با مرکز تولید دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی در ایران آشنا شوید

در دنیای جوجه کشی ، گروه صنعتی اسکندری EIG یکی از برندهای معتبر و فعال این صنعت به شمار میرود. این کارخانه بزرگترین تولیدکننده انواع ماشین های جوجه کشی خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی در ایران و خاورمیانه بوده و جزو قدیمی ترین و تخصصی ترین کارخانه های این صنعت محسوب میگردد. با بررسی کوتاهی از زنجیره تولیدات گروه صنعتی اسکندری میتوان گفت که کارخانه مذکور برای هر انتخاب و سلیقه ای ماشین جوجه کشی مختص به آن را طراحی و به بازارهای جهانی ارائه نموده است. این مطلب صرفاً  شما را با محیط و بخش های این کارخانه آشنا میکند.
دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری ، شروع یک فرصت جدید
گروه صنعتی اسکندری در سال 1372 شمسی / 1993 میلادی فعالیت خود را در کنار بزرگان صنعت طیور در ارومیه آغاز کرد.
فعالیت های گروه صنعتی اسکندری در زمینه های تولید و فروش دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی ، واردات دستگاه های جوجه کشی خارجی ، تولید لوازم مرغداری مانند آبخوری و قفس و ... در اختیار افرادی که علاقه مند به صنعت جوجه کشی هستند می باشد.
تصاویری از کارخانه گروه صنعتی اسکندری
۱- بخش تولید:
هنگام ورورد به کارخانه گروه صنعتی اسکندری اولین موردی که با آن مواجه میشوید بخش تولید و افراد ناظر به این فرآیند هستند. این شرکت دارای اصولی ترین و مجهز ترین لوازم و تجهیزات تولید دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی می باشد. پرسنل تولید کارخانه از افراد متخصص که مدارک علمی و مدارک فنی معتبر دارند تشکیل شده است. با توجه به حساسیت تولید لوازم خانگی بخش تولیدات دستگاه های جوجه کشی خانگی در ساختمانی مجزا انجام میپذیرد.
تصاویری از بخش تولید دستگاه های جوجه کشی خانگی
تصاویری از بخش تولید دستگاه های جوجه کشی خانگی
یکی از خصوصیاتی که کارخانه گروه صنعتی اسکندری از آن بهره مند است ، وجود بخش کنترل کیفی است. این بخش که وظیفه کنترل کیفی نهایی دستگاه های جوجه کشی را برعهده دارند ، همواره اقدام به کنترل کیفی دستگاه های جوجه کشی ساخته شده در بخش تولید مینمایند.
تصویری از کنترل کیفی ماشین های جوجه کشی


بخش-ایزی-باتور1
بخش-ایزی-باتور2
بخش-ایزی-باتور3
بخش-ایزی-باتور4
بخش-ایزی-باتور-5
بخش-ایزی-باتور-6
بخش-ایزی-باتور-7
بخش-ایزی-باتور-8
۲- بخش خدمات پس از فروش:
بخش خدمات پس از فروش گروه صنعتی اسکندری در سالن یکم
طبقه بالا واقع شده است. این بخش از افراد متخصص که چندین سال از عمر خود را صرف یادگیری اصول کار و استفاده از دستگاه جوجه کشی کرده اند ، تشکیل شده است. این افراد آموزش ها و مهارت های لازم برای جوجه کشی را بصورت علمی و عملی آموزش دیده اند و میتوانند خریدار را بصورت کاملاً اصولی و بدون وجود هیچگونه خلل در روند جوجه کشی راهنمایی کنند. همچنین این افراد با توجه مهارت های خود میتوانند دستگاه جوجه کشی معیوب را درصورت حاد نبودن مشکل ، بصورت آنی و به کمک خریدار رفع عیب کنند.
تصاویری از بخش خدمات پس از فروش اسکندری

۳- بخش خرید
بخش خرید کارخانه وظیفه خریداری تمامی قطعات و تجهیزات مورد نیاز گروه صنعتی اسکندری را بر عهده دارد. این بخش در امتداد اتاق های خدمات پس از فروش در سالن اصلی کارخانه قرار گرفته است. گروه صنعتی اسکندری درمورد ساختار آن موارد زیادی در نظر گرفته است ؛ در نتیجه آن افراد خبره و حرفه ای را جهت خرید قطعات الکتریکی دستگاه های جوجه کشی گمارده است. افراد فعال در بخش خرید از توانایی مکالمه به چند زبان زنده دنیا برخوردار هستند و در سال چنین بار برای بررسی قطعات الکترونیکی و فناوری های جدید به نمایشگاه های بین المللی خارجی اعزام میشوند.
تصاویری از بخش خرید گروه صنعتی اسکندری

۴- بخش تحقیق ، توسعه و طراحی سه بعدی
بخش تحقیق ، توسعه و سه بعدی سازی کارخانه گروه صنعتی اسکندری که در طبقه دوم
انتهای سالن قرار گرفته ، وظیفه خلق محصولات جدید و یا تغییر در محصولات گذشته با استفاده از نوآوری‌های جدید را بر عهده دارند.
درصورتیکه به روند محصولات گروه صنعتی اسکندری توجه کنید ، درخواهید یافت که تمامی سالها دستگاه ها و ماشین آلات جوجه کشی کارخانه دستخوش پیشرفت ها و نوآوری های جدیدی شده اند. برای مثال سیستم سخنگو قابلیتی است که در روند و جریان تولید ماشین های جوجه کشی به این دستگاه ها اضافه شده است ؛ یا استفاده از سنسور Sensirion طی تولید دستگاه ها به آنها اضافه شده است. اینها موردی هستند که توسط بخش تحقیق و توسعه گروه صنعتی اسکندری به این دستگاه ها افزوده شده است.

تصاویری از بخش تحقیق - توسعه گروه صنعتی اسکندری
۵- اتاق مدل سازی
اتاق مدل سازی گروه صنعتی اسکندری همانطور که از نام آن مشخص است ، نتایج بخش گروه تحقیق ، توسعه کارخانه را جهت بررسی بیشتر بصورت محدود مدل سازی کرده و آزمایش میکند. این بخش در روبروی اتاق تحقیق و توسعه قرار داشته و وجود آن از اهمیت ویژه ای برای کارخانه برخوردار است. تمامی محصولات جوجه کشی که تولید میشوند قبل از تولید انبوه ، در این بخش مدل سازی شده و مورد تست های متعدد قرار میگیرند.

تصاویری از اتاق مدل سازی گروه صنعتی اسکندری
۶- اتاق فکر
با گذر از بخش مدلسازی کارخانه به اتاق فکر گروه صنعتی اسکندری نزدیک میشویم. پیشرفت کارخانه گروه صنعتی اسکندری در واقع حاصل جلسات مدیران بخش های مختلف کارخانه گروه صنعتی اسکندری در اتاق فکر است. تمامی عملکرد کارخانه قبل از اجرای آن در اتاق فکر کارخانه بررسی شده و در صورت تایید مدیران هر بخش انجام میپذیرد.

تصاویری از اتاق فکر گروه صنعتی اسکندری
استفاده از مطالب این وبسایت برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط گروه صنعتی اسکندری می باشد
تمامی حقوق محفوظ است ۱۳۹۰-۱۳۹۸
طراحی شده با