دستگاه جوجه کشی 168 تایی درنا 1

دستگاه جوجه کشی درنا 1

گروه صنعتی اسکندری دستگاه های جوجه کشی نسل جدید خود را با توجه به نماد شهر ارومیه با برند دُرنا عرضه کرده است. دستگاه جوجه کشی درنا ۱ از جمله محصولات با کیفیت موجود در بازار ایران است. نمونه اولیه این ماشین جوجه کشی در سال ۱۳۹۵ توسط گروه صنعتی اسکندری تولید شده و پس از آزمایش های مکرر سرانجام در سال ۹۸ به تولید انبوه رسیده است. دستگاه جوجه کشی سری درنا برای افرادی که علاقه مند به داشتن محصولی خاص هستند طراحی شده است. به کمک این ماشین جوجه کشی میتوان از تمامی تخم های نطفه دار پرندگان گوشتی و زینتی با بالاترین راندمان ممکن جوجه کشی کرد. تمامی تجهیزات استفاده شده در ساخت این دستگاه ( مانند سنسور سوئیسی ، برد پیشرفته ، شانه جوجه کشی ، سیستم های تامین رطوبت و دما و ... ) با اتکاء بر آخرین تکنولوژی و فناوری روز دنیا تولید شده است.

 

ظرفیت دستگاه جوجه کشی درنا ۱

ظرفیت تخم مرغ ۱۶۸ عدد   ظرفیت تخم بلدرچین ۳۸۴ عدد   ظرفیت تخم بلدرچین ۳۸۴ عدد   ظرفیت تخم بلدرچین ۳۸۴ عدد   ظرفیت تخم بوقلمون ۱۰۰ عدد   ظرفیت تخم کبک ۲۵۶ عدد   ظرفیت تخم اردک ۱۴۴ عدد   ظرفیت تخم غاز ۱۰۰ عدد   ظرفیت تخم قرقاول ۲۵۶ عدد   ظرفیت تخم طاووس ۱۰۰ عدد

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی درنا ۱

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۴٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

دستگاه جوجه کشی درنا
ماشین جوجه کشی درنا 1
درنا 1
نمای کلّی دستگاه
ظرفیت دستگاه

ظرفیت دستگاه جوجه کشی درنا ۱

 ۱۶۸ عدد

تخم مرغ

 ۳۸۴ عدد

 تخم بلدرچین

 ۱۰۰ عدد

 تخم بوقلمون

 ۲۵۶ عدد

 تخم کبک

 ۱۴۴ عدد

 تخم اردک

 ۲۵۶ عدد

 تخم قرقاول

 ۱۰۰ عدد

 تخم غاز

 ۱۰۰ عدد

تخم طاووس

ظرفیت ستر و هچر

 ۱۲۶ عدد

ظرفیت ستر برای مرغ

 ۴۲ عدد

ظرفیت هچر برای مرغ

 ۳ عدد

تعداد سبد برای ستر

 ۱ عدد

تعداد سبد برای هچر

بررسی کامل دستگاه

بررسی کامل دستگاه جوجه کشی درنا ۱ :

سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

 

1- ظرفیت جوجه کشی مناسب

از آنجائیکه این دستگاه ها می توانند عملیات ستر و هچر را به صورت همزمان فراهم سازند، از این رو دارای طیف وسیعی از شانه های همه کاره برخوردار هستند. این ماشین ها می توانند به طور معمول از 168 عدد تخم اردک، 144 عدد تخم مرغ، 384 عدد تخم بلدرچین، 356 عدد تخم قرقاول، 100 عدد تخم بوقلمون و غاز، 256 عدد تخم طاووس و.... جوجه آوری کنند.


2- بهره گیری از سنسور نسل شوم SHT

قابلیت دیگری که در طراحی این ماشین ها به کار گرفته شده است، استفاده از سنسور سوئیسی نسل سوم می باشد که عمل سنجش دما و رطوبت را در محیط داخلی دستگاه به صورت کاملا دقیق و حرفه ای می سنجد و تمام تغییرات محیطی را به صورت کامل در اختیار کاربر قرار می دهد.

در حقیقت این سنسور از دوام و مقاومت بالایی برخوردار می باشند و تنها یک بار در کارخانه ی مورده نظر کالیبره می گردند و دیگر نیازی به کالیبراسیون مجدد ندارند. سنجش این سنسورها به گونه ای دقیق انجام می گیرد که می توان علاوه بر استفاده در این ماشین ها, در آزمایشات تستو، تجهیزات پزشکی و نظامی هم مصرف نمود. فرایند سنجش دما و رطوبت در طول دوره ی جوجه کشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، به طوریکه اگر با کوچکترین مشکل روبرو گردد اطلاعتی غلط را در اختیار کاربر قرار داده و موجب تلف شدن نطفه ها و جوجه ها می گردد.

جای تاسف است که هنوز هم در بسیاری از کارخانه ها از سنسورهای بی کیفیت استفاده می شود و با خارج شدن از تنظیمات اصلی، راندمان جوجه کشی روز به روز با افت چشمگیری روبرو می گردد و از همه بدتر هزینه های سنگینی را برای پرورش دهنده ارمغان می آورد.


3- بدنه دستگاه جوجه کشی درنا 1

بدنه ای که در این ماشین ها به کار گرفته شده است از نوع پی وی سی فشرده، پروفیل آلومینیومی ورقه ای استیل که به صورت کاملا یک پارچه در کنار هم قرار گرفته اند و می توانند در برابر ضربات متعدد و رطوبت دستگاه را حفظ نمایند.

توجه کنید که عایق بندی این ماشین به گونه ای طراحی شده که به هیچ وجه خروج حرارتی از دستگاه فراهم نمی شود و یا امکان شارش حرارت و دما از طریق بدنه ی دستگاه وجود ندارد و در هنگام افزایش رطوبت و دما برخلاف جنس گالوانیزه اصلا دچار زنگ زدگی و خوردگی نشده و از تجمع آلودگی در محیط رشد نطفه ها به شدت ممانعت می کند.

همین ویژگی های منحصر به فرد باعث شده که کاربر امکان استفاده از دستگاه را برای راندمان های طولانی مدت جوجه آوری بدون هیچ مشکلی در اختیار داشته باشد. مهم تر اینکه در هنگام آلودگی دستگاه، کاربر می تواند بدون مشکلی آن را شستشو و ضدعفونی نماید.


4- سیستم رطوبت رسانی اتوماتیک و هوشمند

سیستمی که برای تامین رطوبت دستگاه به کار گرفته شده است به صورت کاملا اتوماتیک و هوشمند می باشد و مجهز به پمپ آب، ظرف رطوبت ساز و فلوتر الکترونیکی می باشد که می تواند میزان مورده نیاز رطوبت را مطابق با شرایط دستگاه بدون کوچک ترین اشتباهی فراهم سازد.

توجه کنید که بر روی دستگاه یک نوع شلنگ انتقالی قرار داده شده است که آب را از داخل مخزن جذب نموده و به قسمت خارجی دستگاه هدایت می نماید، برای تامین رطوبت کافیست شلنگ موجود را در منبع آب فرو ببرید تا ماشین با کمک هوش مصنوعی، به صورت دیجیتالی شروع به مکش نمودن آب کرده و آن را وارد قسنت داخلی دستگاه نماید.

علاوه بر نکاتی که گفته شده، این دستگاه ها مجهز به ظرف تمام استیل و فلورالکترونیکی هستند بدین معنی که تامین نمودن سطح آب موجود در دستگاه به صورت اتوماتیک با کمک فلورالکترونیکی که در داخل دستگاه تعبیه شده انجام می گیرد. فراموش نکنید که این رطوبت از طریق ارتشعات الکتریکی تولید می گردد و به همراه اکسیژن و گرمای موجود در دستگاه به داخل اتاقک جوجه کشی پرتاب می گردد و با این رویه رطوبت دستگاه به آرامی تولید شده و امکان خطا یا اشتباه را در هنگام اندازه گیری به صفر می رساند و بهترین شرایط را برای رشد نطفه ها فراهم می کند. نکته ای که اهمیت این سیستم را دو چندان می کند این است که در هنگام تولید رطوبت به هیچ وجه مواد آهکی را وارد دستگاه نکرده و مانع از صدمه به پوسته ی تخم ها می گردد.


5- ساختار راک درنا

راک های ساخته شده در این دستگاه از نوع آلومینیوم آنالیز شده می باشد که توسط اتصالات پلی آمیده به هم جوش خورده اند و جایگاه قرار گیری شانه ها در داخل راک ها می باشد.

در حقیقت راک ها نقش ویژه ای را در انتقال قدرت موتور چرخشی به شانه ها ایفا می کنند، همچنین سبب چرخش منظم تخم ها و راندمان بهتر جوجه کشی می گردند.

جنسی که راک ها دارند از نوع آلومینیوم پرقدرتی ست که به هیچ وجه در اثر حرارت و رطوبت، دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی گردد و با این رویه موجب عمل کردن بهتر راک ها می گردد، همینطور تا حد ممکن نطفه ها را از رشد قارچ ها و کپک های موجود در محیط حفظ می کند. شما می توانید در هنگام کثیف شدن به سادگی آن ها را شستشو و ضدعفونی نمایید.


6- سنسور یدکی در ماشین درنا 1

دستگاه های درنا یک علاوه بر سنسور اصلی خود مجهز به یک نوع سنسور یدکی هم هستند که اگر در طول استفاده به هر طریقی دچار مشکل شد، جایگزین سنسور اصلی نمایند. این سنسور به صورت اتوماتیکی در داخل مدار فعال می گردد و عملیات اندازه گیری دقیق رطوبت و حرارت را به خوبی سازماندهی می کند به طوریکه خیال کاربر را آسوده نموده و راندمان جوجه کشی بدون هیچ گونه اختلالی به اتمام می رسد.


7- شاسی های موجود در دستگاه درنا 1

توجه کنید که این شاسی ها با جنس آلومینیوم آنالیزی پوشیده شده اند و می توانند در دمای 200 درجه ی کوره ای (حرارت بالا) بسیار مقاوم عمل کنند، همچنین در هنگام انتقال و جابجایی به هیچ وجه دچار شکستگی و صدمه نمی گردند.

امکان زنگ زدگی در این دستگاه ها غیر ممکن می باشد، از همه مهم تر اینکه شاسی های این دستگاه با اتصالات کرنری ABS بسیار مقاوم به هم متصل گردیده اند و می توانند ضربات بسیار بالا را با قدرت فوق العاده ای دفع کنند.


8- مجهز به برد هوشمند JDR970

این بردها با هوش مصنوعی کار می کنند و می توانند تمام اطلاعات یا تنظیمات دستگاه را به حافظه سپرده و مطابق با شرایط موجود، تنظیمات مربوطه را برای روند جوجه کشی به صورت کاملا اتوماتیک دریافت نمایند. قابل توجه است مداری که در صفحه ی این برده ها چاپ شده به حالت متلایزی طراحی شده است و قطعات آن با استفاده از فرمول SMD و رباتیک به نحو احسنت مونتاژ گردیده اند و همین ویژگی ها باعث شده که رسانش الکترون در دستگاه و همچنین اجرا شدن دستورات بدون کوچک ترین خطایی ادامه یابد و کاربر قادر به خواندن دقیق ترین اطلاعات از صفحه ی برد دستگاه باشد و صدای گوش خراش نویز به هیچ وجه در دستگاه ایجاد نگردد.

فراموش نکنید که این بردها مجهز به کنترل یا RAM می باشند و می توانند اطلاعات موجود در حافظه را با سرعت بالاتری پیش برند. این بردها علاوه بر استفاده در ماشین درنا یک قابل مصرف در تبلت، دستگاه های جی پی اس، موبایل و... می باشند و می توانند به راحتی به فلش و دیتالاگر متصل شده و تمام اطلاعات دستگاه را به فلش مورده نظر انتقال دهند.

شایان ذکر است، زمانیکه دیتالاگر به دستگاه متصل می شود می تواند توسط ایمیل و یا پیامک از وضعیت داخلی دستگاه به نحو خارق العاده باخبر گردد.


9- درب موجود در دستگاه درنا 1

در اصل جنس این درب ها از نوع پلی کربنات دوجداره ای می باشد که توانسته به خوبی با قفل و لاستیک های موجود اتصال یابد.

در این درها به جای کاربرد شیشه از ترکیبات پلی کربناتی بهره گیری شده که سبب شفافیت و خاصیت نشکنی در آن ها گردیده است. سیستم عایق بندی این درها به نحو خارق العاده ای تنظیم شده و می تواند در برابر اشعه های خطرناک خورشیدی دستگاه را ایمن نگه دارد. همچنین آهنربایی که در سیستم لاستیکی آن تعبیه شده باعث چسبیدن کامل در به بدنه شده و جای هیچ گونه درز یا شکافی را برای دستگاه خالی نمی گذارد. این دستگاه ها مجهز به چفت های قفل شونده هستند که علاوه بر محکم چسباندن در، مانع دخالت یا سرکشی افراد متفرقه به درون دستگاه می گردد.


10- ضدعفونی دستگاه

به طور معمول بعد از هر دوره جوجه کشی، دستگاه نیازمند تمیز و ضدعفونی کردن است و از آنجائیکه این دستگاه ها قابلیت شستشویی دارند و از تجهیزات کاملا پیشرفته برخوردار می باشند، کاربر می تواند به راحتی تمام قسمت های داخلی و خارجی دستگاه را با کمک مواد ضدعفونی کننده ی مخصوص شستشو نماید، در غیر این صورت میکروب ها با ورود به غشای پوسته ی تخمی سبب ضعیف شدن جوجه و در نهایت تلف شدن او می گردند.


11- موتور درنا 1

موتوری که در ساخت این دستگاه طراحی شده از نوع گیربکس دار پرقدرت بوده که چرخش کامل تخم های نطفه دار را در تمامی قسمت ها مدیریت می نماید. توجه کنید که اگر چرخش تخم ها به صورت اصولی انجام نگیرد مطمئناً سبب نقص عضو یا تلف شدن جنین خواهد شد. به طور کلی این چرخش سبب می گردد که جنین به دیواره ی تخم نچسبد و تمام انرژی مورده نیاز را برای رشد و نمو خود ذخیره نماید

گیربکسی که در این موتورها تعبیه شده و ساخت کشور مالزی ست، تمام قدرت خود را صرف چرخش راک ها و شانه ها به کار می برد و به صورت کاملا اصولی و آهسته، بدون اینکه کوچکترین ضربه ای متحمل نطفه ها شود، تخم ها را در تمامی نقاط به گردش وا می دارد، این چرخش زاویه دار به گونه ای آرام فعالیت می کند که کاربر نمی تواند بدون چشم مسلح متوجه گردش تخم ها گردد

نحوه ی چرخش در این دستگاه ها به گونه ایست که 45 درجه به سمت پایین و 45 درجه به سمت بالا سازماندهی می شود و همین امر موجب ثابت قرار گرفتن نطفه ها در وسط تخم ها شده، همچنین باعث شده که به صورت کامل جنین حرارت را دریافت کند و از قسمت باقی مانده ی تخم تا هنگام خروج تغذیه گیری نماید.

در حقیقت این موتورها علاوه بر مزیت های ذکر شده دارای یک محفظه ی استیلی هستند که موتور را در برابر شکستگی و زنگ زدگی ایمن نگه می دارد و این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد که بتواند در زمان های متداول تنظیمات موتور را به خوبی مدیریت کند.


12- رزین موجود در دستگاه درنا

در حالت کلی، مابین مکانی که شاسی ها با ورقه های پی وی سی دار به همدیگر متصل شده اند فضایی قرار گرفته که محل نصب و جایگیری رزین هوابند می باشد، این رزین موجب می شود که سیستم تهویه ای ماشین به صورت کاملا اتوماتیک فرایند تخلیه سازی فضای داخلی دستگاه را انجام دهد و از ورود میکروب ها، قارچ ها و سایر عوامل بیماری زا به شدت ممانعت به عمل آورد. بدنه ی این دستگاه به صورت هایژنیک بوده و کاربر می تواند به راحتی آن را شستشو دهد.


13- فن های موجود در درنا 1

این دستگاه ها مجهز به فن های دائمی می باشند که قادر است تمام واکنش های دمایی و رطوبتی را به صورت یکنواخت در تمان نقاط داخلی دستگاه توزیع نماید. بالانس استاتیکی موجود در این فن ها سبب شده که جریان هوای اضافی موجود در داخل به خوبی تخلیه گردد. در اصل این فن ها با سرعت بالایی که دارند اجازه نمی دهند سرعت هوایی موجود در داخل دستگاه به بیش از یک متر بر ثانیه افزایش یابد، یا به عبارتی دیگر اگر سرعت چرخش هوا در داخل اتاقک جوجه کشی بالا باشد، با این حرکت خشک شدن سطح رویی تخم ها اتفاق می افتد و سبب می گردد که نطفه ها در داخل تخم رطوبت کمتری دریافت نمایند؛ همچنین با افت نمودن جریان هوا در داخل کابین، مقدار وسیعی از دی اکسید کربن در دستگاه باقی می ماند و سبب ایجاد گاز سمی در داخل کابین جوجه کشی می گردد.

پیشنهاد می شود سرعت موجود در داخل کابین به اندازه ی 0.8 متر بر ثانیه حفظ گردد تا جنین در داخل تخم با دریافت حرارت، اکسیژن و رطوبت کافی به خوبی رشد و نمو یافته و درصد جوجه آوری با راندمان بهتری حفظ گردد.


14- قابلیت ستر و هچر همزمان

این ماشین می تواند عملیات ستر و هچ را به صورت همزمان مدیریت کند، شما می توانید بدون هیچ مشکلی در طول دوره ی جوجه کشی تخم های جدید را وارد دستگاه نمایید، همچنین می توان تخم های نطفه دار سالم را به صورت متوالی در درون دستگاه قرار داد. ظرفیت موجود برای عملیات ستر حدوداً در 126 عدد تخم اندازه متوسط خلاصه می گردد و عملیات هچر با 42 عدد تخم نطفه دار قابل اجرا می باشد. این دستگاه مجهز به سبد مخصوص هچ می باشند و این امکان را به کاربر می دهد که در مرحله ی هچر به صورت همزمان از آن بهره گیری کند.


15- وانتیلاتورهای موجود در ماشین درنا 1

در حقیقت قطعه ی وانتیلاتور به منظور تهویه سازی مطلوب روی دستگاه نصب می گردد، این قطعه ی پرکاربرد با تهویه ی مطلوب فضای داخل کابین باعث می شود نطفه ها در زمان ستر و هچر به خوبی از رطوبت، دما و اکسیژن کافی برخوردار باشند و از همه مهم تر می تواند مقدار ورودی هوا به داخل دستگاه را تحت کنترل خویش قرار دهد.

اخطار: اگر مقدار اکسیژن موجود در داخل دستگاه کم باشد و در عوض حجم دی اکسید کربن از شدت بالایی برخوردار باشد، یقیناً جنین در داخل تخم خفه می گردد.


16- قابل اتصال به سنسور دی اکسید کربن

فرامش نکنید که همیشه مقدار اکسیژن موجود در هوا نسبت به حجم دی اکسید کربن از شدت بالایی برخوردار است ولی در حالت کلی بهتر است مقدار دی اکسید کربن موجود در هوا بیشتر تحت کنترل و نظارت باشد تا نطفه ها از خطرات احتمالی در امان بمانند. توصیه می شود حجم دی اکسید کربن در عملیات هچر را نهایتاً در غلظت 4000 تا 5000 PPM ثابت نگه دارید با این روش نه تنها نطفه ها را از خفگی نجات می دهید بلکه سبب راندمان بالای جوجه آوری خواهید شد. البته شما می توانید سنسور مخصوص برای نظارت دی اکسید کربن را به صورت جداگانه از کارخانه ی مورده نظر سفارش داده و بر روی دستگاه نصب نمایید.


17- قابلیت اتصال به اینورتر برق

این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که می توانند به راحتی با اتصال به باطری 12 و 220 ولتی بدون استفاده از منبع برقی به خوبی کار کنند، از آنجائیکه قطعی برق به طور معمول در بسیاری از نقاط کشور اتفاق می افتد، ماشین جوجه کشی نیازمند مولدی ست که در هنگام بروز این پدیده، قادر باشد شرایط دستگاه را همچنان پایدار نگه دارد و مانع از شوک و استرس محیطی به نطفه ها گردد. شما می توانید در هنگام خرید یک اینوتر هم به صورت جداگانه همراه با دستگاه جوجه کشی درنا یک فراهم نمایید.


خدمات پس از فروش و بسته بندی ماشین درنا یک به چه صورتی است؟

بسته بندی این محصولات به گونه ای حرفه ای انجام می گیرد که در هنگام جابجایی به هیچ وجه آسیب به بدنه ی دستگاه وارد نمی گردد و به صورت کاملا سالم در اختیار کاربر قرار می گیرد، معمولا لابلای محصولات را با یونولیتی پر می کنند و آن را در داخل کارتن قرار می دهند تا در هنگام بارندگی و یا موارد دیگر هیچ گونه رطوبتی وارد دستگاه نشده و ایجاد اختلال نکند.

همیشه سعی کنید این محصولات را از شرکت های قابل اطمینان و سایت های معتبر که مطابق با فروش این ماشین آلات طراحی شده اند تهیه نمایید تا از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله ی آن به خوبی بهره مند گردید، مهم تر اینکه در هنگام خرابی دستگاه قادر به تعمیر و تعویض آن توسط پرسنل های شرکت باشید.

با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول

برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه

جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.


دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...

مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی