کانال تلگرام
گروه صنعتی اسکندری

جوجه کشی از انواع پرندگان زینتی و گرانقیمت

آیا تابحال به این فکر کرده اید که از پرنده زینتی که در منزل نگهداری میکنید جوجه کشی کنید ؟

بسیاری از ما به داشتن پرندگان خانگی و زینتی علاقه مندیم و از ایجاد ارتباط با آنها لذت میبریم. همانطوری که نگهداری از این نوع پرندگان منطبق بر اصول خاص خود است، جوجه آوری از آنان نیز فرآیندی حساس و بسیار دقیق است.

تیم تحقیقاتی گروه صنعتی اسکندری پس از ماه ها تحقیق بر روی پرندگان گران قیمت و زینتی  مانند مرغ عشق ،انواع طوطی ، مرغ مینا ،پرنده بهشتی ، قناری ، فنچ ، چکاوک ، انواع سهره ، و ... و بررسی روند تولیدمثل این پرندگان ، دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 ( نسخه ی حرفه ای ) را طراحی و پس از بارها و بارها آزمایش و تست به تولید انبوه رسانده است.

باتوجه به اینکه در طول فرآیند جوجه کشی از پرندگان زینتی، کوچکترین اشتباه در محاسبه ی دما ، رطوبت ، مدت زمان هچر و ستر و .... باعث مرگ تخم های نطفه دار داخل دستگاه و یا عدم رشد کافی جنین میشود ، مهندسین بخش R&D  کارخانه گروه صنعتی اسکندری در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 ، از سنسور دما و رطوبت SHT ساخت سوئیس استفاده کرده اند (که جز گران قیمت ترین سنسور های موجود در سطح جهان میباشد) و کوچکترین تغییرات دما و رطوبت داخل دستگاه را شناسایی کرده و به برد هوشمند دستگاه مخابره می نماید که تغییرات لازم برای بهبود شرایط داخل دستگاه سریعا اعمال شود.لازم به ذکر است که در این دستگاه از ترموستات فازی با تاثیر دمای محیط استفاده شده است که به همین سبب یک دماسنج محیطی نیز بر روی دستگاه قرار گرفته است.

این دستگاه جوجه کشی بصورت کاملا اختصاصی برای جوجه کشی از انواع پرندگان زینتی و گران قیمت خانگی طراحی و تولید شده است که شرایط ویژه ای برای سالم ماندن و رشد کامل جنین داخل تخم ایجاد میکند،شما با استفاده از این دستگاه جوجه کشی میتوانید بدون هیچ گونه دانش فنی از پرنده مورد نظر خود با راندمان بالای 90 درصد جوجه آوری کنید.این دستگاه جوجه کشی حاصل تجربیات چندین ساله گروه صنعتی اسکندری در رابطه با تولید ماشین آلات جوجه کشی و همچنین نتایج تحقیق 24 ماهه بخش R&D این کارخانه میباشد.

جوجه کشی پرندگان زینتی

توجه داشته باشید که جوجه کشی در این دستگاه ( ایزی باتور 6 ) حتی با یک عدد تخم پرنده هم امکان پذیر است و هیچ محدودیتی ندارد. این ویژگی باعث میشود دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 علاوه بر اینکه میتواند به عنوان منبع درآمد مورد استفاده قرار گیرد ، وسیله ای تفریحی و سرگرم کننده برای خانواده ها نیز باشد.

پیج اینستاگرام
گروه صنعتی اسکندری