دستگاه جوجه کشی 84 تایی ایزی باتور 4

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 4 گروه صنعتی اسکندری جدیدترین محصول ساخت این کارخانه است. این محصول دارای ظرفیتی دو برابری نسبت به ماشین جوجه کشی ایزی باتور 3 بوده و قابلیت ستر و هچر همزمان به آن اضافه شده است. این دستگاه جوجه کشی میتواند در هر دوره جوجه کشی تعداد 84 عدد تخم نطفه دار پرندگان تخم متوسط ، ........ عدد تخم نطفه در پرندگان ریز تخم و ......... عدد پرندگان درشت تخم را جوجه کشی کند. ایزی باتور 4 با توجه به تاریخ معرفی خود دارای تکنولوژی های جدیدی نسبت به دستگاه های جوجه کشی نسل گذشته است. یکی از امکاناتی که به این محصول اضافه شده ، قابلیت سیستم چرخش غلطکی تخم های نطفه دار است.
سیستم چرخش غلطکی تخم های نطفه دار پس از بررسی تکنولوژی سیستم چرخش 360 درجه ای ایزی باتور 6 به این ماشین جوجه کشی اضافه شده و در نوع خود بهترین نوع چرخش تخم های نطفه دار می باشد. لازم به توضیح است که چرخش تخم های نطفه دار رابطه مستقیمی با راندمان ماشین جوجه کشی دارد. درصورتی که چرخش یک ماشین جوجه کشی غیراستاندارد باشد ، درصد راندمان آن محصول اعداد و ارقام بسیار کمی خواهد بود. چرخش غلطکی
360 درجه ای تخم های نطفه دار این ماشین جوجه کشی در حال حاضر در میان سیستم های چرخش ماشین های جوجه کشی مشابه جدیدترین و بروز ترین حالت است.
دومین قابلیت ایزی باتور 4 ، استفاده از سنسور نسل سوم SHT ساخت کشور سوئیس است. این حسگر جدیدترین عضو از سنسورهای Sensirion سوئیسی است و به تازگی توسط کارخانه سازنده محصول معرفی شده است. ایزی باتور 4 با توجه به بروز بودن و جدیدتر بودن نسبت دستگاه های جوجه کشی گذشته ، از سنسور جدید این کارخانه استفاده میکند.
بدنه این محصول همانند بدنه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 1 ، از یونولیت و ABS ساخته شده است. بدلیل خاصیت ABS ، شما میتوانید بدنه این ماشین جوجه کشی را ضدعفونی کنید. بدنه ABS از دوام و استحکام مناسب برخوردار بوده و طول عمر بالایی دارد. به همین دلیل است که در عصر حاضر بدنه بسیاری از لوازم خانگی از ABS ساخته میشوند. البته باید به این نکته مهم توجه کرد که باید برخی از موارد احتیاطی در هنگام ضدعفونی این ماشین جوجه کشی باید انجام پذیرد.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 4 :
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۸۴ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ..... عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ..... عدد

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 4 :
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول ..... سانتی متر ، عرض ..... سانتی متر ارتفاع ..... سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  تامین رطوبت بوسیله پمپ آب اتوماتیک
84 تایی
به زودی!

دستگاه جوجه کشی 84 تایی
دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 4
ماشین جوجه کشی ایزی باتور 4
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 84 تایی ایزی باتور 4 :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- سیستم جدید چرخش قلطکی
دستگاه جوجه کشی 84 تایی ایزی باتور 4 به سیستم جدید چرخش 360 درجه غلطکی مجهز است. طراحی این سیستم با توجه به عملکرد مرغ مادر هنگام جوجه کشی طبیعی الهام گرفته شده است. در طبیعت ، مرغ مادر در بازه های زمانی مختلف اقدام به چرخش 360 درجه ای تخم های نطفه دار میکند. ایزی باتور 4 نیز با توجه به این فرآیند ، در جهت کسب بالاترین راندمان ممکنه از چرخش 360 درجه تخم های نطفه دار بهره مند است. این نوع چرخش تاثیری در حدود 15 الی 20 درصدی بر روی بهره وری جوجه کشی دارد.
تکنولوژی چرخش غلطکی ماشین جوجه کشی
چرخش غلطکی تخم های نطفه دار
2- مجهز به پمپ آب و پد سلولوزی
ایزی باتور 4 به سیستم پمپ آب و پد سلولوزی مجهز می باشد. مکانیزم کارکرد این سیستم که برای اولین بار در ایران توسط گروه صنعتی اسکندری تولید شده ، تامین رطوبت به شیوه تمام اتوماتیک می باشد. پمپ آب ابتدا میزان رطوبت مورد نیاز را از طریق مکش آب از مخزن خارجی ( ظرف آب ) تامین می نماید، سپس آب بعد از گذر از پمپ  بر روی پد سلولوزی دستگاه که با تکنولوژی نانو تولید شده است تزریق میگردد و در انتها فرآیند تولید رطوبت داخل دستگاه جوجه کشی انجام میپذیرد.
پمپ آب ایزی باتور 4
پمپ آب ایزی باتور
3- مجهز سنسور سوئیسی SHT نسل سوم
یکی از خصوصیات این دستگاه جوجه کشی بهره گیری از سنسور نسل سوم SHT ساخت سوئیس است. سنسورهای نسل سوم کارخانه SHT با کیفیت تر از نسخه های گذشته بوده و در ابعاد بسیار کوچکتر از انواع قبلی ساخته شده اند. این حسگر ها به قدری دقیق هستند که از آنها در ساخت انواع انکیباتورهای انسان و صنایع نظامی مورد استفاده قرار میگیرد. سنسور SHT تنها یک بار در کارخانه تولیدی محصول ( واقع در سوئیس ) کالیبره میشوند و در دفعات استفاده نیازی به کالیبره مجدد ندارد.
سنسور sht نسل سوم
سنسور ایزی باتور 4
4- مجهز به روزشمار جوجه کشی
قابلیت مذکور جهت اطلاع خریدار دستگاه از زمان اتمام دوره ستر و هچر برای دستگاه اضافه شده است. به کمک قابلیت روزشمار جوجه کشی میتوانید متوجه شوید که در چندمین روز از جوجه کشی هستید و تا زمان اتمام کامل دوره جوجه کشی چند روز باقی مانده است.
روزشمار ایزی باتور 4
روزشمار جوجه کشی
اطلاعات و تصاویر بیشتر به زودی!
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد