دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است
... محصولات انتخابی خود را مستقیماً از شهر تهران خریداری کنید ...
دلایل مختلفی برای اعتماد به ما وجود دارد. عوامل مختلفی مانند حضور ما در تمامی نمایشگاه های بین المللی ایران ، حضور مدیران کارخانه در رسانه های بین المللی ، تجربیات مثبت خریداران قبلی ماشین های جوجه کشی و ... باعث به وجود آمدن حس اعتماد به خرید ماشین های جوجه کشی وبسایت گروه صنعتی اسکندری میگردد. در این بخش ما به شما دلایل مهمی که میتوانید به استناد آنها به ما اعتماد کرده و محصولات خود را از ما خرید کنید اشاره خواهیم کرد.

دریافت گواهی نماد اعتماد و نماد ساماندهی
این وبسایت در تارنمای سیستم نماد اعتماد ( اینماد ) و نماد ساماندهی ثبت گردیده است. دو سیستم معرفی شده وظیفه کنترل عملکرد و صحت مطالب مندرج در وبسایت را بر عهده دارند. نمادهای ذکر شده پس از احراز هویت اطلاعات حقیقی یا حقوقی صاحب وبسایت ، احراز محل فیزیکی کسب و کار ، صلاحیت مالک وبسایت و عدم سوء پیشینه کیفری و ... صادر میگردند.

دارا بودن تمامی مجوزهای قانونی تولید و فروش
این وبسایت ( وبسایت رسمی گروه صنعتی اسکندری ) دارای تمامی مجوزهای قانونی تولید و فروش دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی می باشد. طبق تعریف اداره اصناف ، هر فرد كه بخواهد واحد صنفی ايجاد كند قبل از سپردن هر گونه تعهد در امر خدمات پس از فروش و تولید محصول بايد جهت اخذ مجوز لازم به اتحاديه مربوطه مراجعه نمايد. بر همین اساس این شرکت برای حفظ حقوق مصرف کنندگان محترم اقدام به دریافت تمامی مجوزهای قانونی نموده است. این درحالیست که بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان زیر پله ای ماشین آلات صنعت دام و طیور هیچگونه پروانه کسب و مجوز تولید ندارند.
در زیر میتوانید تصویر این مدارک را مشاهده نمایید

سابقه طولانی در امر تولید ماشین های جوجه کشی خانگی و صنعتی
گروه صنعتی اسکندری دارای 25 سال سابقه مفید در امر تولید ماشین آلات جوجه کشی خانگی و صنعتی می باشد. سابقه بلندمدت این کارخانه سبب شده است تا این شرکت دارای بیشترین تجربه در امر تولید ماشین های جوجه کشی باشد. تمامی ماشین های جوجه کشی تولید این کارخانه دارای قابلیت های فراوانی هستند که نظیر آنها در هیچکدام از ماشین های جوجه کشی ایرانی وجود ندارند.

سابقه طولانی در امر تولید ماشین های جوجه کشی خانگی و صنعتی
گروه صنعتی اسکندری دارای نشان واحد نمونه صنعتی شمال غرب کشور می باشد. نشان ذکر شده همه ساله به برترین تولیدکنندگان کشور بصورت منطقه ای داده میشود و نشانه خلاقیت و نوآوری توسط شرکت تولیدکننده محصول می باشد. در تصویر زیر میتوانید نشان واحد نمونه صنعتی را ملاحظه کنید.

حضور ریاست محترم وازرت صنعت ، معدن و تجارت در محل کارخانه گروه صنعتی اسکندری
در اردیبهشت ماه سال جاری ریاست محترم وزارت صنعت ، معدن و تجارت بهمراه معاونین این مجموعه از کارخانه گروه صنعتی اسکندری بازدید نمودند . ایشان ضمن ابراز خرسندی از خدمات ارزشمند این کارخانه از هیات مدیره ، کادر مهندسی و پرسنل این مجموعه قدردانی بعمل آوردند

6- همکاری با اداره استاندارد ایران جهت تدوین جهت تدوین استاندارد های جدید
گروه صنعتی اسکندری نتها تولیدکننده ماشین های جوجه کشی خانگی و صنعتی در ایران است که با اداره استاندارد ایران جهت تدوین استانداردهای جدید همکاری مداوم دارد. تخصص بالای این شرکت در امر تولید ماشینهای جوجه کشی هوشمند ، باعث آن شده است که گروه صنعتی اسکندری جهت رسیدن اهداف والای خود و افزایش کیفیت دستگاه های جوجه کشی ساخت ایران ، اقدام به تدوین استاندارد های لازم برای این اداره نماید.
همکاری با اداره استاندارد ایران
استفاده از مطالب این وبسایت برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. طراحی توسط گروه صنعتی اسکندری می باشد
تمامی حقوق محفوظ است ۱۳۹۰-۱۳۹۸
طراحی شده با