دستگاه جوجه کشی 840 تایی درنا 4

دستگاه جوجه کشی درنا 4

دستگاه جوجه کشی درنا 4 آخرین نمونه از ماشین های جوجه کشی سری درنا است. این ماشین جوجه کشی دارای بالاترین ظرفیت جوجه کشی در میان دستگاه های سری درنا بوده و توسط گروه صنعتی اسکندری عرضه شده است. درنا 4 با توجه به تجهیزاتی که در آن استفاده شده است می تواند از انواع تخم های نطفه دار پرنده های زینتی ، اهلی ، کمیاب و نژاد های خاص جوجه کشی کند. از قابلیت هایی شاخصی که میتوان در مورد این ماشین جوجه کشی نام برد عبارتند از : بدنه پی وی سی با دوام ، سنسور دیجیتالی SHT و سنسور نگهبان ، سیستم رطوبت رسانی تمام اتومات و… .

دستگاه جوجه کشی درنا ۴ دارای یکسال گارانتی بوده و به همراه ده سال خدمات پس از فروش معتبر به خریدار ارائه می گردد .

یکی از خصوصیات بارز درنا ۴ همانطور که ذکر شد وجود دو نوع سنسور دیجیتالی مرکزی و سنسور نگهبان می باشد.

سنسور این ماشین جوجه کشی از نوع SHT نسل سوم می باشد. حسگر نام برده قادر است در کسری از ثانیه میزان دما و رطوبت محفظه جوجه کشی را اندازه گیری کرده و آن را برای تجزیه و تحلیل به برد ارسال کند. این سنسور به دلیل دقت بالا علاوه بر صنعت جوجه کشی در زمینه های پزشکی و نظامی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در کنار سنسور مرکزی برای بالا بردن امنیت دوره جوجه کشی ، حسگر دیگری تحت عنوان سنسور نگهبان بر روی برد تعبیه شده است که تنها در صورت از کار افتادن سنسور اول به صورت اتوماتیک وارد عمل می شود و در نهایت از اتلاف تخم های نطفه دار جلوگیری می کند.

دومین خصوصیت درنا ۴ ، بدنه محصول می باشد. بدنه دستگاه جوجه کشی یکی از مهم ترین مواردی است که کیفیت ، دوام و کارایی را تحت تاثیر خود قرار می دهد. بدنه ماشین جوجه کشی درنا 4 از جنس PVC فشرده می باشد که بصورت یکپارچه طراحی و تولید شده است. به همین علت است که امکان زنگ زدگی در این ماشین جوجه کشی وجود نداشته و میزان اتلاف انرژی در آن نزدیک به صفر می باشد.

سایر خصوصیات درنا ۴ در زیر گنجانده شده است که میتوانید مطالعه کنید.

 

ظرفیت دستگاه جوجه کشی درنا ۴

ظرفیت تخم مرغ ۸۴۰ عدد   ظرفیت تخم بلدرچین ۱۹۲۰ عدد   ظرفیت تخم بوقلمون ۵۰۰ عدد   ظرفیت تخم کبک ۱۲۸۰ عدد   ظرفیت تخم اردک ۷۲۰ عدد   ظرفیت تخم غاز ۵۰۰ عدد   ظرفیت تخم قرقاول ۱۲۸۰ عدد   ظرفیت تخم طاووس ۵۰۰ عدد

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی درنا ۴

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

درنا 4
ماشین جوجه کشی درنا 4
دستگاه جوجه کشی درنا 4
نمای کلّی دستگاه
ظرفیت دستگاه

ظرفیت دستگاه جوجه کشی درنا ۴

 ۸۴۰ عدد

تخم مرغ

 ۱۹۲۰ عدد

 تخم بلدرچین

 ۵۰۰ عدد

 تخم بوقلمون

 ۱۲۸۰ عدد

 تخم کبک

 ۷۲۰ عدد

 تخم اردک

 ۱۲۸۰ عدد

 تخم قرقاول

 ۵۰۰ عدد

 تخم غاز

 ۵۰۰ عدد

تخم طاووس

ظرفیت ستر و هچر

 ۶۷۲ عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

 ۱۶۸ عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

 ۱۶ عدد

تعداد سبد برای ستر

 ۴ عدد

تعداد سبد برای هچر

بررسی کامل دستگاه

بررسی کامل دستگاه جوجه کشی درنا ۴ :

سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- بهره گیری از شانه های همه کاره جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی درنا 4 مجهز به شانه های همه کاره جوجه کشی است. این شانه ها با توجه به محدودیت هایی که شانه های تکی داشتند طراحی و تولید شده اند. شانه های همه کاره که به آنها شانه سایزیک نیز گفته میشود توانایی جوجه گیری از همه نوع تخم نطفه دار برخوردار است. در شانه های قدیمی شما مجبور بودید که برای جوجه کشی از تخم پرندگان مختلف ، شانه مخصوص به آن را تهیه کنید. اما در شانه همه کاره میتوانید از یک دست شانه از تخم پرندگان مختلف ( مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، غاز ، اردک و ... ) جوجه کشی کنید.


2- ویژگی های درب محصول

درب ماشین جوجه کشی  یکی از موادی است که احتمالاً در زمان خرید یک ماشین جوجه کشی به آن توجه کافی نمیشود، با اینحال باید به این مورد توجه کرد که درصورتیکه درب محصول از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار نباشد باعث میگردد تا شرایط محیط داخلی دستگاه تحت تاثیر عوامل بیرونی به خطر بیفتد و در نهایت راندمان افت کند.

درب این محصول از جنس آلومینیوم بوده که با استفاده از کرنر های پلی آمید بر روی بدنه دستگاه متصل شده است. بر روی درب نیز یک لایه پلی کربنات دوجداره تعبیه شده است تا استفاده کننده از دستگاه حین استفاده ، بتواند نمای درونی ماشین جوجه کشی را مشاهده کرده و مورد بررسی قرار دهد. لازم به ذکر است که لایه پلی کربنات به کار رفته روی درب محصول بدلیل ساختار منحصربفرد خود تحت هیچ شرایطی نور یا اشعه های مضر را از خود عبور نمی دهد.


3- دریچه های ورود اکسیژن

دستگاه جوجه کشی درنا 4 ، به دریچه های مخصوص خروج گاز دی اکسید کربن مجهز است. خروجی این دریچه ها قابل تغییر است و کاربر میتواند بر اساس شرایط جوجه کشی آن را تنظیم کند.


4- سیستم رطوبت رسانی پیشرفته

گروه صنعتی اسکندری برای اولین بار در سری ماشین های جوجه کشی درنا از یک سیستم رطوبت رسانی تمام اتوماتیک و ویژه استفاده کرده است. سیستم رطوبت رسانی این دستگاه شامل پمپ آب ، فلوتر الکترونیکی و ظرف رطوبت ساز است. همچنین بر روی دستگاه یک شلنگ نصب شده است که آب را از داخل یک مخزن بیرونی به داخل دستگاه هدایت میکند. برای تأمین رطوبت مورد نیاز دستگاه کافی است تا شلنگ خارجی موجود بر روی دستگاه را در داخل یک ظرف آب قرار دهید. در این صورت دستگاه به صورت خودکار از داخل این مخزن آب را به داخل دستگاه مکش می نماید.

در داخل دستگاه نیز یک پمپ به همراه فلوتر الکترونیکی قرار گرفته است. فلوتر الکترونیکی موجود در دستگاه ، سطح آب داخل ظرف را به صورت اتوماتیک تنظیم می نماید. همچنین رطوبت در این دستگاه از طریق ارتعاشات الکتریکی تولید شده و سپس به همراه گرما و اکسیژن کافی به داخل کابین دستگاه منتقل میشود.


5- بدنه محصول

دستگاه جوجه کشی درنا 4 ، بصورتی ساخته شده است که بدنه آن در برابر رطوبت و ضربه مقاوم میباشد. در ساخت این دستگاه بر خلاف دستگاه های موجود در بازار ، به هیچ عنوان از گالوانیزه استفاده نشده است. بدنه این دستگاه شامل ورق های PVC فشرده و یکپارچه ، پروفیل آلومینیوم و ورق های استیل می باشد که هرگز دچار خوردگی و پوسیدگی نمی شود.


با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول

برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه

جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.


دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...

مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی