دستگاه جوجه کشی 16 تایی شترمرغی

دستگاه جوجه کشی 16 تایی شترمرغی همانطور که از نام آن پیداست مخصوص جوجه کشی از تخم نطفه دار شترمرغ بوده و مختص این پرنده ساخته شده است. دستگاه های جوجه کشی شترمرغی بدلیل خصوصیات تخم این پرنده دارای تغییرات اساسی در سیستم جوجه کشی می باشد. نمونه تغییراتی که دستگاه جوجه کشی شترمرغی با ماشین های جوجه کشی تخم نطفه دار سایر طیور دارد عبارتند از : سیستم رطوبت گیر پیشرفته برای رطوبت گیری در دوران ستر ، سیستم رطوبت دهی مجزا برای رطوبت دهی در دوران هچر ، اگزوز خروجی برای تخلیه رطوبت و ... .

 

در حال حاظر بدلیل کمبود اطلاعات فنی بسیاری از خریداران محترم ماشین های جوجه کشی شترمرغی ، بسیاری ار فروشندگان از این نقطه ضعف استفاده کرده و دستگاه جوجه کشی معمولی ( مرغی ) را بعنوان ماشین جوجه کشی شترمرغی بفروش میرسانند. اما با توجه به توضیحات داده شده از دستگاه های جوجه کشی معمولی که برای جوجه کشی از مرغ ، کبک ، قرقاول و… استفاده می شود نمیتوان برای جوجه گیری از شترمرغ استفاده کرد. همچنین به این موضوع توجه کنید که برای جوجه کشی از تخم نطفه دار شترمرغ نمیتوان از ماشین های جوجه کشی خانگی استفاده کرد ؛ دستگاه های جوجه کشی خانگی فاقد قابلیت لازم برای جوجه کشی از تخم شترمرغ هستند ، لیکن تمامی توضیحات فروشندگان دستگاه جوجه کشی خانگی جنبه تبلیغاتی داشته و این نوع ماشین های جوجه کشی توانایی جوجه گیری از تخم نطفه دار شترمرغ را ندارند.

 

همچنین اکثر سازندگان دستگاه‌های جوجه‌کشی در ایران از موتورهای غیر بهینه مخصوص جوجه کشی از سایر طیور استفاده می‌کنند که تا وزن ۵۰ کیلوگرم تخم نطفه دار را می‌توانند تحمل کنند . این دستگاه های جوجه کشی پس از چند بار استفاده دچار سوختگی موتور میگردند و هزینه زیادی را برای خریدار متحمل میشوند.

دستگاه جوجه کشی شترمرغی 16 تاییبه بهترین نوع سنسور کنترل دما و رطوبت مجهز است. این سنسور SHT نام داشته و محصول کشور سوئیس می باشد. . سنسور معرفی شده یکبار در کارخانه سازنده محصول (واقع در سوئیس) کالیبره میگردد و در هر بار استفاده نیاز به کالیبره مجدد ندارد.

 

موتور این دستگاه جوجه کشی به دلیل وزن بالای تخم شترمرغ قدرتمند می باشد. قدرت موتور این دستگاه جوجه کشی حدی است است که حداقل تا وزن ۱۵۰ کیلوگرم تخم شترمرغ را به‌راحتی می‌تواند تحمل کند.

موتور دستگاه جوجه کشی 16 تایی شترمرغ نیز به علت وزن بالای تخم شترمرغ بهینه تر شده است‌. قدرت چرخش موتور این دستگاه جوجه کشی به‌اندازه‌ای است که حداقل تا وزن ۱۵۰ کیلوگرم تخم شترمرغ را به‌راحتی می‌تواند تحمل کند.

خرید محصول

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...

نام و نام خانوادگی :

شهر محل سکونت :

شماره تلفن همراه :

قیمت برای مصرف کننده

۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.


