دستگاه جوجه کشی 336 تایی درنا 2

ستگاه جوجه کشی درنا 2

ماشین جوجه کشی درنا 2 دومین سایز از سری دستگاه های جوجه کشی درنا است. در ساخت این ماشین جوجه کشی تماماً از قطعات اروپایی و کره ای استفاده شده است. هوش مصنوعی ماشین جوجه کشی درنا 2 بسیار پیشرفته بوده و توانایی جوجه گیری از تمامی تخم های نطفه دار را داراست. درنا 2 دارای راندمان جوجه دهی بالای 95 درصد بوده و دارای انواع استاندارد های جهانی ( مانند CE اروپا ) می باشد.

یکی از خصوصیات ماشین جوجه کشی درنا ۲ ، بهره گیری از سیستم پمپ آب هوشمند است. در طراحی این ماشین جوجه کشی به هیچ وجه از رطوبت ساز یا سیستم ظرف آب استفاده نشده است. روند تولید رطوبت درنا ۲ بدین صورت است که آب را از داخل ظرف آب به داخل دستگاه پمپاژ کرده و رطوبت مورد نیاز دستگاه را تامین میکند.

سنسور استفاده شده در ساخت درنا ۲ نسل جدید سنسور سوئیسی SHT Sensirion ساخت سوئیس است. این سنسور یکبار در کارخانه سازنده محصول کالیبره میشود و پس از آن نیازی به کالیبره مجدد ندارد.

از سایر امکانات دستگاه می توان به سنسور یدکی ، درب پلی کربنات ، بدنه ضد زنگ ، برد پیشرفته جوجه کشی JDR970 ، وانتیلاتور ، شانه های همه کاره ، قابلیت ستر و هچر همزمان و ده ها مورد دیگر اشاره نمود.

درنا ، نام تجاری دستگاه های جوجه کشی نسل جدید گروه صنعتی اسکندری است که از نام تاریخی شهر ارومیه الهام گرفته شده است.

 

ظرفیت دستگاه جوجه کشی درنا ۲

ظرفیت تخم مرغ ۳۳۶ عدد   ظرفیت تخم بلدرچین ۷۶۸ عدد   ظرفیت تخم بلدرچین ۷۶۸ عدد   ظرفیت تخم بلدرچین ۷۶۸ عدد   ظرفیت تخم بوقلمون ۲۰۰ عدد   ظرفیت تخم کبک ۵۱۲ عدد   ظرفیت تخم اردک ۲۸۸ عدد   ظرفیت تخم غاز ۲۰۰ عدد   ظرفیت تخم قرقاول ۵۱۲ عدد   ظرفیت تخم طاووس ۲۰۰ عدد

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی درنا ۲

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۵٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

درنا 2
ماشین جوجه کشی درنا 2
دستگاه جوجه کشی درنا 2
نمای کلّی دستگاه
نمای کلی دستگاه جوجه کشی درنا 2
ظرفیت دستگاه

ظرفیت دستگاه جوجه کشی درنا ۲

 ۳۳۶ عدد

تخم مرغ

 ۷۶۸ عدد

 تخم بلدرچین

 ۲۰۰ عدد

 تخم بوقلمون

 ۵۱۲ عدد

 تخم کبک

 ۲۸۸ عدد

 تخم اردک

 ۵۱۲ عدد

 تخم قرقاول

 ۲۰۰ عدد

 تخم غاز

 ۲۰۰ عدد

تخم طاووس

ظرفیت ستر و هچر

 ۲۵۲ عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

 ۸۴ عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

 ۶ عدد

تعداد سبد برای ستر

 ۲ عدد

تعداد سبد برای هچر

بررسی کامل دستگاه

بررسی کامل دستگاه جوجه کشی درنا ۲ :

سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- ظرفیت جوجه کشی

ظرفیتی که برای عملیات ستر و هچر همزمان این دستگاه در نظر گرفته شده بالاتر از ماشین درنا یک می باشد به طوریکه می تواند از 336 عدد تخم متوسط، 768 عدد تخم ریز و 200 عدد تخم اندازه درشت جوجه کشی نماید. البته فراموش نکنید که ظرفیت جوجه کشی از هر پرنده مطابق با اندازه ی تخم های آن در نظر گرفته می شود و عملیات ستر و هچر متفاوت می باشد، به عنوان مثال ظرفیت ستر برای تخم مرغ به تعداد 252 عدد تخمین زده شده، در حالیکه در دوره ی هچر در تعداد 84 عدد قابل اجرا می باشد.


