کانال تلگرام
گروه صنعتی اسکندری

دستگاه جوجه کشی برای افراد مبتدی

نوشته شده در : ۱۳۹۹٫۰۸٫۱۹

عموماً دستگاه های جوجه کشی در طرح ها و امکانات گوناگونی در بازار عرضه میشوند ؛ غالب این محصولات بصورتی طراحی شده اند که هر فردی با هر سطح دانشی بتواند از آنها استفاده کند. با این حال برخی از محصولات جوجه کشی به گونه ای طراحی شده اند که مبتدی ترین افراد نیز بتوانند از آنها استفاده کنند. در این مطلب ما به شما محصولات جوجه کشی که استفاده آنها برای افراد مبتدی و بدون تجربه مناسب است را معرفی خواهیم کرد.

دستگاه جوجه کشی افراد مبتدی

« دستگاه جوجه کشی افراد مبتدی »

دستگاه های جوجه کشی برای افراد مبتدی

الف : ایزی باتور ۱

ماشین جوجه کشی ۴۸ تایی ایزی باتور یک یکی از محصولات قدرتمندیست که میتواند توسط افراد مبتدی مورد استفاده قرار گیرد. این محصول از قابلیت جوجه کشی از تخم نطفه دار انواع پرندگان اهلی و وحشی برخوردار بوده و به راحتی میتواند در منزل نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ایزی باتور ۱ بصورت اتوماتیک طراحی شده و از قابلیت هایی چون سیستم انتخاب نوع پرنده ، سنسور SHT ، چرخش اتوماتیک ، بدنه ی ABS و ... مجهز شده است. این محصول از توانایی جوجه کشی از ۴۸ عدد تخم نطفه دار با سایز متوسط ، ۱۲۰ عدد تخم ریز و ۲۰ عدد تخم درشت بخوردار می باشند.

دلیل پیشنهاد این محصول برای افراد مبتدی این است که کارخانه سازنده محصول سیستم انتخاب پرنده را بر روی آن پیاده سازی کرده است. به کمک سیستم انتخاب پرنده فرد بدون داشتن هیچ گونه اطلاعات فنی در رابطه با میزان دما ، رطوبت و اکسیژن پرنده ی مورده نظر و فقط با زدن یک دکمه می تواند به راحتی از پرنده ی مورد دلخواه خود جوجه کشی کند. بعنوان نمونه درصورتیکه فرد دارای تخم نطفه دار مرغ باشد به آسانی و با فشردن یک دکمه میتواند تمامی تنظیماتی که برای جوجه کشی از تخم مرغ مناسب است را بر روی دستگاه اعمال کند. نام پرندگان اصلی مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، غاز ، اردک و... بر روی برد دستگاه وجود داشته و کافیست برای جوجه کشی از هر کدام آنها دکمه مربوطه فشرده شود! سپس سنسور فوق العاده دقیق دستگاه شروع به تنظیم دما و رطوبت دستگاه میکند و بدلیل اینکه برد این محصول کاملا هوشمند است ، به محض دریافت اطلاعات و هشدارها به صورت اتوماتیک و تخصصی بهترین عملکرد را برای جوجه کشی فراهم می نماید.

بدلیل وجود بدنه ABS محصول قادر است تا در مقابل ضربه های بسیار شدید دوام بیاورد و یا در مقابل رطوبت دچار پوسیدگی نگردد.

با توجه به احتمال وجود قطعی برق کارخانه سازنده محصول در کنار دستگاه انبرهای اتصال به باتری نیز قرار داده است ؛ این ابرها در زمان نبود برق کاربرد داشته و شما میتوانید محصول را به باتری خودرو و یا موتورسیکلت متصل نمایید.

ایزی باتور ۱

« ایزی باتور ۱ »

ب : ایزی باتور ۲

ایزی باتور ۲ در واقع نمونه بزرگ شده و ارتقاء یافته ایزی باتور ۱ است و دارای ظرفیت دوبرابری نسبت به نوع قبلی خود می باشد. این محصول که در بازار با نام دستگاه جوجه کشی ۹۶ تایی نیز شناخته میشود دارای امکانات مشابه نسل قبل خود بوده و از قابلیت هایی همچون سیستم انتخاب پرنده ، سنسور سوئیسی SHT ، بدنه ABS و... می باشد.

این دستگاه ها مجهز به شانه های شاخکی هستند و در سه سایز مختلف برای خریدران تحویل داده میشوند. ظرفیت قرار گیری تخم های متوسط در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲ به میزان ۹۶ عدد ، تخم های ریز ۲۴۰ عدد و تخم های درشت ۴۰ عدد می باشد.

سنسور استفاده شده در ساخت دستگاه ایزی باتور ۲ همانند نوع قبلی خود از نوع SHT است. این سنسور عملکرد بسیار دقیقی داشته و راندمان نهایی دستگاه را به بالای ۹۰ درصد میرساند. سنسور مذکور نیازی به کالیبره شدن نداشته و تنها یکبار در کارخانه سازنده کالیبره میشود.

دقت کنید که این محصول نیز مجهز به سیستم انتخاب پرنده است و شما میتوانید تنها با فشردن یک دکمه تنظیمات کل فرایند جوجه کشی را بر روی دستگاه اعمال کنید.

ایزی باتور ۲

« ایزی باتور ۲ »

دستگاه های جوجه کشی معرفی شده هر دو از یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش معتبر برخوردار می باشند ؛ بنابرین بهترین انتخاب برای افراد آماتور و مبتدی هستند. پیشنهاد میشود تا خود با مقایسه دو محصول نامبرده اقدام به سفارش یکی از آنها نمایید. در زیر میتوانید بر روی محصولات معرفی شده کلیک کرده واطلاعات کامل تری کسب کنید.

سخن نهایی

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۱
دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲
پیج اینستاگرام
گروه صنعتی اسکندری