چرا ماشین جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری قیمت بالاتری دارد؟

بسیاری از افراد در زمان مراجعه به بازار برای خرید با مواجه شدن با کالاهای با قیمت های متفاوت سردرگم شده و در تصمیم گیری با خطا مواجه می شوند. در مورد دستگاه های جوجه کشی نیز همین مساله وجود دارد و با وجود دستگاه های با قیمت های متفاوت باید بتوانید تصمیم درست در خرید دستگاه را بگیرید.
همه ما می دانیم که استفاده از مواد اولیه گران قیمت باعث افزایش هزینه های تولید و بهای تمام شده کالا می شوند. این مساله در مورد دستگاه های جوجه کشی نیز صادق است و استفاده از قطعات باکیفیت در ساخت این دستگاه ها منجر به افزایش بهای تمام شده آن ها می شود.

اکثر افراد در خرید دستگاه های جوجه کشی فقط به ظرفیت و قیمت دستگاه توجه می کنند. برای مثال در بازار دستگاه های جوجه کشی ، ارزانترین دستگاه جوجه کشی ( ایزی باتور 5 ) 360 هزار تومان ، یا ایزی باتور 6 با ظرفیت 12 عدد دارای قیمت 530 هزار تومان است در حالی که دستگاه جوجه کشی 12 عددی یک شرکت ایرانی دیگر با قیمت حدود 320 هزارتومان به فروش می رسد. در این نوشتار قصد داریم دلیل وجود این اختلاف قیمت دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری را بررسی کنیم.
چرا دستگاه های جوجه کشی اسکندری گران هستند؟
این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که هیچ چیز بی دلیل گران و هیچ چیز بی دلیل ارزان نیست. دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری با استفاده از قطعات مرغوب داخلی و خارجی ساخته می شوند که باعث افزایش کیفیت و راندمان دستگاه های این کارخانه و همچنین قیمت های آن ها می شود. این قطعات دارای برند ، جنس ، عملکرد و البته قیمت بالایی هستند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

کیفیت ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری

در ساخت ماشین های جوجه درآوری گروه صنعتی اسکندری از قطعات شناسنامه دار و با برند معتبر استفاده می شود. سرآمد این قطعات سنسور فوق العاده قدرتمند SHT SENSIRION ساخت کشور سوئیس است که با استفاده از آن ها نیازی به کالیبره شدن مجدد نیست. این سنسورها حساسیت بسیار بالایی به دما و رطوبت دارند و به همین دلیل در صنایع بیمارستانی و دفاعی نیز از آن ها استفاده می شود. سنسورهای SHT در بازارهای جهانی 22 دلار قیمت دارند. در حالی که در ساخت انکوباتورهای رقیب از سنسورهای LM35 یا NTC استفاده می شود که پس از چند دوره جوجه کشی از کالیبره خارج می شوند و تنها چند سنت قیمت دارند.

موتورهای EIG نیز که به صورت انحصاری با سفارش گروه صنعتی اسکندری در مالزی طراحی و ساخته می شوند از دیگر قطعات شناسنامه دار و بسیار باکیفیت به کار رفته در ساخت این انکوباتورها هستند. همانطور که می دانید تخم های نطفه دار باید هر روز باید هر 4 تا 6 ساعت یک بار چرخیده شوند. برای این منظور ، موتورهای EIG با ظرافت و به صورت بسیار آهسته حرکت می کنند. فعالیت این موتورها به قدری با ظرافت و آهسته است که مشاهده آن بدون چشم مسلح امکان پذیر نیست. این موتورها به هیچ عنوان خطر آتش سوزی ندارند.
همچنین دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری به قابلیت های مهمی چون سیستم ستر و هچر همزمان ، سیستم سخنگوی جوجه کشی ، بدنه پی وی سی و ... مجهز می باشد و تمامی این موارد بر قیمت تمام شده کالا تاثیرگذار هستند. به همین علت است که دستگاه های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری نسبت به سایر ماشین های جوجه کشی ایرانی گرانتر هستند.

برند قطعات استفاده شده در انکوباتورهای EIG

پیج اینستاگرام
گروه صنعتی اسکندری