دستگاه جوجه کشی ۱۶ تایی شترمرغی
دستگاه جوجه کشی شترمرغی
دستگاه جوجه کشی مخصوص شترمرغ

بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 16 تایی شترمرغی :

سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- طراحی شده مخصوص جوجه کشی تخم نطفه دار شترمرغ

ساخت دستگاه جوجه کشی 16 تایی شترمرغی پس از مطالعه دقیق و جامع بر روی انواع نژادهای شترمرغ انجام پذیرفته است. ماشین های جوجه کشی شترمرغی گروه صنعتی اسکندری از تمامی شرایط جوجه گیری شترمرغ ( دما ، رطوبت ، شدت اکسیژن و ... ) برخوردار می باشند. با توجه به حساسیت جوجه کشی شترمرغ این موضوع را دوباره یادآور میشویم که برای جوجه کشی از تخم شترمرغ از دستگاه های جوجه کشی معمول بدلیل عدم سازگاری با تخم نطفه دار شترمرغ نمیتوان بهره گرفت و حتماً باید از دستگاه جوجه کشی مختص این پرنده استفاده کرد.

جوجه کشی مخصوص تخم نطفه دار شترمرغ
تخم نطفه دار شترمرغ

2- سنسور دقیق SHT Sensirion ساخت کشور سوئیس

دستگاه جوجه کشی 16 تایی شترمرغی گروه صنعتی اسکندری به سنسور SHT مجهز است. این سنسور ساخت کشور سوئیس بوده و در اندازه گیری میزان دما و رطوبت بسیار دقیق است. سنسور SHT یک بار در کارخانه سازنده محصول کالیبره میشود و در نتیجه در هر بار استفاده از ماشین جوجه کشی نیازی به کالیبره مجدد ندارد. بدلیل کیفیت ساخت بالای سنسور نامبرده این محصول در عملیات حساس مانند صنایع نظامی و پرشکی ( انکوباتورهای نوزادان زودرس ) مورد استفاده قرار میگیرد.

گروه صنعتی اسکندری جهت تضمین راندمان دستگاه های جوجه کشی خود از این سنسور در ساخت محصولات خود استفاده میکند.

سنسور SHT سوئیسی
سنسور ساخت سوئیس

3- درب و بدنه دستگاه جوجه کشی شترمرغی

بدنه دستگاه جوجه کشی 16 تایی شترمرغی از جنس پی وی سی می باشد. بدنه پی وی سی این دستگاه جوجه کشی باعث بهبود عملکرد کلی آن شده و بر روی افزایش راندمان جوجه دهی دستگاه تاثیر مستقیم میگذارد.

نیازی به توضیح در مورد کیفیت بدنه پی وی سی نیست ، چرا که بسیاری از ماشین های جوجه کشی مطرح خارجی نیز با بدنه ای از جنس پی وی سی ساخته میشوند.

درب این دستگاه جوجه کشی مانند بدنه آن از پی وی سی ساخته شده است. همچنین برای مشاهده نمای داخل ماشین جوجه کشی شیشه ای از جنس پلی کربنات نیز به آن اضافه شده است. شیشه پلی کربنات ماشین جوجه کشی 16 تایی شترمرغی بسیار بادوام و نشکن بوده و مانع از ورود انواع اشعه های مضر خورشیدی میگردد.

درب دستگاه 16 تایی
بدنه دستگاه 16 تایی

4- قابلیت اتصال به اینورتر برق

دستگاه جوجه کشی 16 تایی شترمرغی را در هنگام نبود برق میتوان برای تامین برق آن به یک اینورتر برق متصل کرد. در اینصورت دستگاه به کار خود ادامه داده و در نتیجه میتوان از خراب شدن تخم های نطفه دار بواسطه نبود براق ممانعت بعمل آورد. اینورتر برق وسیله ای است که برق باتری خودرو یا موتورسیکلت را به برق شهری تبدیل میکند.

مبدل برق اضطراری
اینورتر برق
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول

برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه

جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.


دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...

مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی