دستگاه جوجه کشی 672 تایی درنا 3

دستگاه جوجه کشی درنا 3

دستگاه جوجه کشی درنا 3 جدید ترین محصول ساخت گروه صنعتی اسکندری است. این محصول پس از بررسی سلسله تولید ماشین های جوجه کشی سوپر مینیاتور و دستگاه های جوجه کشی خارجی 2019 تولید شده است. درنا 3 میتوانید از تمامی تخم های نطفه دار پرندگان اهلی و زینتی با بالاترین راندمان ممکن جوجه کشی کند. این محصول با استفاده از انواع قطعات ساخت کره و مالزی مونتاژ شده و از استاندارد جهانی CE برخوردار است.

یکی از خصوصیات مهم درنا ۳ بهره گیری از برد هوشمند فوق پیشرفته JDR970 است. این برد هوشمند شرایط جوجه کشی مانند حرارت ، رطوبت ، تهویه ، اکسیژن ، کربن دی اکسید و … را مدام به صورت دقیق کنترل می کند تا با توجه به شرایط محیط داخلی ، اقدام به صدور دستورالعمل جدید نماید.

این برد از کنترلر ARM برای پردازش اطلاعات استفاده میکند. کنترلر ARM بدلیل سرعت و دقت بالا در ساخت موبایل های هوشمند نیز استفاده میشود. در ساخت بردهای جوجه کشی غیراستاندارد اغلب از کنترل قدیمی و از رده خارج شده AVR استفاده میشود که به دلیل قدرت و دقت کار پایین نمی تواند عملکرد چندان بالایی را به در دستگاه ایجاد کند.

دومین خصوصیت درنا ۳ ، بهره گیری از شانه های همه کاره می باشد. شانه هایی که در این محصول استفاده شده از نوع همه کاره می باشد. شانه های همه کاره یا سایزیک این امکان را برای استفاده کننده می کند تا از انواع تخم نطفه دار پرنده های اهلی و زینتی در هر اندازه ای به جوجه کشی بپردازد.

سومین خصوصیت این ماشین جوجه کشی عایق بندی بسیار قوی و حساب شده است. صد البته که با توجه به عایق بندی اعمال شده بر روی این دستگاه امکان ورود و خروج هوا به صفر رسیده است و همین امر باعث شده تا برای نقل و انتقال اکسیژن کانال هایی در دستگاه در نظر گرفته تا میزان اکسیژن و گاز کربن در اکسید در یک بازه استاندارد باشد.

 

ظرفیت دستگاه جوجه کشی درنا ۳

- ظرفیت تخم مرغ ۶۷۲ عدد   - ظرفیت تخم بلدرچین ۱۵۳۶ عدد   - ظرفیت تخم بلدرچین ۱۵۳۶ عدد   - ظرفیت تخم بلدرچین ۱۵۳۶ عدد   - ظرفیت تخم بوقلمون ۴۰۰ عدد   - ظرفیت تخم کبک ۱۰۲۴ عدد   - ظرفیت تخم اردک ۵۷۶ عدد   - ظرفیت تخم غاز ۴۰۰ عدد   - ظرفیت تخم قرقاول ۱۰۲۴ عدد   - ظرفیت تخم طاووس ۴۰۰ عدد

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی درنا ۳

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۹٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

درنا 3
ماشین جوجه کشی درنا 3
دستگاه جوجه کشی درنا 3
نمای کلّی دستگاه
نمای کلی دستگاه جوجه کشی درنا 3
ظرفیت دستگاه

ظرفیت دستگاه جوجه کشی درنا ۳

 ۶۷۲ عدد

تخم مرغ

 ۱۵۳۶ عدد

 تخم بلدرچین

 ۴۰۰ عدد

 تخم بوقلمون

 ۱۰۲۴ عدد

 تخم کبک

 ۵۷۶ عدد

 تخم اردک

 ۱۰۲۴ عدد

 تخم قرقاول

 ۴۰۰ عدد

 تخم غاز

 ۴۰۰ عدد

تخم طاووس

ظرفیت ستر و هچر

 ۵۰۴ عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

 ۱۶۸ عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

 ۱۲ عدد

تعداد سبد برای ستر

 ۴ عدد

تعداد سبد برای هچر

بررسی کامل دستگاه

بررسی کامل دستگاه جوجه کشی درنا ۳ :

سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- بهره گیری از دو نوع سنسور

سنسور نصب شده برای دستگاه جوجه کشی درنا 3 از نوع SHT نسل 3 است. این سنسور ساخت سوئیس بوده و در بسیاری از محصولات تولید شده توسط شرکت های مطرح مورد استفاده قرار گرفته است.

این سنسور تنها یک بار برای همیشه در شرکت SENSIRION در کشور سوئیس کالیبره شده و تحت هیچ شرایطی از حالت کالیبره خارج نمی شود. دقت بسیار بالا در انجام فرایند سنجش دما باعث شده تا این سنسور بعنوان برترین حسگر دما و رطوبت در جهان شناخته شود.

درنا 3 مجهز به سنسور نگهبان نیز می باشد. در صورتی که تحت شرایط خاصی سنسور اصلی از کار افتاد ، سنسور دوم بصورت کاملاً اتوماتیک وارد عمل شده و مانع خارج شدن شرایط داخلی دستگاه از حالت استاندارد میشود. به این ترتیب دستگاه جوجه کشی میتواند روال جوجه کشی را با موفقیت طی کرده و از خطر خراب شدن تخم های نطفه دار در امان باشد.


2- سیستم ستر و هچر همزمان

دستگاه جوجه کشی درنا 3 از قابلیت ستر و هچر همزمان برخوردار است. سیستم ستر  هچر همزمان قابلیتی است به کمک آن استفاده کننده از دستگاه میتواند به شکل مداوم تخم های نطفه دار را در دستگاه قرار دهد تا وارد دوره ستر شوند و همزمان با این فرایند تخم هایی که در حالت پایان دوره ستر هستند را داخل سبد هچ قرار دهد و در نتیجه عمل ستر و هچر را در عان واحد انجام دهد. قابلیت ستر و هچر همزمان تنها در ماشین های جوجه کشی پیشرفته مانند آرکام کره و برینسا ایتالیا وجود دارد و این قابلیت در ایران تنها در ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری پیاده سازی شده است.


3- مجهز به راک های آلومینیومی

راک های ماشین جوجه کشی درنا 3 از آلومینیوم و پلی آمید ساخته شده است که به هیچ عنوان تحت تاثیر رطوبت یا حتی در برابر آب با زنگ زدگی مواجه نمی شود. ویژگی های ساختاری راک ها باعث شده تا در برابر وزن بالای تخم های نطفه دار دچار تغییر شکل یا خمیدگی نشوند چرا که در این حالت همه تخم های نطفه دار از شانه ها سقوط کرده و خسارت بالایی به کاربر وارد می گردد.


4- درب محصول

درب درنا 3 از جنس آلومینیوم می باشد که توسط کرنر های پلی آمید مونتاژ شده است. نورگیر درب نیز از جنس پلی کربنات می باشد. پلی کربنات نصب شده بر روی درب به صورت دو جداره بوده که علاوه بر جلوگیری از نفوذ اشعه ها ، نهایت عایق بندی را در محصول ایجاد کرده است. به توضیحی دیگر این نورگیر علاوه بر عایق بودن مانع از تابش اشعه های مضر خورشیدی مانند فرابنفش به داخل محفظه ماشین جوجه کشی میگردد.


5- قابلیت اتصال به اینورتر

دستگاه جوجه کشی درنا 3 به شکلی طراحی و تولید شده که کاربر می تواند به راحتی آن را در زمان قطعی برق به سیستم اینورتر برق متصل کند. بدین صورت که در صورت قطع شدن برق عایق دستگاه می تواند تا 3 ساعت دمای دستگاه را در حالت طبیعی نگهدارد. در این صورت کاربر می تواند با استفاده از یک اینورتر دستگاه را به باتری ماشین یا موتور متصل کرده و بدون کوچک ترین مشکلی فرایند جوجه کشی را ادامه دهد.


6- بسته بندی محصول

فرآیند بسته بندی دستگاه های جوجه کشی اسکندری به صورتی است که ابتدا دور دستگاه چندین لایه سلفون پیچیده می شود تا امکان نفوذ آب و رطوبت در زمان حمل و نقل به وجود نیاید. سپس تعدادی یونولیت بعنوان ضربه گیر در کنار آن قرار داده می شود. در آخر دستگاه داخل یک کارتن چند لایه و بادوام قرار می گیرد و در نهایت کارتن توسط تعدادی بست کمربند کیپ میشود.


7- گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه جوجه کشی درنا 3 به شکلی طراحی و تولید شده که کاربر می تواند به راحتی آن را در زمان قطعی برق به سیستم اینورتر برق متصل کند. بدین صورت که در صورت قطع شدن برق عایق دستگاه می تواند تا 3 ساعت دمای دستگاه را در حالت طبیعی نگهدارد. در این صورت کاربر می تواند با استفاده از یک اینورتر دستگاه را به باتری ماشین یا موتور متصل کرده و بدون کوچک ترین مشکلی فرایند جوجه کشی را ادامه دهد.


با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول

برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه

جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.


دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...

مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی