معرفی دستگاه جوجه کشی 12 تایی،دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی 12 تایی حرفه ای ایزی باتور 6

ایزی باتور ۶ حرفه ای اصل
دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 ( 12 تایی ) تنها ماشین جوجه کشی حرفه ای و هوشمند در ایران می باشد. طراحی اولیه و ساخت ایزی باتور 6 حداقل سه سال بطول انجامیده است و در این مدت سعی شده تا کاملترین و بی عیب و نقص ترین دستگاه جوجه کشی حرفه ای به بازارهای ایران عرضه شود. ایزی باتور 6 با توجه خصوصیات ویژه آن برای افرادی ساخته شده است که ملاک آنها از استفاده از دستگاه جوجه کشی کیفیت و راندمان بوده و قیمت نهایی مد نظر آنها نیست.
اگر قصد شما از خرید دستگاه جوجه کشی جوجه گیری از پرندگان زینتی و قیمتی است ، اگر مایل به دریافت بالاترین میزان راندمان جوجه دهی از پرندگان خانگی هستید ، اگر به کیفیت و کارایی دستگاه جوجه کشی خود اهمیت میدهید ، اگر به دنبال یک دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک هستید پیشنهاد ما به شما انتخاب و خرید ایزی باتور 6 است.
یکی از ویژگی های برتر ایزی باتور 6 سیستم تنظیم رطوبت و دما است. تنظیم دما و رطوبت این ماشین جوجه کشی بسیار حرفه ای عمل کرده و به کمک پمپ آب و پد سلولوزی انجام می پذیرد. این سیستم برخلاف سایر ماشین های جوجه کشی کاملاً اتوماتیک عمل کرده و رطوبت مورد نیاز دستگاه رت توسط پمپ از یک ظرف ( مانند بطری نوشابه ) به داخل دستگاه پمپاژ میکند.
دومین ویژگی دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور 6 سیستم چرخش 360 تایی تخم های نطفه دار داخل ماشین جوجه کشی است. سیستم چرخش 360 درجه ای تخم های نطفه دار دقیقاً همانند مرغ مادر در طبیعت عمل کرده و تخم ها را بصورت 360 درجه ای به چرخش در می آورد. چرخش 360 درجه ای باعث بالا رفتن میزان راندمان جوجه دهی این دستگاه جوجه کشی شده و این قابلیت برای جوجه گیری از پرندگان زینتی بسیار توصیه میشود.
سومین ویژگی دستگاه جوجه کشی حرفه ای ایزی باتور 6 بدنه ضد ضربه و نشکن می باشد. همچنین درب دستگاه نیز بدلیل زیبایی بیشتر از کریستال براق و نشکن ساخته شده است. درب ایزی باتور 6 علاوه بر قابلیت مشاهده نمای داخلی ، از خاصیت دفع اشعه های مضر خورشیدی بهره مند است.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 حرفه ای:
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۱۲ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۳۰ عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : 9 عدد

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 حرفه ای:
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول ۳۸ سانتی متر ، عرض ۳۰ سانتی متر ارتفاع ۲۸ سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  تامین رطوبت بوسیله پمپ آب اتوماتیک
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۱٫۱۵۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.

ماشین جوجه کشی ایزی باتور 6
دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور 6 ( نسخه حرفه ای ) :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- استفاده از سنسور SHT sensirion ساخت سوئیس
سنسور Sensirion جدیدترین تکنولوژی استفاده شده در ساخت ماشین آلات کشی گروه صنعتی اسکندری است. این سنسور کنترل دما بسیار گران قیمت بوده و تنها گروه صنعتی اسکندری در ساخت ماشین های جوجه کشی از آنها استفاده میکند. از این رو دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 به این سنسور دقیق و با کیفیت مجهز است. سنسور Sensirion دقیقترین و مطمعن ترین حسگر کنترل دما بوده نیازی به کالیبره ندارد. بوسیله این سنسور دیگر نیازی به داشتن دانش فنی در مورد کالیبراسیون نخواهید داشت و به سادگی میتوانید با زدن دستگاه به برق از آن استفاده کنید. ( دانستنی های مفید : خصوصیات سنسور SHT sensirion  چیست؟ - کالیبره چیست؟ )
سنسور سوئیسی ایزی باتور 6
سنسور sht sensirion
2- چرخش 360 درجه تخم های نطفه دار
دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور 6 از قابلیت به حرکت درآوردن تخم های نطفه دار در زاویه 360 درجه ای برخوردار است. چرخش 360 درجه ای تخم های نطفه دار برای اولین بار در ایران به ماشین های جوجه کشی 12 تایی گروه صنعتی اسکندری اضافه شده است. احتمالاً شما نیز قبل از خرید ماشین جوجه کشی به روش چرخش تخم های نطفه دار آنها توجه کرده اید. چرخش بسیاری از ماشین های جوجه کشی ایرانی در زاویه 90 درجه می باشد. البته ایزی باتور 6 از این مورد مستسنی از و از سیستم چرخش 360 درجه ای استفاده میکند. چرخش 360 درجه تخم های نطفه دار دقیقاً از روش جوجه کشی طبیعی الهام گرفته شده است و این مورد به افزایش راندمان جوجه دهی ماشین جوجه کشی کمک شایانی میکند.
پمپ آب ایزی باتور 6
پد سلولوزی ایزی باتور 6
3- تامین رطوبت به کمک سیستم پیشرفته پمپ آب
رطوبت مورد نیاز دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 توسط پمپ آب صورت می پذیرد. این سیستم به روش پمپاژ آب  رطوبت مورد نیاز را به داخل دستگاه هدایت میکند. یکی از خصوصیات سیستم تامین رطوبت ایزی باتور 6 تمام اتوماتیک بودن این قابلیت است. پمپ آب دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور 6 پس از پمپاژ آب مورد نیاز ، آن را بر روی پد سلولوزی تزریق میکند و به این طریق فرآیند تولید رطوبت داخل دستگاه جوجه کشی انجام میپذیرد.

لازم به توضیح است که ساختار پد سلولوزی ایزی باتور 6 بوسیله تکنولوژی نانو صورت پذیرفته است. تکنولوژی نانو که جدیدترین و بروزترین فناوری استفاده شده در ساخت ماشین های جوجه کشی گران قیمت خارجی می باشد ، پس از بررسی های لازم به این دستگاه جوجه کشی اضافه شده است. پد نانو از خاصیت ابر جذب بهرمند است. این پد پس از جذب آب مورد نیاز رطوبت داخل دستگاه جوجه کشی را تامین میکند .
پمپ آب ایزی باتور 6
پد سلولوزی ایزی باتور 6
4- مجهز به روزشمار جوجه کشی
این قابلیت به شما کمک میکند تا متوجه شوید که در چندمین روز از دوره جوجه کشی هستید و یا تا اتمام دوره جوجه کشی چقدر باقی مانده است.
روزشمار جوجه کشی ایزی باتور 6
5- جنس درب و بدنه محصول
بدنه ایزی باتور 6 از ای بی اس تشکیل شده است. بدنه PVC دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور 6 به کمک فناوری تحت فشار ساخته شده است و به دوام و طول عمر بدنه دستگاه کمک شایانی میکند.
درب ایزی باتور 6 نیز از کریستال نشکن ساخته شده است. درب ایزی باتور 6 با توجه به شفاف بودن از قابلیت مشاهده نمای داخلی برخوردار می باشد و شما میتوانید داخل دستگاه جوجه کشی را به آسانی مشاهده نمایید.
بدنه ایزی باتور 6
بدنه ایزی باتور 6

گالری تصاویر محصول
ایزی باتور اسکندری
ایزی باتور حرفه ای
تصویر ایزی باتور 6
جعبه ایزی باتور 6
سیستم ایزی باتور حرفه ای
عکس ایزی باتور 6

فیلم محصول
دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...

روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد