دستگاه جوجه کشی 40 تایی ایزی باتور 3

دستگاه جوجه کشی 40 تایی ایزی باتور 3 جدیدترین محصول گروه صنعتی اسکندری است. این محصول در سال 2018 میلادی همزمان در کنار ماشین جوجه کشی 80 تایی ایزی باتور 4 معرفی شد. ایزی باتور سه تکامل یافته ترین ماشین جوجه کشی نسل های گذشته خود می باشد و امکانات جدیدی را به همراه خود دارد. با توجه به ظرفیت این دستگاه جوجه کشی ، میتوان عنوان کرد که ایزی باتور 3 برای استفاده در منزل مناسب بوده و از سری ماشین های جوجه کشی خانگی طبقه بندی میشود.

یکی از خصوصیات بارز این دستگاه جوجه کشی سیستم چرخش نوین آن است. چرخش تخم ها داخل این ماشین جوجه کشی بصورت غلتکی انجام می پذیرد.

سیستم چرخش 360 درجه غلطکی بر اساس تحقیقات فراوان در رابطه با رابطه چرخ و راندمان دستگاه به آن اضافه شده است. یر اساس تحقیقات انجام شده ثابت شده است که به دلیل چرخش 360 درجه ، حدود 10 الی 15 درصد امکان افزایش راندمان جوجه کشی وجود دارد.

لازم به ذکر است که این سیستم چرخش ( 360 درجه غلطکی ) فقط بر روی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 و 4 موجود میباشد.

این ماشین جوجه کشی از نسل سوم سنسور سوئیسی SHT بهره مند است. سنسور SHT دقیقترین حسگر کنترل دما است و در دفعات استفاده از دستگاه نیازی به کالیبره مجدد ندارد. نکته قابل توجه این ماشین جوجه کشی این است که با توجه به بروزرسانی حسگرهای کارخانه SHT به نسخه های جدیدتر ، این دستگاه جوجه کشی از آخرین تکنولوژی این کارخانه سوئیسی بهره مند است.

بدنه ایزی باتور 3 جوجه کشی از ABS تشکیل شده است. بدنه ABS نسبت به سایر عناصر از دوام بالاتری برخوردار بوده و زیبایی منحصربفردی برای دستگاه به ارمغان می آورد. در حال حاظر بسیاری از تولیدکنندگان ماشین جوجه کشی خارجی ( مانند آرکام کره ، هواباتور آمریکا یا ویکتوریای ایتالیا ) از عنصر ABS در ساخت بدنه ماشین های جوجه کشی خود استفاده میکنند. شما میتوانید پس از هر دوره جوجه کشی اقدام به شستشو و نظافت بخش داخلی این ماشین جوجه کشی نمایید.

 

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 :

 

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 :

40 تایی

خرید محصول

برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...

نام و نام خانوادگی :

شهر محل سکونت :

شماره تلفن همراه :

قیمت برای مصرف کننده

۱٫۴۵۰٫۰۰۰ تومان

قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.


ماشین جوجه کشی ایزی باتور 3
دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3
دستگاه جوجه کشی 40 تایی
نمای کلّی دستگاه
نمای کی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۳

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۳

 ۴۰ عدد

تخم مرغ

 ۱۰۰ عدد

 تخم بلدرچین

 ۱۸ عدد

 تخم بوقلمون

 ۴۰ عدد

 تخم کبک

 ۱۵ عدد

 تخم فلامینگو

 ۱۸ عدد

 تخم اردک

 ۱۸ عدد

 تخم فنچ

 ۱۰۰ عدد

 تخم قناری

 ۴۰ عدد

تخم قرقاول

 ۱۸ عدد

 تخم غاز

 ۶۰ عدد

 تخم طاووس

 ۱۵ عدد

 تخم لک لک

 ۱۰۰ عدد

 تخم کاسکو

 ۱۰۰ عدد

 تخم طوطی

 ۱۰۰ عدد

 تخم کبوتر

ظرفیت دستگاه
بررسی کامل دستگاه

بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 40 تایی ایزی باتور 3 :

درصورتیکه مایل به کسب اطلاعات کاملتر از این ماشین جوجه کشی بی نقص هستید ادامه مطلب را مطالعه فرمایید :

 

1- سیستم جدید چرخش قلطکی

دستگاه جوجه کشی 40 تایی ایزی باتور 3 به سیستم چرخش قلطکی مجهز است ؛ این سیستم که برای اولین بار در خاورمیانه ، در ماشین های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری استفاده شده شیوه جدیدی برای چرخش تخم های نطفه دار درون ماشین جوجه کشی می باشد. سیستم چرخش قلطکی ایزی باتور 3 بصورتی است که تخم های نطفه دار را بصورت 360 درجه داخل ماشین جوجه کشی به حرکت در می آورد. چرخش 360 درجه تخم های نطفه دار عملی است که در جوجه کشی طبیعی توسط مرغ مادر نیز انجام میگیرد ؛ به همین علت میتوان گفت که این نوع چرخش استانداردترین نوع حرکت تخم های نطفه دار می باشد. با این سیستم چرخش راندمان ماشین جوجه کشی حدوداً 15 الی 20 درصد افزایش می یابد.

چرخش قلطکی

مجهز به پمپ آب

2- مجهز به پمپ آب و پد سلولوزی

دستگاه جوجه کشی ایزی باور 3 به پمپ آب و پد سلولوزی مجهز است ؛ قابلیت پمپ آب این ماشین جوجه کشی مشکل پر کردن متوالی ظرف آب را به کلی از بین برده است. این وسیله وظیفه انتقال آب از یک جسم خارجی ( مانند بطری آب ) به پد سلولوزی داخل دستگاه را بر عهده دارد. پد سلولوزی نیز از قابلیت جذب آب تا ده ها برابر نسبت به حجم واقعی خود برخوردار بوده و پس از جذب این مایع ، عملیات تولید رطوبت داخل ماشین جوجه کشی انجام میپذیرد.


3- سنسور اولیه SHT نسل سوم ساخت سوئیس

این ماشین جوجه کشی به نسل سوم سنسور SHT ساخت کشور سوئیس مجهز است . جدیدترین نسل از سنسورهای کارخانه SHT دقیقتر و با کیفیت تر از نسخه های گذشته بوده و ترلانس اندازه گیری دما در آنها در رنج 0.0000001 درجه می باشد. سنسور های SHT Sensirion یکبار در کارخانه محصول کالیبره میشوند و در استفاده های مجدد نیازی به کالیبره ندارند ؛ در نتیجه استفاده کننده از دستگاه از کالیبره های مجدد بی نیاز میشود!

بهره گیری از سنسور سوئیسی

بهره گیری از سنسور ثانویه

4- استفاده از سنسور محیطی ( سنسور ثانویه )

ایزی باتور 3 به سنسور دوم ( سنسور محیطی ) LM35 مجهز است. این سنسور وظیفه کنترل دمای محیط بیرون را بر عهده دارد. سنسور محیطی این ماشین جوجه کشی باعث افزایش ضریب قدرت اندازه گیری دما شده و در نتیجه باعث افزایش کارایی کلی و راندمان دستگاه جوجه کشی میگردد. وجود سنسور محیطی در کنار سنسور اولیه ( سنسور SHT ) در ماشین جوجه کشی ایزی باتور 3 جهت اطمینان از عملکرد سنجش دما بر روی آن تعبیه شده است.


5- بهره گیری از موتور ساخت کشور مالزی

راک ایزی باتور 3 مجهز به هشت عدد غلطک متحرک و یک موتور گرداننده تخم های نطفه دار است. موتور گرداننده به این غلتک ها متصل شده و باعث چرخاندن تخم ها خواهد شد. موتور تعبیه شده این محصول ساخت کشور مالزی بوده و با سرعت بسیار بسیار کم چرخش میکند. این موتور از جنس فولاد آبدیده است که در برابر ضربات احتمالی و رطوبت بالا از موتور محافظت خواهد کرد.

همچنین این موتور دارای محافظ است که از آن در برابر نوسانات احتمالی برق محافظت میکند.

بهره گیری از موتور ساخت مالزی

دستگاه جوجه کشی با منطق فازی

6- برخورداری از تکنولوژی منطق فازی

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک ایزی باتور ۳ نیز مانند سایر دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری از تکنولوژی منطق فازی بهره می برد. این قابلیت تاثیر بسزایی در افزایش دقت و راندمان جوجه کشی دارد. فن آوری منطق فازی به تولید آهسته دما و رطوبت کمک کرده و دما و رطوبت داخل دستگاه را پیوسته با دما و رطوبت محیط بیرون مقایسه نموده و بر اساس آن به تولید گرما و رطوبت می پردازد، در این صورت تخم های درون دستگاه هیچ آسیبی نخواهند دید.


7- قابلیت اتصال به سیستم برق اضطراری

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 از قابلیت اتصال به باتری خودرو در صورت نبود برق برخوردار است. شما به کمک این قابلیت میتوانید دستگاه جوجه کشی را در صورت قطعی برق به باتری خودرو یا موتورسیکلت متصل نموده و مانع از خرابی تخم های نطفه دار در زمان های نبود برق شوید.

قابلیت تصال به باتری خودرو

بدنه مقاوم و بادوام

8- بدنه مقاوم و با دوام

بدنه این ماشین جوجه کشی از ABS صنعتی محکم بوده که در برابر ضربه مقاومت زیادی از خود نشان میدهد و با حالت کشسانی خود هر نوع ضربه ای را دفع خواهد کرد. بنابراین از این دستگاه در هر مکانی می توان استفاده کرد و به دلیل وزن سبک خود به راحتی قابل حمل می باشد.


9- کارکرد تمام اتوماتیک

کارکرد ایزی باتور 3 بصورت تمام اتوماتیک است. کافیست کاربر دما و رطوبت مناسب برای جوجه کشی از پرنده مورد نظر را وارد دستگاه کند و با تنظیم کردن روزشمار، به دستگاه اجازه جوجه کشی بدهد.

ایزی باتور ۳ به صورت خودکار دما و رطوبت مناسب جوجه کشی را تولید خواهد کرد، چرخش تخم ها را به صورت خودکار انجام خواهد داد و در زمان های مقرر پمپ آب و فن های دستگاه را روشن و خاموش خواهد کرد. این پروسه ها تماما به صورت اتوماتیک صورت خواهد گرفت و کاربر هیچ دخالتی در امر جوجه کشی نخواهد داشت.

کارکرد فول اتوماتیک

دارای گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی

10- یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 از یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردار است. همچنین حضور نمایندگان این کارخانه در اکثر استان های کشور امکان دسترسی به خدمات گارانتی و پس از فروش را آسان تر خواهد کرد.

فیلم دستگاه

دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی

گالری تصاویر محصول
گالری عکس دستگاه جوجه کشی 40 تایی 1
گالری عکس دستگاه جوجه کشی 40 تایی 2
گالری عکس دستگاه جوجه کشی 40 تایی 3

----- برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک کنید -----

با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش خرید محصول

برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

۱- تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.

۲- خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )

۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا را کلیک کنید


دلایل اعتماد به ما

» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است

» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است

» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد

ادامه مطلب ...


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه

جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.


دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...

مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد و ساماندهی
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی