کانال تلگرام
گروه صنعتی اسکندری

معرفی خصوصیات و ویژگی های بارز دماسنج تستو Testo

نوشته شده در : ۱۳۹۹٫۰۸٫۲۹

دماسنج تستو از نمونه دماسنج های معروف و بسیار با کیفیت ایست که از آن در بسیاری از صنایع و عملیات مورد استفاده قرار میگیرد. این حسگر قابلیت سنجش دما و رطوبت محیط را داشته و محصولی از کشور آلمان می باشد. از عللی که دماسنج Testo را در سطح جهانی معروف کرده میتوان به میزان دقت بسیار بالای آن درتشخیص دما و رطوبت و خطای بسیار کم آن می باشد. اگر شما نیز برای تشخیص دمای محیط های حساس خود نیاز به دماسنج دارید ما دماسنج و رطوبت سنج با برند تستو را به شما پیشنهاد میدهیم. در ادامه شما را با خصوصیات این حسگر آشنا خواهیم کرد.

دماسنج تستو

« دماسنج تستو »

موارد استفاده از دماسنج

اگر شما دارای سالن پرورش قارچ هستید ، یا اگر در زمینه پرورش انواع گل و گیاه فعالیت میکنید و یا درصورتی که پرورش دهنده دام و طیور هستید و با سیستم های جوجه کشی سر و کار دارید حتماً و حتماً به یک دماسنج و رطوبت سنج جرفه ای نیاز خواهید داشت. چرا که سبزیجات و میوه ها در دما و رطوبت خاصی بالاترین میزان رشد را خواهند داشت و دما و طوبت سالن باید پیوسته کنترل شود ؛ همچنین محصولات لبنی و پروتئینی نیز در دماهای بخصوصی سالم می مانند و شما باید این دما را بصورت پیوسته کنترل کنید.

بالاترین میزان اهمیت استفاده از دماسنج های تستو بررسی عملکرد ماشین های جوجه کشی است ؛ چرا که شما بهتر است که برای اطمینان از صحت عملکرد سنسور دستگاه جوجه کشی خود باید از دماسنج های دقیق و با کیفیت استفاده کنید. همچنین بهتر است تا در فصول سرد سال بصورت دقیق دمای محیط اطراف را مورد سنجش قرار دهید. بدین منظور میتوانید از دماسنج های شرکت تستو استفاده کنید. برند Testo یکی از دماسنج های مطرح بوده و میتواند به شما کمک کند.

در برخی از زمان ها سنسور دستگاه جوجه کشی بصورت دقیق کار نمیکند ؛ این مورد بلخصوص در دستگاه های جوجه کشی دست ساز بیشتر خودنمایی میکند. به همین علت برای جلوگیری از اتلاف تخم های نطفه دار باید به کمک دماسنج تستو هر چند ساعت یکبار دمای محیط محفظه دستگاه را مورد بازبینی قرار دهید.

معرفی دماسنج تستو

« معرفی دماسنج تستو »

چرا پیشنهاد ما استفاده از حسگر برند تستو است؟

در بازار دماسنج ها و رطوبت سنج های زیادی وجود دارند که تکیه به دقت و عملکرد آنها مشکل است! ما در زیر خصوصیات بارز دماسنج های تستو را برایتان ذکر خواهیم کرد تا آگاهانه تر نسبت به خرید تصمیم بگیرید.

  • دماسنج های تستو قادرند تا بطور همزمان دما و رطوبت محیط را بسنجند. به همین علت با خرید یک دماسنج تستو میتوانید هم دما و هم رطوبت را بسنجید و در هزینه های خود صرفه جویی بعمل آورید.

  • دماسنج های تستو ضریب خطای ناچیزی دارند. ظریب خطای این سنسورها در حدود ۰٫۱± درجه سانتیگراد است ؛ این در حالیست که سایر دماسنج ها تا ۵± درجه سانتی گراد خطا دارند.

  • دقت اندازه گیری رطوبت در این دماسنج ها بسیار دقیق بوده و ترلانس خطای آنها ۳± است. این ترلانس در رطوبت سنج های سایر شرکت ها از ده درصد نیز فراتر میرود.

  • نوع گرانقیمت این ابزار از قابلیت اتصال گوشی تلفن همراه برخوردار است. بدین صورت که شما میتوانید نرم افزار Testo را در گوشی خود نصب کنید و بصورت لحظه ای مقدار دما و رطوبت محیط را آنالیز کنید.

  • با توجه به دقت بسیار بالای این سنسور در تشخیص دما و رطوبت ، از آن برای کالیبره کردن سایر سنسورها و دماسنج ها استفاده میشود.

  • ساختار این سنسور از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت ساخته شده و در برابر تغییرات شدید دمایی و رطوبتی بسیار مقاوم خواهد بود.

ویدیوی دلایل استفاده از دماسنج تستو

در ویدیوی زیر کارشناسان فنی گروه صنعتی اسکندری در مورد چرایی استفاده از دماسنج های تستو را برای شما بازگو میکنند که امیدواریم برای شما مفید باشد :

« استفاده از دماسنج تستو »

پیج اینستاگرام
گروه صنعتی اسکندری