دستگاه جوجه کشی 168 تایی درنا 1

دستگاه جوجه کشی درنا 1
گروه صنعتی اسکندری دستگاه های جوجه کشی نسل جدید خود را با توجه به نماد شهر ارومیه با برند دُرنا عرضه کرده است. دستگاه جوجه کشی درنا ۱ از جمله محصولات با کیفیت موجود در بازار ایران است. نمونه اولیه این ماشین جوجه کشی در سال ۱۳۹۵ توسط گروه صنعتی اسکندری تولید شده و پس از آزمایش های مکرر سرانجام در سال ۹۸ به تولید انبوه رسیده است. دستگاه جوجه کشی سری درنا برای افرادی که علاقه مند به داشتن محصولی خاص هستند طراحی شده است. به کمک این ماشین جوجه کشی میتوان از تمامی تخم های نطفه دار پرندگان گوشتی و زینتی با بالاترین راندمان ممکن جوجه کشی کرد. تمامی تجهیزات استفاده شده در ساخت این دستگاه ( مانند سنسور سوئیسی ، برد پیشرفته ، شانه جوجه کشی ، سیستم های تامین رطوبت و دما و … ) با اتکاء بر آخرین تکنولوژی و فناوری روز دنیا تولید شده است.


ظرفیت دستگاه جوجه کشی درنا ۱
ظرفیت تخم مرغ ۱۶۸ عدد ظرفیت تخم بلدرچین ۳۸۴ عدد ظرفیت تخم بلدرچین ۳۸۴ عدد ظرفیت تخم بلدرچین ۳۸۴ عدد ظرفیت تخم بوقلمون ۱۰۰ عدد ظرفیت تخم کبک ۲۵۶ عدد ظرفیت تخم اردک ۱۴۴ عدد ظرفیت تخم غاز ۱۰۰ عدد ظرفیت تخم قرقاول ۲۵۶ عدد ظرفیت تخم طاووس ۱۰۰ عدد

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی درنا ۱
گارانتی : یکسال
نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
ابعاد : طول ۶۷ سانتی متر ، عرض ۵۱ سانتی متر ارتفاع ۷۱ سانتی متر
کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
  بدنه پی وی سی
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.
بزودی!

