دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 168 تایی

دستگاه جوجه کشی ۱۶۸ تایی
دستگاه جوجه کشی 168 تایی دومین سایز از سری ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری است. این دستگاه جوجه کشی با توجه به امکانات پیشرفته و قیمت اقتصادی یکی از پرفروش ترین ماشین های جوجه کشی این کارخانه محسوب میگردد. ظرفیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی برای شروع یک کسب و کار خانگی مناسب بوده و از آن میتوان برای جوجه کشی از تخم نطفه دار پرندگانی مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، غاز ، اردک ، انواع پرندگان اهلی ، وحشی و زینتی بهره جست. این دستگاه جوجه کشی به برد JDR900 ، گران قیمت ترین و هوشمندترین برد جوجه کشی ساخت ایران بهره مند است و از دو طبقه ستر و یک طبقه هچر تشکیل شده است.
یکی از خصوصیات اصلی دستگاه جوجه کشی 168 تایی استفاده از سنسور دیجیتالی SHT Sensirion برای کنترل دما و رطوبت است. این سنسور پیچیدگی های ساختاری خودش را دارد و به راحتی قابل توضیح نیست ؛ سنسور Sensirion بدلیل دیجیتالی بودن فقط یکبار در کارخانه سازنده محصول ( واقع در کشور سوئیس ) کالیبره میشود و پس از آن نیازی به هیچگونه کالیبره توسط استفاده کننده دستگاه ندارد. همچنین این سنسور دقیقترین سنسور کنترل دما بوده و دارای خطای اندازه گیری 0.00001 درجه می باشد.
دومین خصوصیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی بدنه پی وی سی آن است. شاید بارها این موضوع را شنیده باشید که دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی بدلیل استفاده از عنصر فلز در ساخت بدنه خود دارای بازدهی مناسبی نیست ؛ این موضوع حقیقت دارد و دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی بدلیل اشکالات فراوانی که به آنها وارد است ( مانند زنگ زدگی ، ایجاد قطرات رطوبت و در نتیجه عرق کردن دستگاه و ... ) راندمان جوجه دهی کمی دارند. اما دستگاه جوجه کشی 168 تایی به لطف بدنه خود تمامی محدودیت های بدنه فلزی را از میان برداشته و تجربه یک خپجوجه کشی موفق را به شما هدیه میدهد.
سومین خصوصیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی قابلیت سخنگو و راهنمای صوتی است. سیستم راهنمای صوتی قابلیت جدیدی است که استفاده از آن برای افرادی که تابحال تجربه جوجه کشی نداشتند بسیار مفید است. سیستم راهنمای صوتی تمامی مواردی را که استفاده کننده از دستگاه قبل و در حین جوجه کشی باید بداند را به او آموزش میدهد. مواردی مانند نحوه استفاده از دستگاه و عملکرد هم کدام از کلیدهای دستگاه جوجه کشی ، نحوه شروع جوجه کشی و قرار دادن تخمهای نطفه دار داخل دستگاه ، نحوه استفاده صحیح و اصولی از دستگاه و ... از این قبیل هستند.
ظرفیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی سوپر مینیاتور:
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۱۶۸ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۳۸۴ عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۱۰۰ عدد

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 168 تایی سوپر مینیاتور:
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول ۶۷ سانتی متر ، عرض ۵۱ سانتی متر ارتفاع ۷۱ سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  بدنه پی وی سی
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 168 تایی :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- سیستم ستر و هچر همزمان
سیستم ستر و هچر همزمان موضوعی است که با توجه به کمبود آن در دستگاه های جوجه کشی سایر تولیدکنندگان از طرف آنها هیچ گاه به آن اشاره نمیشود. به دلیل وجود این ویژگی در دستگاه های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور یکی از بیشترین سوالاتی که علاقه مندان حوزه طیور از کارشناسان فروش گروه صنعتی اسکندری جویا میشوند ویژگی سیستم ستر و هچر همزمان است.
سیستم ستر و هچر همزمان در واقع همانطور که از نام آن پیداست دو وظیفه را در آن واحد انجام میدهد. اما این وظایف هر کدام چه مفهوم و کاربردی دارند؟
تحقیقات بخش فنی گروه صنعتی اسکندری نشانگر این است که یکی از عوامل مهم کاهش راندمان جوجه کشی استفاده از تخم های نطفه دار مانده و کهنه است. سیستم ستر و هچر همزمان به شما کمک میکند تا تخم های نطفه دار تازه را روزانه داخل دستگاه جوجه کشی قرار دهید و عمل ستر و هچر را در آن واحد و بصورت یکجا انجام دهید.
مقاله ی مفصلی در مورد سیستم ستر و هچر در این بخش قرار داده شده است که میتوانید با مطالعه آن اطلاعات کاملتری درباره این ویژگی بدست آورید.
2- سیستم سخنگو و راهنمای صوتی
دستگاه جوجه کشی 168 تایی به سیستم سخنگو مجهز است. این سیستم که با نام دستیار صوتی نیز شناخته میشود توضیحات کامل و مفصلی در مورد نحوه استفاده از دستگاه و مراحل جوجه کشی را برای استفاده کننده آموزش میدهد. با وجود دستیار صوتی جوجه کشی ، دیگر نیازی به مطالعه آموزش های تخصصی جوجه کشی نخواهید داشت و به کمک راهنمای جوجه کشی ماشین جوجه کشی 168 تایی میتوانید تجربه یک جوجه کشی موفق را داشته باشید.
4- قابلیت بروزرسانی نرم افزاری
بروزرسانی نرم افزاری ویژگی جدیدی است که تنها در دستگاه های جوجه کشی سری سوپرمینیاتور گروه صنعتی اسکندری پیاده شده است. این ویژگی باعث افزایش قابلیت های ماشین جوجه کشی میگردد. برای درک بهتر کاربرد بروزرسانی نرم افزاری میتوانیم به بروزرسانی نرم افزاری گوشی های تلفن همراه اشاره کنیم. همانطور که احتمالاً شما نیز تجربه کرده اید بروزرسانی نرم افزاری تلفن همراه باعث افزایش پایداری و عملکرد آنها میشود. گروه صنعتی اسکندری همواره در بازه زمانی سه ماهه به انتشار بروزرسانی های جدید اقدام میکند که شما میتوانید این بروزرسانی ها را از وبسایت رسمی شرکت با آدرس www.easy-bator.com دانلود کنید.
5- درب و بدنه پی وی سی
این قابلیت به شما کمک میکند که دستگاه جوجه کشی خود را از راه دور کنترل کرده و مدیریت کامل بر روی آن داشته باشید. بوسیله سیستم کنترل از راه دور میتوان به اطلاعاتی از قبیل روزهای گذشته از دوره جوجه کشی ، روزهای باقیمانده از دوران جوجه کشی ، دمای دستگاه جوجه کشی و .... پی برد و این پارامترها را مدیریت کرد
فیلم محصول

دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی
ماشین جوجه کشی 168 تایی
دستگاه جوجه کشی 168 تایی
دستگاه جوجه کشی صنعتی

3- سیستم انتخاب پرنده
سیستم انتخاب پرنده دستگاه جوجه کشی 168 تایی باعث راحتی استفاده از ماشین جوجه کشی میشود. این سیستم به شما کمک میکند تا شما بدون داشتن تجربه قبلی در مورد دما و رطوبت پرندگان فقط با فشردن یک دکمه اقدام به جوجه کشی از طیور مختلف نمایید. سیستم انتخاب پرنده بصورت کاملاً خودکار دستگاه جوجه کشی را برای جوجه کشی از تخم نطفه دار پرندگانی مانند مرغ ، بلدرچین ، کبک ، بوقلمون و ... آماده میکند. البته تنظیمات پیشرفته نیز در سیستم جوجه کشی این دستگاه جوجه کشی تعبیه شده است که شما بوسیله آن میتوانید دما و رطوبت مد نظر خود را برای جوجه کشی از تخم نطفه دار پرندگانی چون طاووس ، عروس هلندی ، مرغ مینیاتوری ، فنج ، کاسکو و ... تنظیم نمایید.
سیستم صوتی ماشین جوجه کشی 126 تایی
سیستم ستر هچر همزمان 168 تایی
سیستم انتخاب پرنده
انتخاب پرنده دستگاه جوجه کشی
بروزرسانی 168 تایی
جنس بدنه دستگاه جوجه کشی
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۲٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد