دستگاه جوجه کشی 126 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 126 تایی

دستگاه جوجه کشی ۱۲۶ تایی
دستگاه جوجه کشی 126 تایی کوچکترین نوع از سری ماشین های جوجه کشی سوپرمینیاتور ساخت گروه صنعتی اسکندری است. این دستگاه جوجه کشی با توجه به نوع ساختار و ابعاد و اندازه آن ، برای انواع استفاده های خانگی و صنعتی بسیار مناسب می باشد. یکی از وجه تمایزات این دستگاه جوجه کشی با سایر ماشین های جوجه کشی خانگی ( نظیر دستگاه جوجه کشی 48 تایی ، دستگاه جوجه کشی 96 تایی ، ایزی باتور 5 و ایزی باتور 6 ) ظرفیت بالاتر و امکانات و قابلیت های بیشتر است. دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور از قابلیت هایی چون سیستم سخنگو و راهنمای صوتی ، سیستم ستر و هچر همزمان ، شانه های سایزیک جوجه کشی ، سنسور دیجیتالی SHT Sensirion مجهز بوده و میتواند انتظارات افرادی که نیازمند یک ماشین جوجه کشی کوچک در عین حال کارا هستند را برآورده کند.
یکی از قابلیت های دستگاه جوجه کشی 126 تایی سیستم انتخاب پرنده است. این قابلیت به شما کمک میکند که فرایند جوجه کشی را به ساده ترین روش ممکن انجام دهید. بدین منظور شما میتوانید پس از چیدن تخم های نطفه دار داخل دستگاه ، با فشردن یکی از دکمه های مندرج در روی برد دستگاه از تخم نطفه دار پرندگانی چون مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز و ... به سادگی هرچه تمام جوجه کشی کنید.
دومین قابلیت دستگاه جوجه کشی 126 تایی سیستم ستر و هچر همزمان است. این قابلیت به شما کمک میکند تا بصورت متوالی تخم های نطفه دار تازه را روزانه در دستگاه جوجه کشی قرار داده و بدون نگرانی از کهنه شدن آنها عمل جوجه کشی را انجام دهید.
سومین قابلیت دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور ، سنسور دیجیتالی به کار رفته در برد ماشین جوجه کشی است. این سنسور که SHT Sensirion نام دارد ، تنها یکبار در کارخانه سازنده محصول کالیبره میشود و در دفعات استفاده از دستگاه نیازی به کالیبره کردن دوباره نخواهد داشت.
این ماشین جوجه کشی با بدنه PVC تولید میگردد. PVC در نوع خود بهترین آلیاژ در مقابل افزایش یا کاهش دما و رطوبت می باشد.
ظرفیت دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور:
•  مرغ و قرقاول و طاووس و پرندگان با تخم های متوسط : ۱۲۶ عدد
•  بلدرچین ، کبک ، طوطی و پرندگان ربز تخم : ۲۸۸ عدد
•  غاز ، اردک ، قو و پرندگان درشت تخم : ۸۰ عدد

ویژگی های عمومی دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور:
•  گارانتی : یکسال
•  نوع برق مصرفی : ۲۲۰ ولت شهری
•  ابعاد : طول ۶۷ سانتی متر ، عرض ۵۱ سانتی متر ارتفاع ۷۱ سانتی متر
•  کتابچه راهنمای آموزشی دستگاه
•  بدنه پی وی سی
بررسی کامل دستگاه جوجه کشی 126 تایی :
سایر خصوصیات این ماشین جوجه کشی جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای شما در زیر درج گردیده است.

1- قابلیت سخنگو و سیستم صوتی
یکی از خصوصیات اصلی ماشین جوجه کشی ۱۲۶ تایی سیستم سخنگو و وجود راهنمای صوتی است. سیستم سخنگو با زبان شیرین پارسی و بصورت کاملاً شیوا تمامی مواردی که یک کاربر مبتدی برای استفاده از دستگاه و انجام فرآیند جوجه کشی نیاز دارد را آموزش میدهد. این سیستم که برای اولین بار بر روی ماشین های جوجه کشی سری سوپرمینیاتور گروه صنعتی اسکندری اضافه شده شخص استفاده کننده از دستگاه را از زمان روشن کردن دستگاه و شروع جوجه کشی تا زمان فرا رسیدن دوره هچر و خروج جوجه ها از تخم بصورت قدم به قدم راهنمایی میکند.
2- استفاده از سنسور SHT Sensirion ساخت کشور سوئیس
دستگاه جوجه کشی 126 تایی به سنسور سوئیسی SHT Sensirion مجهز شده است. سنسور SHT Sensirion بسیار با کیفیت و دقیق بوده و در کارهای مهمی مانند انکوباتورهای نوزاد و عملیات نظامی از آن استفاده میشود. سنسور SHT Sensirion در دستگاه های جوجه کشی مانند آرکام کره نیز استفاده گردیده و برای اولین بار در ایران توسط گروه صنعتی اسکندری برای ماشین های جوجه کشی این شرکت پیاده سازی و اجرا شده است.
حسگر Sensirion در حین تولید یکبار در کارخانه سازنده محصول کالیبره میشود و در نتیجه در استفاده های مجدد نیازی به کالیبره ندارد.
4- قابلیت انتخاب پرنده
سیستم انتخاب پرنده به شما کمک میکند که فرآیند جوجه کشی را بدون داشتن اطلاعات قبلی در مورد میزان دما و رطوبت تخمها به سادگی هر چه تمام انجام دهید و در نهایت بالاترین راندمان جوجه دهی دستگاه جوجه کشی را کسب کنید. قابلیت انتخاب پرنده که بر روی برد دستگاه جوجه کشی دستگاه جوجه کشی 126 تایی اضافه شده این امکان را به شما میدهد که تنها با فشردن یک دکمه از تخم نطفه دار خود عملیات جوجه کشی را انجام دهید. این قابلیت برای افرادی که هیچگونه تجربه ای در مورد نحوه جوجه کشی از طیور ندارند بسیار کاربردی خواهد بود.
5- درب و بدنه پی وی سی
بدنه دستگاه جوجه کشی 126 تایی از پی وی سی تشکیل شده است. بدنه پی وی سی نسبت به فلز در مقابل انتقال دما و رطوبت به بیرون از دستگاه بسیار مقاوم بوده و امکان نظافت و شستشوی آنها نیز بسیار آسان است. در نتیجه استفاده کننده از دستگاه میتواند در هر بار جوجه کشی و استفاده از دستگاه بخش داخلی آن را بدون نگرانی از زنگ زدگی و سایر ایرادات دستگاه های جوجه کشی بدنه فلزی شستشو نموده و از آن استفاده کند.
فیلم محصول

دانلود فیلم با حجم کم | دانلود فیلم با کیفیت اصلی
ماشین جوجه کشی 126 تایی
دستگاه جوجه کشی 126 تایی
دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور

3- سیستم ستر و هچر همزمان جوجه کشی
سیستم ستر و هچر همزمان که یکی از قابلیت های مهم و کاربردی در ماشین های جوجه کشی سری سوپر مینیاتور بشمار میرود ، به این دستگاه جوجه کشی نیز اضافه شده است. در این سیستم شما میتوانید هر چه مقدار تخم نطفه دار که دارید ( با توجه به گنجایش و ظرفیت دستگاه ) به مرور زمان داخل دستگاه قرار داده و عمل ستر هچر را باهم و در یک زمان ، در آن واحد انجام دهید.  ( دانستنی های مفید : ستر هچر همزمان چیست؟ )
6- مجهز به شانه های همه کاره جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی 126 تایی محصول گروه صنعتی اسکندری به شانه های سایزیک و همه کاره جوجه کشی مجهز می باشد. این شانه ها طبق آخرین متدهای جوجه کشی طراحی و تولید شده اند و استفاده از آنها باعث افزایش راندمان دستگاه جوجه کشی نیز میگردد. این شانه ها محدودیت اندازه تخم ها را نیز از میان برداشته و شما به کمک این شانه ها میتوانید از هر نوع تخم و با هر نوع ابعاد و اندازه ای جوجه کشی نمایید.
7- امکان ارسال به سرتاسر کشور
گروه صنعتی اسکندری با بسیاری از شرکت های حمل و نقل عمومی و خصوصی ( مانند شرکت پست و ... ) طرف قرارداد بوده و از این طریق کالای خریداری شده را به سرعت برای شما ارسال میکند. زمان رسیدن کالا به شهر شما با توجه به تضمین شرکت پست و شرکت های حمل و نقل عمومی 48 ساعت برآورد شده است.
سیستم صوتی ماشین جوجه کشی 126 تایی
دستگاه جوجه کشی سخنگو
سنسور کنترل دمای دستگاه جوجه کشی 126 تایی
حسگر دستگاه جوجه کشی 126 تایی
ستر هچر همزمان
دستگاه جوجه کشی ستر هچر همزمان
سیستم انتخاب پرنده
بدنه دستگاه جوجه کشی 126 تایی
درب ماشین جوجه کشی 126 تایی
شانه های جوجه کشی کره ای
شانه جوجه کشی همه کاره
برای خرید ابتدا فرم زیر را پر کنید ...
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۲٫۱۵۰٫۰۰۰ تومان
خرید محصول
قیمت اعلام شده نهایی بوده و بدون هزینه های پنهان می باشد.
CD بسته راهکار های جوجه کشی آسان
به همراه دستگاه های جوجه کشی بصورت کاملاً رایگان
برای خریداران ارسال میگردد
برای مشاهده محصول کلیک کنید...

روش خرید محصول
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمایید :
۱-تماس با واحد فروش کارخانه - برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید.
۲-خرید آنلاین دستگاه ( ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده ) - برای این کار روی دکمه خرید آنلاین کلیک نمایید. ( آموزش خرید آنلاین )
۳- مراجعه حضوری به دفتر فروش کارخانه واقع در تهران - برای مشاهده آدرس دفتر فروش اینجا و اینجا را کلیک کنید

دلایل اعتماد به ما
» این کارخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت است
» این کارخانه دارای لوگوی رسمی تائید صلاحیت و هویت صاحب کسب از وزارت فرهنگ و ارشاد است
» تمامی پرداخت‌های اینترنتی شما توسط درگاه بسیار امن صورت می‌گیرد
ادامه مطلب ...
آموزش خرید آنلاین
از سایت ...


تور مجازی کارخانه
گروه صنعتی اسکندری...
با ما در نرم افزار تلگرام
گفتگو کنید ...

پیج اینستاگرامی
گروه صنعتی اسکندری


روش جوجه کشی به کمک این دستگاه
جوجه کشی به کمک این دستگاه جوجه کشی بسیار آسان بوده و کافیست آن را به برق شهری زده و تخم های خود را داخل آن بچینید. با توجه به وجود سیستم انتخاب پرنده در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری این امکان محیا شده است تا استفاده کننده از دستگاه جوجه کشی بدون دانستن میزان دما و رطوبت ، نسبت به جوجه گیری از تخم نطفه دار انواع پرندگان اقدام کند... برای مشاهده فیلم آموزش استفاده از دستگاه های جوجه کشی سری ایزی باتور و سوپر مینیاتور روی نوشته کلیک کنید.

دلایلی که اعتماد به ما ، تجربه یک خرید مُوَفَّقْ است...
پرداخت امن
به کمک درگاه مستقیم بانکی
مشاهده انواع دستگاه جوجه کشی
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۵
۰۲۱-۶۶۹۱۶۲۱۶
مشاوره خرید
نماد اعتماد