر پوشش باربری های مذکور می باشند. این شرکت ها دستگاه جوجه کشی 252 تایی را در اصرع وقت به شهر شما ارسال خواهند نمود.

فیلم محصول
دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...

روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد