کانال تلگرام
گروه صنعتی اسکندری

خرید محصولات جوجه کشی در افغانستان

نوشته شده در : ۱۳۹۹٫۰۷٫۱۰

در کشور افغانستان افراد زیادی از جامعه در حیطه زراعت فعالیت کرده و از طریق کشاورزی کسب درآمد میکنند. میتوان گفت صنعت مرغداری در افغانستان از نمونه صنایع نوپا بوده و کارآفرین میتواند تا پرورش مرغ خانگی و یا پرورش طیور مانند بلدرچین ، بوقلمون ، غاز ، اردک ، مرغ لاری و... به منبع خوبی از درآمد دست یابد.

بدلیل نبود تولید کننده ی معتبر در کشور افغانستان اغلب شهروندان این کشور در زمان خرید دستگاه جوجه کشی به مشکل برخورد میکنند. البته چندین سالن پرورش طیور و مرغداری مجهز به دستگاه های جوجه کشی صنعتی در شهرها و ولایت های افغانستان وجود دارد ؛ اما خرید این دستگاه ها اولاً بدلیل ساختار صنعتی خود هزینه بر بوده ؛ ثانیاً این نوع محصولات پاسخگوی کاربران علاقه مند به دستگاه های جوجه کشی خانگی نیست. گروه صنعتی اسکندری تولیدکننده انواع دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی برای تامین نیاز افغانستانی های عزیز اعلام آمادگی کرده و میتواند نیازهای آنها را به نحو احسنت پوشش دهد. در این مطلب میخواهیم شما افغانستانی های عزیز را در رابطه با نحوه خرید دستگاه جوجه کشی در کشور افغانستان آشنا کنیم.

خرید دستگاه جوجه کشی از افغاستان

« خرید دستگاه جوجه کشی از افغاستان »

روش تغذیه جوجه های یکروزه در ساعات اولیه

امروزه بدلیل رو به جلو بودن و پیشرفت تکنولوژی صنعت مرغداری نیز دچار تحولات زیادی شده است. از نمونه پیشرفت هایی که در این صنعت حاصل شده میتوان به تولید انواع ماشین جوجه کشی اتوماتیک اشاره کرد. این محصولات در ظرفیت های مختلفی از ۱۲ تایی « خانگی » تا ۲۰۱۶ تایی « صنعتی » تولید شده و ظرفیت مورد نیاز طیف وسیعی از علاقه مندان به صنعت جوجه کشی را پوشش میدهد. البته ماشین آلات جوجه کشی شترمرغی جدا از این محصولات بوده و به نوبه خود دارای ظرفیت های متفاوتی می باشند. در وبسایت رسمی گروه صنعتی مشخصات فنی ، فیلم ، عکس ، قیمت و تفاوت های هر کدام از محصولات در صفحات مربوطه ذکر شده اند و شما میتوانید با مشاهده آنها و بسته به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کرده و اقدام به خرید کنید.

قیمت دستگاه های جوجه کشی برای افغانستان چقدر است ؟

قیمت دستگاه جوجه کشی با توجه به ظرفیت آنها تعیین گردیده و با توجه به کاربرد آنها متفاوت است و خریدار باید با توجه به نوع استفاده خود یکی را انتخاب کند. قیمت دستگاه ها در بخش های مختص به خود درج شده و به آسانی با بررسی نرخ دلار بازار آزاد و تبدیل ریال به دلار و یا افغانی قابل تهیه می باشد.

روش خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان

عموماً دستگاه های جوجه کشی پس از خرید افغانستانی های عزیز به باربری های شهر تهران - واقع در شوش ارسال شده و پس از آن خریدار برای انتقال آن به شهر افغانستان اقدام میکند. جهت انتقال محصول نیز باربری هایی واقع در شوش مستقر هستند که تخصص آنها نقل و انتقال آن برای شهرهای مختلف افغانستان مانند کابل و هرات می باشد. برای خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان میتوانید با کارشناسان فروش که شماره آنها در قسمت تماس با ما قید شده تماس حاصل کنید تا راهنمایی های کامل را برای شما انجام دهند.

روش پرداخت هزینه ماشین جوجه کشی از افغانستان

خریداران محصولات جوجه کشی از افغانستان میتوانند با تماس با ما شماره حساب ها را دریافت کرده و پس از آن از طریق بانک ملی ایران در شهرهای کابل و یا هرات  مبلغ را واریز نمایند. لازم به توضیح است که دستگاه خریداری شده بصورت بسته بندی چند لایه و بسیار ایمن شده و از طریق باربری های معتبر به افغانستان فرستاده میشود.

مرغداری گوشتی در افغانستان

« مرغداری گوشتی در افغانستان »

درصورتیکه از اطلاعات و مهارت در زمینه جوجه کشی برخوردار نیستید باید بدانید که در کنار ماشین های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری سی دی و کتابچه آموزش جوجه کشی و استفاده از دستگاه گنجانده شده است و با توجه به فارسی زبان بودن افغانستانی های عزیز ، مشکلی در روند استفاده و کارکرد دستگاه پیش نخواهد آمد. در پکیج جوجه کشی ارسال شده همراه دستگاه نکات اساسی اعم از انتخاب تخم نطفه دار ، جیره غذایی مناسب ، محیط جوجه کشی ، آموزش کار با دستگاه جوجه کشی ، آموزش تغذیه جوجه ها پس از تولد و ... گنجانده شده است.

پیج اینستاگرام
گروه صنعتی اسکندری