دستگاه جوجه کشی درنا
ماشین جوجه کشی درنا 1
درنا 1
نمای کلّی دستگاه
بررسی کامل دستگاه
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی درنا ۱ :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- سیستم رطوبت رسانی
سیستم رطوبت رسانی درنا ۱ متفاوت تر از سایر ماشین های جوجه کشی ساخت ایران می باشد. این سیستم متشکل از یک فلوتر ، کاسه رطوبت ساز، پمپ آب و مخزن می باشد. فرایند انتقال آب این ماشین جوجه کشی مطابق با تکنولوژی هوش مصنوعی انجام میپذیرد. سیستم کارکرد رطوبت رسانی ماشین جوجه کشی درنا ۱ بدینصورت است که آب توسط پمپ مکش شده و توسط شلنگ به داخل یک کاسه استیل وارد می شود. بعد از انتقال آب ، فلوتر آب داخل کاسه را  به حالت تنظیم در می آورد و سپس آب توسط ارتعاشات آزاد شده به رطوبت تبدیل شده و در داخل کابین پخش می شود.
لازم به ذکر است که در سیستم رطوبت رسانی درنا ۱ ، آب در آهسته ترین حالت ممکن به بخار تبدیل شده و به همین دلیل کنترل آن بدون کوچک ترین خطایی انجام پذیرد .
سیستم رطوبت رسانی درنا 1
سیستم رطوبت رسانی درنا 1
2- بدنه محصول
بدنه دستگاه جوجه کشی درنا ۱ بسیار بادوام بوده و از عایق بندی منحصربفردی بهره مند است. در ساخت بدنه ماشین جوجه کشی درنا ۱ برای حذف معضل زنگ زدگی به هیچ وجه از فلزات کم ارزش مثل گالوانیزه استفاده نگردیده است. عمده بدنه این محصول از پی وی سی تشکیل شده و برای استحکام بیشتر از فلزاتی مانند آلومینیوم و استیل در ساخت آن استفاده شده است. در واقع بدنه از PVC کاملاً فشرده شده به همراه ورق هایی از جنس استیل و همچنین پروفیل های آلومینیوم باعث شده تا این دستگاه از گزند عوامل مخرب ، زنگ زدگی ، خراش و ساییدگی در امان باشد. در حالت کلی بدنه محصول تمامی محتوا شامل سنسور ، راک ها ، شانه ها ، تخم های نطفه دار و ده مورد دیگر را در خود جای می دهد.
بدنه دستگاه جوجه کشی درنا 1
بدنه درنا 1
3- مجهز به موتور قدرتمند
چرخش تخم های نطفه دار رابطه مستقیمی با میزان درصد جوجه درآوری دارد؛ چرا که اگر فرایند چرخش تخم ها داخل دستگاه به درستی انجام نگردد نطفه به پوسته تخم چسبیده و در نتیجه آن جنین از دست خواهد رفت . اهمیت بالای این امر باعث شده تا از موتور گیربکس دار با قدرت و کیفیت بالا در دستگاه جوجه کشی درنا 1 استفاده شود. قدرت موتور دستگاه باعث گردیده تا راک های دستگاه بصورت بسیار آرام و به هم پیوسته چرخش کنند و تخم های نطفه دار تحت تاثیر ضربه یا شوک قرار نگیرند. موتور درنا ۱ تخم ها را بصورت 90 درجه به چرخش در می آورد.
موتور ماشین جوجه کشی درنا 1
4- مجهز به شاسی های آلومینیومی
شاسی های مورد استفاده قرار گرفته در ماشین جوجه کشی درنا ۱ از جنس آلومینیوم آنادایز شده می باشد که شرکت تولید کننده در راستای جلب رضایت مشتری و ایجاد محصول با کیفیت توسط رنگ کوره ای در دمای بسیار بالا آن را پوشش داده است.
تمامی چارچوب ها و اتصالات دستگاه با استفاده از کرنرهای پلی آمید انجام شده و همین امر باعث شده تا بخش های متصل شده به هم تحت تاثیر ضربه جدا نشود.
5- بهره گیری از دو سنسور
در ساخت دستگاه جوجه کشی درنا ‍‍۱ از دو سنسور برای اندازه گیری دما و رطوبت استفاده شده است که اولی تحت عنوان سنسور اصلی و دومی به عنوان سنسور نگهبان شناخته می شود. سنسور اصلی دستگاه از نوع SHT نسل سوم بوده که محصولی تولید شده در کارخانه SENSIRION واقع در کشور سوئیس است. این سنسور تنها یک بار برای همیشه در محل تولید کالیبره می شود و قادر است در کسری از ثانیه دما و رطوبت محیط داخلی را اندازه گیری کند. در این حالت استفاده کننده از محصول به طور دائم از شرایط محیط داخلی دستگاه آگاه بوده و می تواند در صورت بروز مشکل اقدام به رفع آن نماید و از افت راندمان جلوگیری کند. سنسور SHT نسل 3 تنها برای اولین بار در ایران در دستگاه جوجه کشی درنا بهره گیری شده است.
در ساخت ماشین جوجه کشی درنا ۱ ، سنسور دومی نیز بنام حسگر نگهبان استفاده شده است. این سنسور در صورت خراب شدن یا بروز مشکل برای سنسور اصلی بصورت اتوماتیک فعال می شود و از افت راندمان کار جلوگیری میکند. در واقع استفاده از این سنسور باعث شده تا کاربر بتواند در صورت اشکال در کاکرد سنسور اصلی، فرایند جوجه کشی را با سنسور نگهبان با موفقیت به پایان برساند و سپس اقدام به تعویض سنسور اصلی نماید.
برد ماشین نجوجه کشی درنا 1
برد دو سنسوره ماشین جوجه کشی درنا 1
6- استفاده از راک های آلومینیومی
راک ماشین جوجه کشی وظیفه دریافت قدرت موتور و چرخش تخم ها را بر عهده دارد. در واقع تخم های نطفه دار پس از چیده شدن در شانه های جوجه کشی روی راک ماشین جوجه کشی درنا قرار میگیرند و راک ها با حرکت خود باعث می شوند تخم های نطفه دار حرکت داده شوند. در این حالت نطفه در مرکز تخم قرار گرفته و پوسته نمی چسبد.
راک های معرفی شده با توجه به تکنولوژی ساخت آنها تحت هیچ شرایطی با مشکلاتی مانند زنگ زدگی ، خوردگی و یا ساییدگی مواجه نمی شوند و تعداد بالای تخم های نطفه دار و وزن زیاد آنها نمی توانند تحت هیچ شرایطی راک ها را با خمیدگی یا تغییر شکل مواجه کنند. ساختار راک ها این اجازه را به مصرف کننده می دهد تا هر چند وقت یک بار اقدام به ضدعفونی آن نماید.
راک آلومینیومی درنا 1
راک آلومینیومی دستگاه جوجه کشی
7- بررسی کیفیت درب محصول
درب ماشین جوجه کشی درنا ۱ بصورت عایق دوجداره می باشد. استفاده از درب دوجداره ای در محصول باعث شده است که تثبیت شرایط دمای محیط داخلی و در نهایت راندمان جوجه کشی به بالاترین میزان ممکن برسد.
علاوه بر مورد ذکر شده در ساخت درب این محصول به جای شیشه از پلی کربنات استفاده شده تا اشعه های مضر مانند نور خورشید و یا فرابنفش به داخل دستگاه نفوذ نکنند و تخم های نطفه دار را با خطر مواجه نکند.
یکی دیگر از مواردی که در بالا بردن کیفیت ساخت درب این محصول نقش مهمی را به خود اختصاص داده است ، بهره گیری از رزین مابین درب و بدنه می باشد. این رزین با توجه به ساختاری که دارد با بسته شدن درب تحت فشار قرار گرفته و در نتیجه گسترده شده و تمامی درز ها و فواصل بین درب و بدنه پوشش می دهد.
چفت درب درنا 1
8- قابلیت ستر و هچر همزمان
سیستم ستر و هچر همزمان که یکی از قابلیت های مهم و کاربردی در ماشین های جوجه کشی سری درنا بشمار میرود ، به این دستگاه جوجه کشی نیز اضافه شده است. در این سیستم شما میتوانید هر چه مقدار تخم نطفه دار که دارید ( با توجه به گنجایش و ظرفیت دستگاه ) به مرور زمان داخل دستگاه قرار داده و عمل ستر هچر را باهم و در یک زمان ، در آن واحد انجام دهید.  ( دانستنی های مفید : ستر هچر همزمان چیست؟ )
ستر - هچر همزمان درنا 1
سیستم ستر - هچر همزمان
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...

روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی