کانال تلگرام
گروه صنعتی اسکندری

بررسی دستگاه جوجه کشی فاخته (مرجع کامل)

بروز شده در : ۱۳۹۹٫۰۲٫۱۰

خوشبختانه امروزه در سطح جهان شاهد رشد روز افزون علم و صنعت در زمینه ی تولید ماشین آلات صنعتی و نیمه صنعتی می باشیم که به خاطر رقابت هایی که در کل جهان انجام می شود روز به روز تنوع و پیچیدگی هایی خاصی از آن ها آشکار می گردد.

قابل ذکر است که دیگر مردم جامعه همچون گذشته از سطح آگاهی کمی برخوردار نیستند که به راحتی برای خرید یک ماشین جوجه کشی گران قیمت مبلغ هنگفتی را بی چون و چرا تقدیم تولید کننده نمایند. برعکس علاقمندند که تمام اطلاعات و جزئیات ماشین جوجه کشی یا هر وسیله ای را که خریداری می کنند به صورت دقیق و واضح مورد کنکاش و بررسی قرا داده و بعدا اقدام به تهیه ی آن نمایند.

در این مقاله در نظر داریم صرفا جهت اطلاع رسانی و به دور از هر شاعبه ذهنی، با نقد و پردازش مزایا و معایب ماشین جوجه کشی گروه طیوران صنعت فاخته را بررسی کنیم تا شما عزیزان را در خرید بهترین نوع دستگاه جوجه کشی یاری رسانیم امید است که با خواندن مطالب ذکر شده نقش تاثیرگذاری در خرید شما داشته باشیم.

گروه طیوران صنعت فاخته

گروه ماشین سازی طیوران صنعت فاخته به صورت رسمی و شناخته شده در سرتاسر ایران آغاز نمود و تا کنون در این زمینه موفق عمل کرده است، این شرکت با استفاده از قطعات با کیفیت در ساخت دستگاه های جوجه کشی انجام داد، باعث شد تا خیلی سریع در بین کاربران صاحب اسم و رسم شده و همین محبوبیت هم متقابلا باعث بالا رفتن روحیه تیمی این گروه سازنده شد تا در عرصه ی تولید دستگاه های قدرتمند به صورت جدی فعالیت خود را ادامه دهد.

دستگاه جوجه کشی فاخته

« دستگاه جوجه کشی فاخته »

بررسی بدنه دستگاه جوجه کشی فاخته

بدنه ی این دستگاه از جنس پی وی سی بوده مستحکم و بادوام می باشد.

بدنه فاخته

« بدنه دستگاه جوجه کشی فاخته »

بررسی سنسور جوجه کشی فاخته

شرکت صنعتی فاخته در ساخت ماشین های خود از سنسور معروف سوئیسی SHT استفاده کرده است. در حقیقت حسگر SHT sensorion می تواند به صورت دقیق تغییرات دمایی و رطوبتی را اندازه گیری نموده و تلرانس متعادلی را بر روی نطفه ها اعمال کند. شرکت های معروفی در سطح جهان از این سنسور فوق العاده در ساخت ماشین آلات خود استفاده می کنند.

سنسور فاخته

« سنسور فاخته »

بررسی برد جوجه کشی فاخته

در این دستگاه ها بیشتر از برد میکروکنترلر و سیستم پردازنده ی CPU استفاده شده که به صورت هوشمند اجرا می گردد. این سیستم یکی از نقاط قوت ماشین های جوجه کشی امروزی به شمار میرود.

برد فاخته

« برد فاخته »

بررسی سیستم چرخش فاخته

شرکت فاخته برای گردش تخم های خود از موتور حرفه ای استفاده نموده که طبیعتاً مزیت بالایی نسبت به آن دارد و یکی از مهم ترین کارکردهای جوجه کشی ست، موتور می تواند قدرت زیادی را به دستگاه انتقال دهند و به همان اندازه هم در برابر ضربات سنگین و متعدد استحکام داشته باشد، همچنین شرکت صنعتی طیوران فاخته در ساخت راک و شانه های خود از با کیفیت ترین عناصر استفاده کرده است که تا حدود قابل ملاحظه ای در برابر صدمات مقاوم است.

چرخش فاخته

« چرخش فاخته »

بررسی سیستم سخنگو فاخته

این سیستم به صورت کاملا اتوماتیک مراحل تنظیمات دستگاه، خارج شدن تنظیمات دمایی یا رطوبتی را از حالت استاندارد و اخطار در هنگام تخلیه شدن مخزن آب را به گوش کاربر می رساند و هشدار می دهد.

سیستم صونی فاخته

« سیستم سخنگوی فاخته »

بررسی کیفیت فن های به کار رفته در ماشین های جوجه کشی فاخته

این فن ها دارای قابلیت خنک کنندگی دائم می باشند و بهترین روش برای نرمال کردن فضای داخلی دستگاه هستند.

بررسی موتورماشین های جوجه کشی فاخته

شرکت فاخته برای راه اندازی دستگاه های خود از موتور حرفه ای استفاده کرده که از قدرت و کیفیت مناسب برخوردار است.

ظرفیت ماشین های جوجه کشی فاخته

محصولات و ماشین آلات فاخته دارای گنجایش مختلف بوده و سیستمی که در آن ها به کار برده شده از خاصیت اتوماتیک بودن بهره گیری کرده است.

ظرفیت فاخته

« ظرفیت متنوع دستگاه های جوجه کشی فاخته »

پیج اینستاگرام
گروه صنعتی اسکندری