2- بهره گیری از سنسور نسل شوم SHT

یکی از کاربردهای مهم ماشین جوجه کشی اندازه گیری دقیق دما و رطوبت است و اگر این سنجش با اشتباه و خطا روبرو گردد مسلماً باعث تلف شدن جوجه می گردد و همراه با آن خسارت های سنگینی را نصیب سرمایه دار خواهد کرد، از این رو در طراحی ماشین درنا 2 از یک سیستم نسل سوم SHT استفاده نمودیم که قادر است تمام تغییرات حرارتی و رطوبتی را به میزان کاملا دقیق در اختیار کاربر قرار دهد تا جنین را از تغییرات دمایی و شوک محیطی ایمن نگه دارد، مهم تر اینکه این سنسورها مطابق با نیاز تخم های نطفه دار عمل می کنند و اجازه نمی دهند در داخل کابین حرارت یا رطوبت اضافی تجمع پیدا کند.

سنسور سوئیسی 3SHT در کارخانه به خاطر تبعیت از یک الگوریتم دیجیتالی، یک بار کالیبراسیون می گردد و آن هم دائمی می باشد و با دوام بالایش امکان خارج شدن از حالت کالیبره را ندارد.


3- سیستم تامین رطوبت
ماشین جوجه کشی درنا دو از قابلیت رطوبت رسانی تمام اتوماتیک برخوردار می باشد، سیستمی که در این دستگاه تعبیه شده مجهز به پمپ، فلوتر الکترونیکی، رطوبت ساز مخصوص و یک شلنگ ورودی می باشد.
استفاده از این دستگاه بدین گونه است که کاربر شلنگ را در ظرف آب قرار می دهد، سپس مقدار قابل توجهی از آب توسط هوش مصنوعی به داخل دستگاه مکش پیدا می کند، همچنین این سیستم با استفاده از شناور الکترونیکی خود می تواند میزان رطوبت داخل دستگاه را تنظیم نماید یعنی اگر سطح آب کم باشد دوباره عملیات مکیدن آب شروع می گردد و زمانیکه به مقدار مورده نیاز رسید دستگاه با استفاده از فلوتر خود عمل مکش آب را متوقف می نماید.
توجه کنید که تامین رطوبت در این دستگاه با کمک ارتعاشات الکتریکی سرعت پایینی انجام می پذیرد و با کارکرد اتوماتیک فن های مخصوص و میزان اکسیژن ترکیب شده به داخل اتاقک های جوجه کشی فرستاده می گردد و بدین روش جوجه ها از یک رطوبت و اکسیژن کاملا سالم بهره مند می گردند.

4- بدنه ی ماشین جوجه کشی درنا ۲

بدنه ای در ساخت این ماشین طراحی شده است از جنس PVC کاملا فشرده بوده که به صورت یکپارچه با ورقه های آلومینیومی و استیلی متصل شده است، مزیتی که این بدنه دارد، دوام بالای دستگاه، تحمل بالای ضربات در هنگام جابجایی، ضدزنگ و ضدخوردگی یا شکستگی می باشد. این بدنه دارای عایق بندی کاملا تخصصی هم می باشد به گونه ای که مانع از ورود یا خروج دما یا رطوبت موجود در محیط داخل و خارج دستگاه می گردد.

در حالت کلی این دستگاه با عایق بندی خوبی که دارد مانع هدر رفت انرژی و دما گردیده و مهم تر اینکه ثابت نگه داشتن حرارت داخل دستگاه کمک ویژه ای به راندمان بهتر جوجه کشی می نماید.

ماشین درنا دو با بدنه ی پی وی سی دار خود بسیار سبک بوده و در هنگام جابجایی به سادگی امکان پذیر می باشد. ورقه ی استیلی که در بالای دستگاه، کنترلر، سیستم رطوبت رسان و سیستم تهویه به کار برده شده ضد زنگ بوده و دستگاه را در برابر رطوبت سالم نگه می دارد.


5- سنسور یدکی موجود در درنا 2

سنسورها از حساسیت آسیب پذیری ویژه ای برخوردار می باشند و ممکن است طی پیشامدهایی عجیب خراب شده و نیاز به تعویض داشته باشند، از این رو همراه با ماشین جوجه کشی درنا دو یک سنسور یدکی و ضامن تعبیه شده که کاربران می توانند در هنگام خرابی آن را جایگزین سنسور قبلی نمایند و همانند قبل از کارکرد آن بهره گیری کنند. این سنسور یدک همانند سنسور اصلی قادر به سنجش دقیق دما و رطوبت خواهد بود و راندمان جوجه کشی را بدون هیچ مشکلی به پیش خواهد برد.


6- برد ماشین جوجه کشی درنا ۲

بردی که در ماشین جوجه کشی درنا دو به کاربرده شده از نوع کنترلر بسیار پیشرفته ای است که به صورت کاملا اتوماتیک و با بهره گیری از منطق فازی، تمام اطلاعات لازم برای جوجه کشی را در اختیار کاربر قرار می دهد. محل قرار گیری این برد در قسمت بالایی دستگاه بوده و یک قاب پلاستیکی دورتادور آن را احاطه کرده است.

این بردها با فناوری SMD مونتاژ گردیه اند و به هیچ وجه تولید نویز یا صدای گوش خراش نمی کنند، به طورکلی مداری که در صفحه ی آن چاپ گردیده از نوع بردهای متالایز شده می باشد که از سرعت بالا و دقت ویژه ای برخوردار است.

علاوه بر مزیت های گنجانده شده در این برد، در پردازش اطلاعات این دستگاه از یک نوع میکروپروسسور ARM دار هم استفاده شده که اطلاعات موجود را رصد نموده و زیر نظر کاربر قرار می دهد.


7- راک های استفاده شده در دستگاه درنا 2

کیفیتی که در این راک ها مصرف شده از نوع آلومینیوم بادوام می باشد و همین امر سبب شده که راندمان جوجه کشی به صورت افزایشی جلو رود چون این راک ها در برابر خطرات موجود در محیط بسیار ایمن هستند و محیط سالمی را برای رشد نطفه ها فراهم می سازند.

در اصل این راک ها همراه با کرنرهای پلی آمیدی فعالیت می کنند و با وزن سبکی که دارند فشار کمتری را به موتور چرخشی وارد می نمایند، از این رو سبب سرعت بالای جوجه آوری می شوند.


8- شانه های موجود در دستگاه جوجه کشی درنا

اگر شما علاقمند به جوجه کشی از پرندگان مختلف زینتی و گوشتی هستید، توصیه می کنیم ماشین درنا دو که از مزیت شانه های همه کاره ی بسیار باکیفیت برخوردار می باشد را تهیه نمایید، مهم تر اینکه این شانه ها با اندازه های استانداردی که دارند فضای کمتری از دستگاه را اشغال می نمایند و قابلیت جوجه آوری از هر نوع پرنده ی ریز، درشت و متوسط را دارا می باشند و کاربر را از خرید شانه های اضافی معذور می دارد.

شما می توانید در صورت آلوده شدن این شانه ها به سهولت آن ها را شستشو یا ضدعفونی نمایید و از یک جوجه کشی بسیار مطلوب بهره مند شوید. همچنین نحوه ی قرار گیری تخم در این شانه ها به حالت خوابیده است و امکان افتادن یا پرت شدن تخم به خارج از دستگاه غیر ممکن می باشد.


9- شاسی های دستگاه جوجه کشی درنا

قابل ذکر است که جنس این شاسی ها از نوع آلومینیوم آنالیز شده می باشد که به صورت کاملا پیشرفته در داخل این دستگاه ها نصب شده است، در کنار این مزیت، خصوصیت دیگری هم این شاسی ها دارند که آن هم پوشش مخصوص رنگ کوره ای و لیزری می باشد که سبب شده از تمام ساییدگی، زنگ زدگی و خوردگی ایمن بماند.

توجه داشته باشید که در محل اتصال شاسی ها به همدیگر، یک سری کرنرهای ABS با کیفیت هم دیده می شود که موجب محکم ماندن شاسی ها در کنار هم می گردد. همچنین این قطعات با کیفیت توانسته اند در برابر تمام ضربات محیط پیرامون بسیار مقاوم عمل نمایند.

فراموش نکنید که شاسی ها قسمت اصلیه دستگاه جوجه کشی می باشند، زیرا تمامی قطعات باارزش در این نقطه جمع شده و با اتصالات تخصصی در کنار یکدیگر قرار می گیرند، پس همیشه سعی کنید در تولید ماشین آلات خود شاسی هایی را انتخاب کنید که دوام طولانی مدتی داشته و تا مدت چند سال متوالی قادر باشد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.


10- موتور ماشین درنا 2

موتوری که در این ماشین ها استفاده شده است مجهز به گیربکس بوده و به صورت کاملا اصولی و حرفه ای چرخش تخم ها را مدیریت می نماید.

از آنجائیکه تخم های نطفه دار در طول دوره ی جوجه کشی به چرخش های متوالی نیاز دارند تا رشد و نمو پیدا کنند، از این رو ما در ماشین جوجه کشی درنا دو از موتور گیربکس دار قدرتندی استفاده نمودیم که می تواند به صورت تخصصی عمل چرخیدن تخم ها را به سهولت انجام دهد.

این موتور ساخت کشور مالزی ست که با چرخ دنده های فولادین مجهز شده است، موتور گیربکس دار می تواند به صورت کاملا آهسته بدون اینکه کوچکترین صدمه را به پوسته ی تخم ها وارد نماید، نطفه ها را به گردش درآورد. همچنین حرکت تخم ها به گونه ای آرام است که کاربر با چشم مسلح قادر به تشخیص آن نیست، علاوه بر خصوصیات گفته شده، موتور درنا دو با یک قاب تمام استیل پوشانده شده است که مانع از نفوذ رطوبت و ضربه به داخل سیستم می شود.


11- رزین دستگاه جوجه کشی درنا 2

در حقیقت این دستگاه با یک ایزیلاسیون قدرتمند شکل گرفته است که به وسیله ی رزین مخصوصی شروع به فعالیت می نماید. رزین هوابندی که در این دستگاه تعبیه شده است ماشین را به حالت هایژنیک و کاملا بهداشتی درآورده و سبب عایق بندی کاملا دستگاه گردیده است. همچنین باعث می شود که دما و رطوبت داخت دستگاه ثابت مانده و به هیچ وجه دچار هدررفت و نوسان نگردد. توجه داشته باشید که محل جای گرفتن این رزین در قسمت اتصال ورقه ی PVC با شاسی های ماشین است.


12- درب ماشین جوجه کشی درنا 2

در واقع ماشین جوجه کشی درنا با درب های پلی کربناتی دو جداره ی خود توانسته نقش بسزایی در پیشگیری از هدر رفتن برق، انرژی، دما و رطوبت دستگاه داشته باشد، این درب ها به صورت کاملا شفاف و نشکن می باشند و می توانند در حین جلوگیری از ورود اشعه های مضر خورشیدی، دستگاه را هم از ایجاد آسیب های خطرناک ایمن نگه دارند.

همچنین دورتادور لبه های این درب ها با یک لایه رزین مخصوص پوشیده شده است که سبب می شوند تمام جریان هوایی گرفته شده و درب دستگاه به صورت کامل بسته شود. در طراحی این درها از قفل های چفت شونده استفاده گردیده که سبب استحکام بالای درب شده و از سرکشی افراد متفرقه جلوگیری می نماید.


13- فن دستگاه جوجه کشی درنا 2

فن هایی که در دستگاه درنا دو به کار برده شده بستگی به گنجایش ماشین مورده نظر دارد و معمولا از نوع فن های دائم می باشد. این فن ها از دوام بالایی برخوردار می باشند و چرخش آن ها به دلیل وجود بالانس استاتیکی متعادل می باشد.

فن های موجود در این دستگاه در مرحله ی ستر، باعث تهویه ی یکنواخت، تثبیت دما و رطوبت در داخل اتاقک جوجه کشی می گردند و سرعت گردش هوا را به 0.8 متر بر ثانیه می رسانند.

نحوه ی کارکرد این فن ها به گونه ای ست که با سرعت پایینی که دارند می توانند اکسیژن و رطوبت را با یکدیگر مخلوط کرده و به طور یکنواخت با داخل کابین پرتاب نمایند. با رعایت سرعت ذکر شده، بدون شک تخم های نطفه دار از یک محیط کاملا ایده آل برای رشد و نمو خود بهره مند می شوند.


14- قابلیت ضدعفونی درنا 2

با توجه به مطالب ذکر شده به این نتیجه می رسیم که بدنه ای که در دستگاه جوجه کشی درنا دو مصرف شده است می تواند در برابر عوامل محیطی بسیار مقاوم باشد، در حقیقت شما می توانید در هنگامیکه دستگاه کثیف شد بدون هیچ مشکلی شروع به شستشو ضدعفونی کردن آن نمایید.

همچنین شرایط مراقبت از این دستگاه هم خیلی آسان بوده زیرا تمامی قطعات مهم وحساس ماشین، در قسمت بالای دستگاه قرار دارد و امکان دسترسی به این قطعات به سهولت می باشد.


15- برخورداری از سیستم ستر و هچر همزمان

توجه کنید که مراحل ستر و هچر برای چرنده های مختلف متفاوت می باشد، اما تولید این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که قابلیت ستر و هچ را برای پرندگان مختلف فراهم آورده است، یعنی تخم های نطفه دار در اتاقک مخصوص جوجه کشی از شرایط همزمان ستر و هچ بهره مند هستند.

این مزیت سبب شده است که پرورش دهنده همیشه تخم های نطفه دار را در داخل دستگاه قرار داده و سبب سالم ماندن و با کیفت تر شدن تخم های نطفه دار گردد و با این کار تاثیر چشمگیری در راندمان جوجه کشی داشته باشد.

البته نا گفته نماند که فضای جای گیری تخم ها در مرحله ی ستر بیشتر از هچر است، پس شما می توانید در هنگام تهیه ی دستگاه، سیستم مخصوصی هم برای دوره ی ستر یا هچر تهیه کنید تا بتوانید تعداد بالایی نطفه را وادار به جوجه آوری نمایید.


16- دریچه های موجود در دستگاه درنا

این دریچه ها مخصوص خروج دی اکسید کربن اضافه از فضای داخلی دستگه طراحی شده اند و نقش بسیار مهمی در فرایند تنفس و زندگی جوجه ها عهده دار می باشند. فراموش نکنید که اگر مقدار دی اکسید کربن بیش از حد مجاز باشد، یقیناً جنین دچار خفگی شده و می میرد.

همچنین اگر کمتر از مقدار تعیین شده باشد، سبب رشد ضعیف نطفه ها می گردد و جوجه ها پس از خروج از تخم دچار مشکلات تنفس، نقصی عضو و .. مواجه خواهند شد.

پیشنهاد می شود زمانیکه نطفه ها به مرحله ی هچر می رسند، غلظت CO2 در محدوده ی خاصی ثابت بماند تا جوجه ها برای خروج از تخم دست به عمل شوند.

برای راندمان بهتر جوجه کشی در این دستگاه دریچه هایی را نصب نمودیم که علاوه بر خروج دی اکسید کربن سبب تهویه ی مناسب فضای داخای کابین می گردند و همچنین این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد که مطابق با شرایط محیطی غلظت دی اکسید کربن را ثابت حفظ نماید.


17- قابلیت اتصال به باطری

این ماشین ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند در شرایط اضطراری از جمله قطعی برق به اینورتر و یا باطری های 220 و 12 ولتی متصل گردند و به شکل عادی قادر به ادامه ی فعالیت باشند.

جالب است بدانید بسیاری از کشورها از جمله، عراق، افغانستان و.... به علت محدودیت برقی و هزینه های بالای برق صرفی، می توانند با تهیه ی ماشن درنا دو به سهولت به باطری یا هر تبدیل کننده ی دیگر متصل شده و عمل جوجه کشی را با راندمان بالایی سازماندهی نمایند.


18- وانتیلاتورهای مخصوص اکسیژن گیری

این سیستم مطابق با عامل اکسیژن گیری تعبیه شده است، از آنجائیکه جنین برای رشد و نمو به اکسیژن و شرایط مطلوب نیازمند است، وجود این سیستم ها در دستگاه بسیار ضروری می باشد.

برای این کار دریچه هایی مخصوص طراحی شد به نام وانتیلاتور که میزان هوا و اکسیژن لازم را از محیط گرفته و به صورت تخصصی به جنین انتقال می دهد. این دریچه ها قابل چرخش و جهت دهی هستند و کاربر می تواند به سهولت آن را در مسیرهای مختلف تنظیم نماید.


19- بسته بندی محصول

در حالت کلی قیمت این ماشین های پیشرفته بسیار بالا می باشد و بسیاری از کاربران نگران انتقال و جابجایی غیر اصولی آن هستند، ما به عنوان کارشناس تولیدی به شما عزیزان توصیه می کنیم این سوپرمینیاتورهای اتوماتیک را از نمایندگی های مخصوص تهیه نمایید تا آن ها با بسته بندی اصولی و حرفه ای بدون هیچ دغدغه یا مشکلی، محصول مورده نظر را به دست شما مصرف کنندگان عزیز برسانند.

بسته بندی این محصول به گونه ای ایده آل انجام می پذیرد، ابتدا ماشین را با چند لایه سلفون پوشش می دهند، سپس از یونولیت های باکیفیت دیواره های دستگاه را پر می کنند تا در هنگام انتقال به مکانی دیگر آسیب نبیند، در آخر به صورتی کاملا دقیق آن را در داخل کارتن چند لایه ای قرار می دهند و همراه با موارد گفته شده از یک سری بست های کمری و یا نبشی های پلاستیکی برای پایان کار بهره می گیرند. با این بسته بندی اصولی صدمه خوردن دستگاه شما غیر ممکن است.


قابلیت اتصال سنسور CO2

شما می توانید در هنگام خرید این ماشین ها، یک حسگر بسیار دقیق CO2 را تهیه نمایید، وظیفه ی این سنسور تثبیت میزان دی اکسید کربن دریافتی و خروجی است. قیمت این سنسورها بسیار گران می باشد و فقط در صورت سفارش و نیاز کاربر بر روی دستگاه نصب و قابل راه اندازی است.

ساخته شده با نظارت و طراحی شرکت های معتبر کره ای

خوشبختانه این دستگاه ها با نظارت مستقیم شرکت های معتبر کره ای در داخل ایران ساخته شده است و تمام استانداردهای جهانی در تولید آن بهره گیری شده است. قطعات موجود در این ماشین ها با استفاده از دستگاه های مخصوص و رباتیک برش و مونتاژ گردیده اند و از لحاظ کیفیتی بسیار بالاتر از محصولات مشابه که در ایران تولید می گردد، می باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

این ماشین ها توسط شرکت های معتبر طراحی و تولید می گردد و از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله برخوردار می باشد، به طوریکه در هنگام خرابی قطعات، کاربر می تواند با کارشناسان مخصوص شرکت تولیدی تماس گرفته تا با استفاده از تعمیرکاران ماهر خود اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه ی موجود بپردازد.

فیلم دستگاه
گالری تصاویر محصول
دستگاه جوجه کشی درنا تصویر 1
دستگاه جوجه کشی درنا تصویر 2
دستگاه جوجه کشی درنا تصویر 3
دستگاه جوجه کشی درنا تصویر 4
دستگاه جوجه کشی درنا تصویر 5
دستگاه جوجه کشی درنا تصویر 6

----- برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید -----

با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول

برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه

جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.


دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...

مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی