دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی

دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی دومین سایز از سری ماشین های جوجه کشی شترمرغی گروه صنعتی اسکندری است. با توجه به وجود تفاوت های بنیادی در کاکرد دستگاه جوجه کشی مرغی با ماشین های جوجه کشی شترمرغی ، گروه صنعتی اسکندری نسبت به ساخت دستگاه های جوجه کشی اختصاصی مخصوص شترمرغ اقدام نموده است. دستگاه جوجه کشی شترمرغی دارای تغییرات زیادی نسبت به ماشین های جوجه کشی معمولی میباشد.

یک ماشین جوجه کشی شترمرغی باید از قابلیت رطوبت گیری در دوران ستر و سیستم رطوبت دهی در دوران هچر برخوردار باشد. همچنین دستگاه جوجه کشی شترمرغی برای جوجه گیری از تخم نطفه دار شترمرغ نیازمند اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن مورد نیاز تخم شترمرغ می باشد. این در حالیست که ماشین جوجه کشی سایر پرندگان نیازمند سیستم رطوبت دهی هم در دوران ستر ، و هم در دوران هچر می باشند و اگزوز خروجی جهت تامین اکسیژن روی آنها تعبیه نگردیده است.

متاسفانه بدلیل عدم اطلاع برخی از سازندگان ماشین جوجه کشی به این موضوعات مهم به مشکلات پیش روی خریداران ماشین جوجه کشی شترمرغی دامن زده است . برای مثال تولیدکنندگان دستگاه جوجه کشی برای فروش محصولات خود ، از تیترهایی مانند " قابلیت جوجه کشی از تخم نطفه دار مرغ و شترمرغ " استفاده میکنند. این دستگاه ها بدلیل عدم رعایت موارد ذکر شده قابلیت جوجه کشی از تخم شترمرغ را ندارند! توصیه میکنیم این مورد را همیشه در خاطر خود داشته باشید که به هیچ عنوان دستگاه جوجه کشی مرغی و شترمرغی وجود ندارد .

دستگاه جوجه کشی 24 تایی شترمرغی به بدنه و درب از جنس پی وی سی مجهز می باشد. بدنه پی وی سی این ماشین جوجه کشی به قابلیت هایی مانند قابلیت شستشو و استحکام بالا در برابر ضربه برخوردار است. همچنین بدلیل سبک بودن پی وی سی حمل و نقل دستگاه به سادگی صورت میپذیرد. شستشوی دستگاه جوجه کشی نیز باعث جلوگیری از رشد میکروبهای مضر جوجه کشی گردیده و در نهایت باعث افزایش راندمان جوجه کشی میگردد.

دانستن این موضوع خالی از لطف نیست که دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی از دو جداره فلز و یک لایه یونولیت وسط آنها ساخته میشوند که در کوتاه مدت میکروب های مضر با ورود به یونولیت دستگاه باعث ایجاد انواع بیماری ها در حین پروسه جوجه کشی میگردند و راندمان جوجه دهی دستگاه را به شدت پایین می آورند.
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۶٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

دستگاه جوجه کشی ۲۴ تایی شترمرغی
دستگاه جوجه کشی شترمرغی
دستگاه جوجه کشی مخصوص شترمرغ

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد