کانال تلگرام
گروه صنعتی اسکندری

بهترین و بزرگترین سازنده دستگاه جوجه کشی

نوشته شده در : ۱۳۹۹٫۰۸٫۲۰

گروه صنعتی اسکندری از سال ۱۳۷۲ با هدف تولید انواع ماشین آلات دام و طیور شروع به فعالیت کرده و بعد از گذشت سه دهه به بزرگترین سازنده و تولیدکننده انواع دستگاه جوجه کشی در ایران تبدیل شده است. از نمونه تولیدات این کارخانه میتوان به انواع ماشین آلات جوجه کشی خانگی و صنعتی اشاره کرد.

دستگاه های جوجه کشی خانگی این شرکت با برند ایزی باتور شناخته شده و با نام ایزی باتور ۱ تا ۶ نامگذاری شده است. این نوع محصولات عملکردی دقیق داشته و برای دوستداران جوجه کشی در منزل طراحی و ساخته شده است. دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور 5 ارزان قیمت ترین محصول جوجه کشی حال حاظر بوده و نوع حرفه ای آن یعنی ایزی باتور 6 برای جوجه گیری از تخم پرندگان زینتی بهینه شده است.

ایزی باتور 5 و 6

« ایزی باتور 5 و 6 »

ماشین های جوجه کشی صنعتی اسکندری محصولاتی بسیار با کیفیت بوده و با دستگاه های جوجه کشی موجود در بازار بسیار متفاوت می باشند. این محصولات دارای بدنه PVC یکپارچه بوده و دوام بسیار بالایی در مقابل خط و خش و ظربه دارند. شاسی های این محصولات نیز از جنس آلومینیوم بوده و استحکام بسیار زیادی دارند. از سایر خصوصیات ماشین آلات جوجه کشی صنعتی اسکندری میتوان به شانه های همه کاره ، قابلیت ستر و هچر همزمان ، برد جوجه کشی کاملا هوشمند اشاره کرد.

سوپرمینیاتور 126 و 504 تایی

« سوپرمینیاتور 126 و 504 تایی »

از دیگر تولیدات ماشین سازی اسکندری میتوان به نسل جدید دستگاه های جوجه کشی « سری دُرنا » اشاره کرد. این دستگاه ها متفاوت تر از دستگاه های جوجه کشی سوپرمینیاتور طراحی شده و از کیفیت ساخت و راندمان بالاتری برخوردار است. محصول نامبرده دارای امکاناتی خون سیستم رطوبت ساز داخلی ، سیستم دقیق کنترل دما و رطوبت و چرخش ، بدنه شکیل و حرفه ای و ... بوده و میتواند بدترین سلایق را به خود جلب کند.

سری درنا

« سری درنا »

گروه صنعتی اسکندری در مرکز استان آذربایجان غربی - شهر ارومیه واقع شده و با کشورهای ترکیه ، آذربایجان ، عراق ، ارمنستان همسایگی دارد. از میان کشورهای نامبرده ترکیه بعنوان کشوری پیشرفته دارای اهمیت بوده و شهر اورمیه در ۵۰ کیلومتری این کشور قرار گرفته است. این شرایط باعث ایجاد روابط تجاری میان گروه صنعتی اسکندری با کشور ترکیه شده و شرایط بسیار مناسبی را برای کارخانه بوجود آورده است. هزینه تولید قطعات پلاستیکی مانند PVC و ABS در ایران بسیار کم بوده و این موضوع باعث گردیده تا قیمت محصولات کارخانه نسبت به نمونه های تولیدی ترکیه پایین تر انجام شود. به همین علت بخش قابل توجهی از تولیدات شرکت به کشور ترکیه نیز صادر میگردد. علاوه بر این موضوع کیفیت ساخت بالا در کنار قیمت رقابتی محصولات باعث شده تا صادرات محصولات بصورت مستمر به کشورهایی نظیر امارات ، عراق ، باکو ، افغانستان و... انجام گیرد.

وجود خدمات پس از فروش یکی از موضوعات مهم و مورد توجه مدیران کارخانه گروه صنعتی اسکندری بوده و این شرکت توانسته است تا درصد رضایت بی سابقه ای را برای خود کسب کند.

برای مشاهده انواع تولیدات کارخانه میتوانید به این بخش مراجعه کنید

پیج اینستاگرام
گروه صنعتی اسکندری