کانال تلگرام
گروه صنعتی اسکندری

بررسی بهترین مارک و برند کره گیر

نوشته شده در : ۱۳۹۹٫۰۸٫۲۵

کره گیر وسیله ای است که در مدت زمانی بسیار کوتاه میتواند چربی ماست را از آن جدا کرده و دو محصول دوغ و کره طبیعی تولید کند. از این محصول معمولاً در مکان هایی مانند فروشگاه ها ، لبنیاتی ها ، کارگاه های محصولات لبنی ، دامداری ها ، روستاها و... استفاده میشود. کره گیر ها در تنوع بالا زن و پایین زن ساخته شده و هر کدام از آنها دارای خصوصیات منحصر به فرد هستند. از لحاظ ظرفیت نیز کره گیرها به دو دسته خانگی و صنعتی تقسیم بندی شده و هر کدام از آنها از توانایی تولید میزانی کره را دارا می باشند.

بهترین مارک کره گیر

« بهترین مارک کره گیر »

میزان فروش بالا و مصرف کنندگان بیشمار محصولات لبنی باعث شده تا شرکت های مختلفی وارد عرصه تولید لوازم و تجهیزات لبنی شوند. با افرایش تعداد سازندگان دستگاه های کره گیری تعداد زیادی از تولیدکنندگان زیر پله ای اقدام به ساخت دستگاه کره گیر میکنند. محصولات این افراد فاقد کیفیت و استانداردهای لازم بوده و از راندمان مناسبی برخوردار نمی باشد ؛ چرا که این افراد تجربه کمتری در این زمینه دارند و از سمت دیگر بدلیل نوپا بودن آزمون خطاهایی را برای تولید یک جنس مرغوب انجام نداده اند. همین امر سبب میشود تا این کارگاه ها برای افزایش میزان سود خود از قطعات کم کیفیت استفاده کنند و تنها فروش مقطعی مد نظر آنها گرفته میشود.

نکات خرید بهترین کره گیر

در هنگام خرید دستگاه کره گیر باید مواردی را که در زیر آنها را توضیح داده ایم در نظر بگیرید :

۱- بدنه محصول

یکی از اساسی ترین موارد تعیین کننده کیفیت در دستگاه های کره ساز جنس بدنه می باشد ؛ چرا که بدنه محصول دائماً با مایعات در تماس بوده و ممکن است دچار زنگ زدگی شود. باید به این مورد نیز توجه داشت که مواد لبنی نیز بسیار حساس بوده و تحت تاثیر آلودگی سریعاً فاسد میشوند.

بدنه و درب کره گیر

« بهترین مارک کره گیر »

۲- قطعات داخلی

قطعات داخلی استفاده شده در ساخت کره گیر با طول عمر کلی محصول رابطه مستقیم دارد ؛ بعنوان نمونه اگر موتور کره گیر از نوع ارزان قیمت انتخاب شود در صورت استفاده های مکرر باعث سوختگی آن میشود. بنابرین میتوان گفت که دومین الویت یک دستگاه کره گیر با کیفیت موتور به کار رفته در ساخت آن می باشد.

لازم به ذکر است که بدلیل رعایت مسائل بهداشتی استفاده کننده از محصول موظف است تا بعد از هر دوره کره گیری دستگاه را مورد شستشو قرار دهد. در این میان اگر در هنگام طراحی موقعیت مناسبی برای نصب موتور در نظر گرفته نشود ممکن است در مدت زمان کوتاهی موتور بدلیل آبدیدگی دچار سوختگی شود. پیشنهاد ما این است که حتما باید دستگاهی انتخاب کنید که موتور آن در جای مطمئنی نصب شود تا هزینه سنگینی برایتان ایجاد نشود.

 

۳- گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی یکی از مواردی است که باید در مواقع خرید هر دستگاهی بدان توجه شود. در واقع وجود گارانتی در یک محصول بیانگر اعتبار شرکت سازنده محصول است. از این رو در صورتیکه میزان مدت زمان گارانتی کوتاه باشد میتوان در کیفیت محصول ترید داشت ؛ اما در صورتی که شرکت سازنده محصول ساخت خود را با مدت زمان طولانی گارانتی کند و به آن خدمات پس از فروش ارائه دهد میتوان با اطمینان بیشتری نسبت به خرید اقدام کرد.

کره گیر بدنه استیل

« کره گیر بدنه استیل »

گروه صنعتی اسکندری

گروه صنعتی اسکندری از بزرگترین تولیدکنندگان انواع لوازم و تجهیزات لبنی در ایران می باشد. این کارخانه با تجربه ای نزدیک به سه دهه توانسته محصولات متنوع و با کیفیتی را تولید و عرضه کند. کره ساز های ساخت کارخانه در دو مدل بالازن و پایین زن بوده و در انواع ظرفیت های خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی تولید و عرضه میشوند. به همین علت خریدار میتواند به سادگی و با هر بودجه ای که در اختیار دارد بهترین ظرفیت را برای خود انتخاب کند.

بدنه کره گیرهای خانگی اسکندری از نوع آلومینیوم بوده و در تنوع های بزرگتر از جنس استیل می باشند. در ساختار این بدنه ها به هیچ وجه تحت تاثیر آب و مواد مایع لبنی دچار زنگ زدگی نمیشوند. البته علاوه بر بدنه درب و مخزن این محصولات نیز از آلومینیوم و یا استیل تشکیل شده اند و همین موضوع سبب میشود تا کاربر بتواند به سادگی بعد از کره سازی نسبت به شستشوی محفظه دستگاه اقدام کند.

گروه صنعتی اسکندری در دستگاه های کره گیر خود با توجه به ظرفیت آن موتورهای مختلفی برای آنها استفاده میکند. برای نمونه در کره گیرهای نوع خانگی و نیمه صنعتی از موتورهای الکتروژن برای ساخت دستگاه استفاده شده و در محصولات با ظرفیت های بالاتر از موتورهای قوی تر برای ساخت دستگاه استفاده شده است. بهتر است بدانید که برای به حداقل رساندن خطر سوختگی موتور ، گروه صنعتی اسکندری با استفاده از سیستم تسمه و فولی توانسته است در دستگاه های کره گیر صنعتی موتور را به قسمت امنی قرار دهد تا احتمال سوختگی آن به واسطه نشت مواد به صفر برسد. در مدل های پایین زن هر دو موتور و همزن در قسمت پایین محصول قرار گرفته اند. در تنوع بالا زن نیز موتور در قسمت درب نصب شده که بطور کل بدلیل قرارگیری محل مناسب احتمال خرابی نزدیک به صفر می باشد. در این نوع کره گیرها خریدار میتواند درب را برداشته و بدنه را به سادگی شستشو دهد.

تمامی محصولات کره گیری اسکندری دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش معبر برخوردار می باشد. این بدان معنیست که کارخانه تضمین میکند که در صورت بروز هرگونه مشکل بصورت کاملاً رایگان نسبت به تعمیر دستگاه اقدام کند و تا ده سال قطعات و لوازم یدکی را به مشتری تقدیم کند.

پیج اینستاگرام
گروه صنعتی اسکندری