دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 168 تایی

دستگاه جوجه کشی ۱۶۸ تایی
دستگاه جوجه کشی 168 تایی دومین سایز از سری ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری است. این دستگاه جوجه کشی با توجه به امکانات پیشرفته و قیمت اقتصادی یکی از پرفروش ترین ماشین های جوجه کشی این کارخانه محسوب میگردد. ظرفیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی برای شروع یک کسب و کار خانگی مناسب بوده و از آن میتوان برای جوجه کشی از تخم نطفه دار پرندگانی مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، غاز ، اردک ، انواع پرندگان اهلی ، وحشی و زینتی بهره جست. این دستگاه جوجه کشی به برد JDR950 ، گران قیمت ترین و هوشمندترین برد جوجه کشی ساخت ایران بهره مند است و از دو طبقه ستر و یک طبقه هچر تشکیل شده است.
یکی از خصوصیات اصلی دستگاه جوجه کشی 168 تایی استفاده از سنسور دیجیتالی SHT Sensirion برای کنترل دما و رطوبت است. این سنسور پیچیدگی های ساختاری خودش را دارد و به راحتی قابل توضیح نیست ؛ سنسور Sensirion بدلیل دیجیتالی بودن فقط یکبار در کارخانه سازنده محصول ( واقع در کشور سوئیس ) کالیبره میشود و پس از آن نیازی به هیچگونه کالیبره توسط استفاده کننده دستگاه ندارد. همچنین این سنسور دقیقترین سنسور کنترل دما بوده و دارای خطای اندازه گیری 0.00001 درجه می باشد.
دومین خصوصیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی بدنه پی وی سی آن است. شاید بارها این موضوع را شنیده باشید که دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی بدلیل استفاده از عنصر فلز در ساخت بدنه خود دارای بازدهی مناسبی نیست ؛ این موضوع حقیقت دارد و دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی بدلیل اشکالات فراوانی که به آنها وارد است ( مانند زنگ زدگی ، ایجاد قطرات رطوبت و در نتیجه عرق کردن دستگاه و ... ) راندمان جوجه دهی کمی دارند. اما دستگاه جوجه کشی 168 تایی به لطف بدنه خود تمامی محدودیت های بدنه فلزی را از میان برداشته و تجربه یک خپجوجه کشی موفق را به شما هدیه میدهد.
سومین خصوصیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی قابلیت جدبد سنسور نگهبان می باشد. سنسور نگهبان برای اولین بار در ایران بر روی ماشین های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری استفاده شده است باعث میشود که در هنگام فرایند جوجه کشی و در مواقع خرابی سنسور اصلی ، خود وارد عمل شده و کنترل دما و رطوبت داخلی را بر عهده بگیرد. سنسور نگهبان قابلیتی است که باعث میشود نگرانی از بابت بروز مشکل فنی در برد نداشته باشید و آسوده خاطر اقدام به جوجه کشی نمایید.
ظرفیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی سوپر مینیاتور:
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۱۶۸ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۳۸۴ عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۱۰۰ عدد

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 168 تایی سوپر مینیاتور:
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول ۶۷ سانتی متر ، عرض ۵۱ سانتی متر ارتفاع ۷۱ سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  بدنه پی وی سی
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۲٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

ماشین جوجه کشی 168 تایی
دستگاه جوجه کشی 168 تایی
دستگاه جوجه کشی صنعتی
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 168 تایی :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- سیستم ستر و هچر همزمان
سیستم ستر و هچر همزمان موضوعی است که با توجه به کمبود آن در دستگاه های جوجه کشی سایر تولیدکنندگان از طرف آنها هیچ گاه به آن اشاره نمیشود. به دلیل وجود این ویژگی در دستگاه های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور یکی از بیشترین سوالاتی که علاقه مندان حوزه طیور از کارشناسان فروش گروه صنعتی اسکندری جویا میشوند ویژگی سیستم ستر و هچر همزمان است.
سیستم ستر و هچر همزمان در واقع همانطور که از نام آن پیداست دو وظیفه را در آن واحد انجام میدهد. اما این وظایف هر کدام چه مفهوم و کاربردی دارند؟
تحقیقات بخش فنی گروه صنعتی اسکندری نشانگر این است که یکی از عوامل مهم کاهش راندمان جوجه کشی استفاده از تخم های نطفه دار مانده و کهنه است. سیستم ستر و هچر همزمان به شما کمک میکند تا تخم های نطفه دار تازه را روزانه داخل دستگاه جوجه کشی قرار دهید و عمل ستر و هچر را در آن واحد و بصورت یکجا انجام دهید.
مقاله ی مفصلی در مورد سیستم ستر و هچر در این بخش قرار داده شده است که میتوانید با مطالعه آن اطلاعات کاملتری درباره این ویژگی بدست آورید.
سیستم صوتی ماشین جوجه کشی 126 تایی
سیستم ستر هچر همزمان 168 تایی
2- ایزولاسیون و عایق بندی محصول
اگر یک دستگاه جوجه کشی عایق بندی مناسبی نداشته باشد، هرگز نمی توان انتظار داشت که راندمان آن مناسب باشد ، چون کیفیت و استاندارد های اصلی برای ساخت بدنه رعایت نشده است. خوشبختانه این موضوع مهم توسط متخصصین و مهندسین گروه صنعتی اسکندری مورد ارزیابی قرار گرفته است تا برای ساخت بدنه دستگاه از جنس پی وی سی استفاده کنند. این مورد موجب آن میشود که دستگاه ایزولاسیون بالای 97 درصد را برای نطفه ها، تامین کند. البته در کنار استفاده از PVC ، از لاستیک های هوا بندی که مابین چهار چوب بدنه ، درها و حتی پشت پیچ هایی که برای اسمبل کردن دستگاه به کار رفته است، استفاده شده است تا ایزولاسیون دستگاه  برای بالا بردن راندمان تولید بیشتر تقویت شود.
انتخاب پرنده دستگاه جوجه کشی
سیستم انتخاب پرنده
3- قابلیت بروزرسانی نرم افزاری
بروزرسانی نرم افزاری ویژگی جدیدی است که تنها در دستگاه های جوجه کشی سری سوپرمینیاتور گروه صنعتی اسکندری پیاده شده است. این ویژگی باعث افزایش قابلیت های ماشین جوجه کشی میگردد. برای درک بهتر کاربرد بروزرسانی نرم افزاری میتوانیم به بروزرسانی نرم افزاری گوشی های تلفن همراه اشاره کنیم. همانطور که احتمالاً شما نیز تجربه کرده اید بروزرسانی نرم افزاری تلفن همراه باعث افزایش پایداری و عملکرد آنها میشود. گروه صنعتی اسکندری همواره در بازه زمانی سه ماهه به انتشار بروزرسانی های جدید اقدام میکند که شما میتوانید این بروزرسانی ها را از وبسایت رسمی شرکت با آدرس www.easy-bator.com دانلود کنید.
بروزرسانی 168 تایی
4- درب و بدنه پی وی سی
استفاده  از جنس PVC  برای  طراحی و ساخت بدنه دستگاه های جوجه کشی که از مقاومت بیشتری هم برخوردارند، بهترین تکنیکی است که گروه صنعتی ایزی باتور، همانند کمپانی آرکام از آن استقبال کرده است. قدرت ایزلاسیون وعایق بندی بدنه دستگاه جوجه کشی 168 تایی، آنقدر زیاد است که نه تنها سلامت نطفه ها تضمین می شود بلکه مانع هدر رفتن انرژی های برق و گرما نیز هست ضمن اینکه کاربر می تواند بعد از هر دوره استفاده، به راحتی آن را مورد شستشو قرار داده وضد عفونی کند.
جنس بدنه دستگاه جوجه کشی

فیلم محصول
دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد