آموزش خرید آنلاین از وبسایت

خرید آنلاین
امروزه روش خرید و پرداخت تفاوت بسیاری با چند سال قبل کرده است. امروزه خریدار ، علاوه بر اینکه امکان خرید بصورت آفلاین ( کارت به کارت کردن وجه ) را دارد ، میتواند نسبت به خرید آنلاین و واریز وجه اینترنتی اقدام کند. در شیوه خرید آنلاین تنها کافی است تصمیم به خرید کالایی در وبسایت بگیرید و پس از انتخاب کالا و فشردن دکمه خرید آنلاین به صفحه درگاه متصل شده و مبلغ کالا را بپردازید و آن را دم منزل‌تان تحویل بگیرید. این آموزش شما را با روش خرید آنلاین آشنا کرده و نحوه پرداخت آنلاین را آموزش میدهد.
آموزش خرید آنلاین

پیش نیاز های خرید آنلاین

برای خرید آنلاین محصول ، نیاز به شماره کارت ، CVV2 ، تاریخ انقضای کارت و رمز اینترنتی است. از موارد معرفی شده شماره کارت ، CVV2 و تاریخ انقضای کارت بر روی کارت بانکی حک شده است ، اما برای دریافت رمز دوم باید از طریق عابر بانک عامل اقدام کرده و رمز دوم را دریافت کرد.
CVV2 کارت بانکی
تاریخ انقضای بانکی
« تصاویری از مشخصات کارت بانکی »

روش خرید آنلاین از وبسایت

برای خرید از وبسایت ابتدا محصول خود را انتخاب نمایید ؛ سپس در صفحه محصول انتخاب شده فرم را پر کرده و دکمه قرمز رنگ " ورود به بخش خرید محصول " را کلیک ( یا لمس ) کنید. به خاطر داشته باشید که تنها پر کردن فرم خرید محصول شانه خرید نهایی نیست و باید ادامه روند خرید را انجام دهید تا فرایند خرید شما ثبت شود.
نحوه پر کردن فرم
« تصویری از فرم خرید محصول »
پس از پرکردن فرم به درگاه اینترنتی وارد خواهید شد. در این قسمت ابتدا شماره کارت از شما درخواست می‌شود که همان رقم 16 رقمی روی کارت عابر بانک شماست. گزینه دوم مربوط به رمز دوم کارت است (رمزی که در دستگاه عابر بانک آن را انتخاب کردید). حال درگاه خرید آنلاین از شما رمز CVV2 درخواست می‌کند که این رمز بر روی کارت عابر بانک شما ثبت شده است. سپس تاریخ انقضا کارت توسط سیستم از شما سوال می‌شود که آن نیز بر روی کارت شما نوشته شده است. در قسمت بعد یک تصویر حاوی اعداد و حروف‌هایی قرار داده شده است که باید آن‌ها را وارد کادر مورد نظر کنید. اکنون با کلیک بر روی دکمه "پرداخت” مبلغ کالا یا خدمت از حساب شما کاسته خواهد شد . در ادامه عملیات خرید میتوانید فاکتور پرداخت و شماره پیگیری تراکنش را مشاهده کنید. سپس به وب‌سایت پذیرنده ( سایت گروه صنعتی اسکندری ) منتقل خواهید شد.
فرم پرداخت آنلاین
« تصاویری از فرم پرداخت »
شماره پیگیری فیش واریزی
« تصاویری از فرم رسید پرداخت »
در وبسایت گروه صنعتی اسکندری ، فرم را با دقت پر کرده و بر روی دکمه ارسال فرم کلیک کنید. پس از کلیک بر روی ارسال فرم ، تمامی اطلاعات پرداخت شما بلافاصله به کارشناسان کارخانه گروه صنعتی اسکندری ارسال شده و محصول شما در سریعترین بازه زمانی ( حدود یک روز پس از خرید اینترنتی ) برایتان ارسال خواهد شد.
فرم ثبت سفارش آنلاین
« تصویری از فرم ثبت سفارش گروه صنعتی اسکندری »
توجه یک: درصورتی که شماره پیگیری پرداخت را یادداشت ننموده اید ، اشکالی در روند خرید نیست و با وارد کردن چهار رقم آخر کارت میتوان پرداخت اینترنتی توسط شما را پیگیری کرد. در اینصورت کادر شماره پیگیری را خالی گذاشته و چهار رقم کارت بانکی خود را با دقت در کادر مربوطه وارد کنید.
توجه دو: برای ورود به صفحه ثبت سفارش وبسایت گروه صنعتی اسکندری میتوانید با کلیک بر روی این نوشته به صفحه ذکر شده وارد شوید.
استفاده از مطالب این وبسایت برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط گروه صنعتی اسکندری می باشد
تمامی حقوق محفوظ است ۱۳۹۰-۱۳۹۸
طراحی شده با