درباره ما

گروه صنعتی اسکندری در سال 1372 در زمینه تولید لوازم و تجهیزات دام و طیور شروع به فعالیت نمود. این واحد هم اکنون از بزرگترین واحدهای تولیدی دستگاه های دام و طیور و تجهیزات حرارتی ، برودتی و دیجیتالی است. موسس این گروه حاج جواد اسکندری از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.
تصاویر کارخانه گروه صنعتی اسکندری
تصاویر کارخانه گروه صنعتی اسکندری
کارخانه گروه صنعتی اسکندری با تولید دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور و سوپرمینیاتور بزرگترین تولید کننده دستگاه های جوجه کشی در خاورمیانه است. ماشین های جوجه درآوری این کارخانه با استفاده از قطعات بسیار باکیفیت خارجی و فناوری روز دنیا ساخته می شوند و قابل مقایسه با برندهای معتبر جهان هستند. گروه صنعتی اسکندری با داشتن بیش از 100 نمایندگی در سراسر کشور گسترده ترین زنجیره فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های جوجه کشی در ایران را دارد. 
دستگاه های جوجه کشی این کارخانه با بکارگیری هوش مصنوعی قابلیت ستر و هچر همزمان از تخم های نطفه دار پرندگان را دارند. با این قابلیت نیازی به خرید دستگاه های جداگانه برای انجام مراحل ستر و هچر نیست و کافی است که تخم هایی را که از مرحله ستر خارج شده اند را در قسمت پایین دستگاه یعنی قسمت هچر قرار دهید. ماشین های جوجه درآوری اسکندری با استفاده از هوش مصنوعی دما و رطوبت مناسب ستر و هچر را در قسمت های بالایی و پایینی دستگاه فراهم می کنند.
تصاویر کارخانه گروه صنعتی اسکندری
ماشین های جوجه درآوری ایزی باتور و سوپرمینیاتور ساخت EIG با استفاده از برد هوشمند قابلیت جوجه کشی از انواع مختلف پرندگان را دارند. در دستگاه های حرفه ای گروه صنعتی اسکندری باید دما و رطوبت مناسب جوجه کشی را به صورت دستی برای دستگاه تعریف کنید ولی در دستگاه های اتوماتیک و تمام اتوماتیک کافی است نوع پرنده را تعیین کنید. ماشین به صورت خودکار دما و رطوبت و سایر المان های جوجه کشی را تنظیم می کند و نیازی به داشتن اطلاعات جوجه کشی توسط کاربر نیست.
در ماشین های جوجه درآوری EIG همانند انکوباتورهای روز دنیا از شانه های سایزیک یا همه کاره استفاده می شود. با وجود شانه های همه کاره نیازی به تهیه شانه های با اندازه های مختلف نیست و کافی است محل نگهداری تخم را با استفاده از جداکننده شانه ها تنظیم کنید. همچنین با استفاده از شانه های همه کاره می توانید از تخم های نطفه دار انواع پرندگان به صورت همزمان جوجه کشی کنید. برای این کار کافی است قرار دادن تخم های پرندگان مختلف در داخل دستگاه را طوری زمان بندی کنید که مرحله هچر آن ها همزمان باشد.
بردهای دستگاه های جوجه کشی سوپرمینیاتور ساخت گروه صنعتی اسکندری دارای راهنمای صوتی هستند و قابلیت سخنگویی دارند. سیستم راهنمای صوتی در مراحل مختلف شرایط جوجه کشی را گوشزد می کند. حتی اگر در مورد جوجه کشی از پرندگان آشنایی نداشته باشید می توانید با استفاده از این قابلیت ، جوجه کشی را یاد بگیرید.
دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور
دستگاه جوجه کشی ایزی باتور
تولید دستگاه های جوجه کشی فقط بخشی از فعالیت گروه صنعتی اسکندری محسوب می شود و علی رغم این که این گروه در ایران با تولید انکوباتور شناخته می شود ، در تولید سایر دستگاه ها مانند تجهیزات دیجیتالی ، حرارتی و برودتی نیز فعال است. برای نمونه گروه EIG از تولیدکنندگان آبسردکن و یخساز در کشور محسوب می شود و وارد کننده انحصاری آبسردکن های آزتک ترکیه است. ساخت این آبسردکن ها تحت لیسانس ایتالیا می باشد.
استفاده از مطالب این وبسایت برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط گروه صنعتی اسکندری می باشد
تمامی حقوق محفوظ است ۱۳۹۰-۱۳۹۸
طراحی شده با